Şimdi Ara

GALAXY S4 SES GELMEME PROBLEMİ (ACİL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba,Galaxy s4 aldım ama 2 gün sonra bi problemle karşılaştım telefon görüşmelerinde karşılıklı ses gelmeme problemi var birisi aradığında onunda sesi gelmiyo benimde sesim gitmiyo ciddi bir sorun yardımcı olursanız sevinirim.. Bu arada Tango vb programlarda herhangi bir ses problemi olmuyor

• Elinizi mikin olduğu bölgeye getiriyor olabilirsiniz cihazi formatlayin sim kartı çıkarım saçınızla silin takın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yazılımsal bir sorun, aynısı tanıdıkta da oluyor. Yeni güncellemeyi bekleyin.

Bu arada eskiden Hd2 de aynı sorun olduğunda ayarlar ses dokunsal geri bildirim kapatıyorduk, onu da deneyin belki işe yarar..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendede var bu sorun..

• Aynı sorun bu bir çözüm yok mu? Kapat aç ses felan derken ses geldi ama sabah yine aynı gitmiş.
    Ne yapmalı şuan kullanılamıyor servise mi gönderelim. Bu arada bu telefonu teknosa dan aldık
    servise gönderirsek ne yapmalı teknosayamı götüreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rido66

Aynı sorun bu bir çözüm yok mu? Kapat aç ses felan derken ses geldi ama sabah yine aynı gitmiş.
    Ne yapmalı şuan kullanılamıyor servise mi gönderelim. Bu arada bu telefonu teknosa dan aldık

Eğer alalı bir haftayı geçmediyse hemen geri verin. Para iadesi alabilirsiniz. Maalesef elektronik şans işi. Ben de şimdi yeni aldığım telefon geri gönderiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetolmez

Elinizi mikin...

Hocam kusura bakma girişten yazıyı yanlış yerlere gidiyor zannettim, hala kendime gülüyorum
    Neyse yazmadan edemedim. İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Machinista

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetolmez

Elinizi mikin...

Hocam kusura bakma girişten yazıyı yanlış yerlere gidiyor zannettim, hala kendime gülüyorum
    Neyse yazmadan edemedim. İyi forumlar.

Vala bende çok güldüm. Elinizi ......

• quote:

Orijinalden alıntı: rido66

Aynı sorun bu bir çözüm yok mu? Kapat aç ses felan derken ses geldi ama sabah yine aynı gitmiş.

Arkadaşlar aç kapat ile uğraşmayın ben servise götürdüm
    1 Ay içinde donanım değişimi yerine yeni tel veriliyor benimki 1,5 ay olmuştu
    1 hafta serviste kaldı sonuç kapak hariç herşey değişmiş şimdi sorun yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.