Şimdi Ara

Galaxy S4 Garantili Temiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Satılık Samsung Model #Galaxy S4
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba arkadaşlar 1 yıldır kullanmakta olduğum telefonumu satılığa çıkartıyorum. Satma amacım S5 veya LG G3 gibi yeni amiral gemi almak istemem.

Kozmetik olarak telefon 10 üzerinden 9 dur.

Telefon beyaz renk 16gb'dır.

Ekranında en ufak kılcal çizik dahi yoktur. Kendim jelatinsiz ekrana birkez bile dokunmak nasip olmadı.

Köşelerinde çizik ve eziklik kesinlikle yoktur. Alındığından beri Spigen kılıf ile çantamda taşımaktayım.

Telefonda hiç oyun oynamadığım için batarya yıpranması yok ilk günkü gibi şarjı çok uzun gidiyor.

Takas sadece S5, Lg G3 , xperia z2 ile olur.

Garantisi 1 yıl daha vardır devam etmektedir. Delta iletişim garantilidir. 1530 TL lik faturası bulunmaktadır.

Cihazla birlikte Orjinal kutusu, şarj aleti ve faturası verilecektir.

Forumda bilen zaten bilir kargo ile satın almak isteyenler komisyonunu karşılamak kaydıysa sanalpazar'da ilan açabilirim. Veya önce havale sonra kargolama şeklinde olur.

Isparta Denizli Antalya illerinden telefon elden teslim edilir. İstanbuldan almak isteyenler küçük bir kapora yatırmak şartıyla istanbulda arkadaşıma gönderebilirim. Elden görüp alabilir.

Sormak istediğiniz her soru için pm atabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

İstediğim fiyat SATILMISTIR dir.
     Galaxy S4 Garantili Temiz Galaxy S4 Garantili Temiz Galaxy S4 Garantili Temiz Galaxy S4 Garantili Temiz Galaxy S4 Garantili Temiz Galaxy S4 Garantili Temiz Galaxy S4 Garantili Temiz
     Galaxy S4 Garantili Temiz
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbg_ant2 -- 19 Temmuz 2014; 17:44:07 >

• Hocam çok güzel cihaz çok güzel fiyat iyi satışlar benim lgog'yi elden çıkarana kadar gider heralde :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mss12

Hocam çok güzel cihaz çok güzel fiyat iyi satışlar benim lgog'yi elden çıkarana kadar gider heralde :D

Teşekkür ederim.
    Hemen satılır mı bilmiyorum bu biraz nasip işi bu forumda ince eleyip sık dokuyan çok titiz insanlar var
  • Cihazla ilk ben ilgilenmiştim. Temiz cihaz, güzel bir arkadaşımız tarafından satılıyor. Hayırlı satışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihaza rom mu atılmış ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkani

Cihazla ilk ben ilgilenmiştim. Temiz cihaz, güzel bir arkadaşımız tarafından satılıyor. Hayırlı satışlar

Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruel53

cihaza rom mu atılmış ?

Hayır
    cihazda şarjı en uzun giden tamamen orjinal 4.2.2 I9500XXUBMG9 romu bulunmaktadır. S4 forumunda okuduğum 4.3 ve 4.4 kararsızlıklarından ve şarjının uzun gitmemesinden ötürü güncelleme yapmadım. Dileyen istediği gibi yapabilir.
    Kendi kullandığım temalar görsel skinpackler yüklü sedece isteyen silebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbg_ant2 -- 4 Temmuz 2014; 23:31:53 >
  • Pm

• hocam pm attım.
  • Pm ler cevaplandı. 12 saat geçmeden 22pm yollanmış. Teşekkür ederim Telefonu görmek isteyen çok. Suan ispartadayim yakında olana gösterebilirim uzakta olanlar için isteyene full hd video cekebilirim her köşesini ayrıntılı görebilirsiniz.

Satın aldığınızda tek bir yerinde arıza veya fotoğraf video harici bir sey bulursaniz iade alırım

• Pm gelmemiş

• quote:

Orijinalden alıntı: sahinbey66

Pm gelmemiş

Kusura bakmayın çok mesaj olunca arada sizinki karışmış.
    Pm cevaplandı.
  • Telefon reserve edilmiştir.
  • Beklemedeyim satış devam ederse Antalyada yaşıyorum görmek isterim telefonu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip
  • takip
  • aragorn34 kullanıcısına yanıt
    pm
  • takip
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.