Şimdi Ara

Galaxy S4 Elektrik kesintisi sonrası sorun!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çok acil bilgi ihtiyacım var sizlerden. Bir kaç saat önce telefonuma baktığımda şarj bi gidip bi geliyordu. Prizde vs sorun yoktu. Ama gidiyordu geliyordu şarj.
    Sonra elektrik kesildi. Tekrar geldiğinde telefonumu şarja taktım fakat tepki yok. Bataryasını değiştirdim babamınkiyle. O da aynı telefon. Yine tepki yok. Şarj girişinde sorun var sanırım. Kapadım telefonu bekliyorum kızardım stresten. Yapabileceğim bir şey var mı yoksa servise mi vermeliyim?

edit: bağlantı kablosu ile pcye bağladım arkadaşlar. Bağlantı kurdu. Fakat şarj yok yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merkürlü Adam -- 24 Ağustos 2015; 21:46:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Merkürlü Adam

Arkadaşlar çok acil bilgi ihtiyacım var sizlerden. Bir kaç saat önce telefonuma baktığımda şarj bi gidip bi geliyordu. Prizde vs sorun yoktu. Ama gidiyordu geliyordu şarj.
    Sonra elektrik kesildi. Tekrar geldiğinde telefonumu şarja taktım fakat tepki yok. Bataryasını değiştirdim babamınkiyle. O da aynı telefon. Yine tepki yok. Şarj girişinde sorun var sanırım. Kapadım telefonu bekliyorum kızardım stresten. Yapabileceğim bir şey var mı yoksa servise mi vermeliyim?

Soket girişinden kaynaklanan bir probleme benziyor daha çok.Başka bir şarj aleti ile deneyin bir ihtimal şarj aleti de bozulmuş olabilir.Olmazsa harici batarya ile bataryanızı şarj edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu bilgisayara bağladım. Bağlantı kurdu. Fakat şarj olmaya başlamadı. Bataryamı başka bi cihaza koyup şarj ediyorum şu an. Servislik gibi duruyor durum.. Cevabınız için teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.