Şimdi Ara

Galaxy S4 4.3 den 4.2.2 ye Downgrade?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nasıl yapılır arkadaşlar kafayı yicem ya :@

• quote:

Orijinalden alıntı: EOzker

Nasıl yapılır arkadaşlar kafayı yicem ya :@

yanılmıyorsam olmuyor
  • Odinden 4.2.2 romu yükleyeceksiniz
  • Odinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eghnacr

Odinden 4.2.2 romu yükleyeceksiniz

olmuyor hocam failed diyor ya .s rusya romu yükledim ama 4.2.2 ye dönemiyorum nasıl yüklycez ?
  • Geriye dönersen IMEI silinir..herkes 4.3 den çok memnun niye dönmek istiyorsun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: anil01

Geriye dönersen IMEI silinir..herkes 4.3 den çok memnun niye dönmek istiyorsun ?

nasıl geri dönülüyor ben memnun değilim :/. Root attıgım zaman sürekli bi uyarı veriyor knox. Güvenilmeyen uygulama vs diye SuperSu hakkında. O uyarıyı kapatamıyorum :/ nasıl kapatılır o ?
  • titanium backup ile knox u silmeyi deneyin işe yarayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmethc

titanium backup ile knox u silmeyi deneyin işe yarayabilir.

peki onu nasıl yapacağız (: birde sürekli internet baülantınız dengesiz uyarısı veriyor önceden bu yktu 4.3 yükledikten sonra oldu ?
  • Bak hocam bende 4.3 attim atmaz olaydim bende sorunsuz sekilde calisiyo ama root atiyim dedim basslari arttirmak icin neyse super user yukluom kox engelliyodu bende super user cwm den tekrar attim yeniden baslatmadin surece bisey demiyo neyse titanum backup yukledim hemen knox sildim titanum backup girdinizde yukarda 2. Secenek yani ortadakine tiklayin programlqr dizilcek neyse knox yazan her seyi sildim tamam yeniden baslattim bu seferde cihazini 4.3 yukselttiyseniz manual olarak geri ceviein gibi bisey diyo odin le aticam ama korkuyorum bisey olur diye ben telefonu wifi le guncelledim odinle falan degil bide arastirma yaptim imel falan siliniyomus kafam karisti

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.