Şimdi Ara

Galaxy s3 Ve Htc One X karşılaştırması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım siz hangisini önerirsiniz ?

• Yok mu bilen arkadaşlar
  • Yardımcı olabilecek kimse yokmu arkadaşlar kafam çok karıştı
  • Arkadaşım burada hepsi yazıyor.Artık bu tarz konular çok fazla olmaya başladı.Geçmiş konularda detaylı olarak ben ve bazı arkadaşlar incelemelerimizi sunmuştuk.Oradan da inceleyebilirsin,aşağıda ki linktende.Tek tek ayrıyetten aynı şeyleri yazmanın mantığı da yok.

http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-I9300-Galaxy-S-III-vs-HTC-One-X
  • quote:

Orijinalden alıntı: Léo

Arkadaşım burada hepsi yazıyor.Artık bu tarz konular çok fazla olmaya başladı.Geçmiş konularda detaylı olarak ben ve bazı arkadaşlar incelemelerimizi sunmuştuk.Oradan da inceleyebilirsin,aşağıda ki linktende.Tek tek ayrıyetten aynı şeyleri yazmanın mantığı da yok.

http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-I9300-Galaxy-S-III-vs-HTC-One-X

arkadaşım karşılaştırmaları okumuştum zaten ben kişisel görüşleri merak ediyorum

• Bence One X daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • one x resim kalitesi ve sağlamlık olarak iyi ama s3 daha iyi telefon
  • one x kullanicisiyim ve bence piyasadaki en iyi smartphone.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bu 2 telefon arasında çok kararsız kaldım. Galaxy s3 te kararı kıldım.

one x alsaydım belki şarj ve batarya çıkartamıyorsun o konuda biraz pişmanlık yaşardım.
    Galaxy s3te şuan problemım yok. aklında hangi telefon varsa onu al mesela galaxy s3 varsa galaxy s3 al. Htc one x alırsan sürekli hep diceksin keşke s3 diceksin.
    aklında one x varsa al karar senin. ama ben S3 diyorumm
  • S3 var aklımda ama hayırlısı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.