Şimdi Ara

Galaxy S3 Neo GT-I9301Q Root Atamama ve USB hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar arkadaşlar bildiğiniz üzere telefonum şuan garanti dışında ve ben root atmak istiyorum. Bir sürü güzel uygulama buldum fakat hepsi root ile çalışıyor. Gelelim asıl meseleye. Telefonum Android 4.4.2 kitkat. Telefona direkt apk ile yüklediğim iRoot, KingRoot vb. tarzı bir sürü root atıcı programlar yükledim fakat hepsi hata verdi, yükleyemedim. Sanırım telefonun güvenliği root atmama izin vermiyor(eğer program ile aynı telefona s3 neo'ya root atabilen olduysa lütfen söylesin). Bende en iyisi pc bağlantısıyla root atayım dedim fakat önüme bir engel çıktı. Telefonu pc'ye bağlasam da pc'de hiçbir şekilde gözükmüyor, telefon sadece şarj oluyor. Bu arada USB hata ayıklama açık. Diğer kablolarla ve diğer pclerde ve laptoplarda takıp denedim fakat halen pc de göremedim. Sıkıntının telefondan kaynaklandığını düşünüyorum google de birçok araştırma yaptım herşeyi ama herşeyi denedim fakat bir çare bulup şu telefonu pc'de gösteremedim. Lütfen yardımcı olun, yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden Teşekkürler

• Bende de aynı telefondan vardı ve aşağıdakini yüklemem yetiyordu. Sonra da odin ile cf-auto-root kullanarak root yaptım diye hatırlıyorum.

http://developer.samsung.com/galaxy/others/android-usb-driver-for-windows

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.