Şimdi Ara

Galaxy S3 Arama Yapmıyor: 'Ağda Kayıtlı Değil' Sorunu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
81.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

umarım dediğiniz gibi olur.
  • arkadaş galaxy s3 telefonum var,en son 4.1.2 sürümünü yükledikten sonra arama yaptığımda ağda kayıtlı değil diyor var mı yardımcı olabilecek biri?
  • Merhaba arkadaşlar bana da yurt dışından Galaxy 3 SCH-i535 telefon geldi. Ve telefon sanırım kullanıma kapandı..
    Telefon hakkında kısmında imei numarası yazmıyor ve *#06# yapınca da çıkmıyor..
    Nette telefonun arkasında yazan imei kontrol ettiğim de

Durumu : KAYIT DIŞI OLDUÐU TESPİT EDİLEN IMEI
    Kaynak : -
    Üretici : Üretici: Samsung Telecom America
    Pazar Adı: Mobile Phone Model Bilgileri: Mobile Phone

olduğunu söylüyor bu konuda ne yapmam gerekiyor pasaport 'a işlettiğimde telefon kullanıma açılacak mıdır bilgisi olan varsa yardım rica ediyorum.
  • merhabalar benimde telefonu arkadaşım isveçten hediye getirdi hertürlü kayıtları var imei kayıtlı hiç bir problem yok bende şöle oluyo telefon s3 mini telefon aralık ayının sonuna doğru geldi aralık 20 de elime geçti bunu böle yazıyorumki beni bu sorunu yaşıyanlar anlar çünkü telefonu yakında kırıp atıcam az kaldı. ilk bir hafta bir sorun yoktu daha sonra konuşurken bir anda konuşma kesiliyo tekrar aramaya basınca AĞDA KAYITLI DEĞİL DİYO kapatıp açınca yada mobil ağlardan düzeliyo ama bunu hep tekrarlıyo özellikle bende açık alanda konuşurken yapıyo telefon üşüyormudur nedir :)) neyse konuşurken kapanması ve daha sonra arıyamamk bilen bilir insanı sinir ediyo bunu araştırdım arkadaşlar işte böle forumlardan netten henüz bu sorunu çözen yok anladığım kadarı bu telefonlar sölemesi acı ama bize patladı burda telefoncuya götürdüm samsung servise götürdüm anlattım gösterdim bizzat AĞDA KAYITLI DEĞİL yazısı ama anlıyan yok ya güncelliyolar yada format atıyolar gene aynı bilen vede çözen yok kıacası hergün netten forumlardan bakıyom bir bulan yok çözümü neyse tek şey kaldı ne varsa eski telde varmış bu arızasıyla bu telefon kullanılmaz çünkü adamı sinirlendiriyo bekliyorum çözen olacakmı çok merak ediyorum ne paralar verdim hem servise hem telefoncular hayır yok bişi ortada.

• git açtır kardeşim
  • Merhaba arkadaslar..Aynı sıkınıtının farklı versiyonu bende de var..Benim telefonum paralel ithalatla alınanlardan gittigidiyordan almıstım..

*#06 yı tusladıgımda cıkan imei ile telefonun arkasındaki ve faturadaki imei aynı mcks den sorguladıgımda cıkan sonuc aynen su
    IMEI SORGULAMA

IMEI : 35559....
    Durumu : IMEI numarası kayıtlı
    Kaynak : İthalat yoluyla kaydedilen IMEI
    Üretici : Üretici: Samsung Korea
    Pazar Adı: Samsung GALAXY S3 MINI GT-I8190 Model Bilgileri: Samsung GALAXY S3 MINI GT-I8190

arama sms mobil internet yok arama yapınca agda kayıtlı degil yazıyor aynı sıkıntılar yani.Sorun ne olabilir benim pasaport kaydı vs yapmama gerek var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalizma0785

Merhaba arkadaslar..Aynı sıkınıtının farklı versiyonu bende de var..Benim telefonum paralel ithalatla alınanlardan gittigidiyordan almıstım..

*#06 yı tusladıgımda cıkan imei ile telefonun arkasındaki ve faturadaki imei aynı mcks den sorguladıgımda cıkan sonuc aynen su
    IMEI SORGULAMA

Pazar Adı: Samsung GALAXY S3 MINI GT-I8190 Model Bilgileri: Samsung GALAXY S3 MINI GT-I8190

arama sms mobil internet yok arama yapınca agda kayıtlı degil yazıyor aynı sıkıntılar yani.Sorun ne olabilir benim pasaport kaydı vs yapmama gerek var mı

Ben de birebir aynı sorunu yaşıyorum. Az önce ithalatçı (aynı zamanda satıcı) firmayı aradım ama mesai dışında olduğu için görüşemedim. Yarın tekrar arayacağım.

Ben aynı telefondan 2 tane almıştım. İlk aldığımda bu sorun var, 2.de yok.

Bizim pasaport kaydı yapmamıza gerek yok, çünkü ithal edilmiş cihaz aldık.zaten ona gerek olsa aynı paraya samsung garantili cihaz alabilirdik, hiç uğraşmazdık paralel ithalatla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yy982 -- 18 Mart 2013; 18:53:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Merhaba arkadaslar..Aynı sıkınıtının farklı versiyonu bende de var..Benim telefonum paralel ithalatla alınanlardan gittigidiyordan almıstım..

IMEI SORGULAMA

Dün ithalatçı/satıcı Evo bilgisayara mail atmıştım. Onlar da "sim karttan da telefondan da olabilir, gönderin bakalım" diye döndüler. Başka bir forumda sim kart değişimiyle sorunun çözüldüğünü okumuştum. Belki olur diyerek sim kartımı değiştirdim. En son önceki gün bu hata oluşmuştu. Yaklaşık 2 gündür herhangi bir hata oluşmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: yy982

quote:

IMEI SORGULAMA

Dün ithalatçı/satıcı Evo bilgisayara mail atmıştım. Onlar da "sim karttan da telefondan da olabilir, gönderin bakalım" diye döndüler. Başka bir forumda sim kart değişimiyle sorunun çözüldüğünü okumuştum. Belki olur diyerek sim kartımı değiştirdim. En son önceki gün bu hata oluşmuştu. Yaklaşık 2 gündür herhangi bir hata oluşmadı.

Sagol birader cevapladıgın icin benim sorun cözüldü..
    daha önce sim kartı cıkarıp tekrar yerine yerlestirmistim bi degisiklik olmadı..sonra arkadasın sim kartını tele yerlestirdim telefonum calıstı..Sonra acaba sim kartta mı sorun var diyerekten sim kartımı arkadasın tele yerlestirdim oda calıstı..Sonra tekrar kendi sim kartımı kendi telime yerlestirdim oda calıstı.. o gün bu gündür calısıyor :)
    sorunu anlayamadım ama suanlık cözüldü..

• quote:

Orijinalden alıntı: mtln

arkadaş galaxy s3 telefonum var,en son 4.1.2 sürümünü yükledikten sonra arama yaptığımda ağda kayıtlı değil diyor var mı yardımcı olabilecek biri?

aynı sorun devam ediyor. yardım edecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: besteci2002

quote:

Orijinalden alıntı: mtln

arkadaş galaxy s3 telefonum var,en son 4.1.2 sürümünü yükledikten sonra arama yaptığımda ağda kayıtlı değil diyor var mı yardımcı olabilecek biri?

aynı sorun devam ediyor. yardım edecek?

Telefonunuz kayitli olmadigi icin yazilim güncellendikten sonra imeyi silinmis olmali bu nedenle yeni imei atirmaniz lazim

• imeil silinmiyor efs dizininde sorun oluyor ariza patchi uygulayın sorun düzelir

• manivela kullanıcısına yanıt
    Benim de kayıtsız bir Note 2 telefonum var. IMEI Çakma çıktı. Bir gün sim kartı tanımadı. Verdiğim tamirci IMEI numarasını da silmiş. Telefonu bir tanıdık vasıtası ile KVK' ya gönderdim. Ancak onlar da çözemedi. Önerisi olan arkadaş var mı? Bu tamir olmazsa 1500 TL boşa gitmiş olacak.
  • IMEI : 353449023378351
    Durumu : IMEI NUMARASI KAYITLI
    Üretici : Üretici: Sony Ericsson Mobile Communications AB Pazar Adı: T250i/c Model Bilgileri: AAA-1002061-BV
    Sorgulama Tarihi 20.07.13

Arkadaşlar IMEI Sorgulama Yapıyorum Bu Bilgiler Geliyor. Telefonum Yurtdışından Kaçak Geldi. Galaxy s3 . ama Ağa Kayıtlı değil hatası alıyorum :S yardım .
  • Merhaba bende galaxy s3 telefon aldım ve bir sabah uyandımda yalnızca acil aramalar uyarısı aldım birini aramak istedimde ağda kayıtlı değil uyarısı aldım arama ekranında *#06# tuşla imei numarasına baktım ve telefonun arkasındakine baktım aynı numaralar yardımcı olurmusunuz
  • imeil atilmis cihazlar her güncelleme den sonra ariza patchi kurun sorun düzelir hher ihtimale karsi efs yedeginizi alin

• quote:

Orijinalden alıntı: maximumm41

Merhaba bende galaxy s3 telefon aldım ve bir sabah uyandımda yalnızca acil aramalar uyarısı aldım birini aramak istedimde ağda kayıtlı değil uyarısı aldım arama ekranında *#06# tuşla imei numarasına baktım ve telefonun arkasındakine baktım aynı numaralar yardımcı olurmusunuz

Arkadaş ilk olarak imei numarasını mcks de sorgula kayıtlımı değilmi,değilse hemen aldığın yere başvur iade et,yok aldığım yere ulaşamıyorum diyorsan giriş yapmış bir pasaporta kaydetir,yok o da mümkün değil son yapacağın bir telefoncuya götür kayıtlı bir tlfunun imei ni çaktırsınlar başka çare yoksa.
  • Arkadaşlar bende de aynı sorun var ben gecen ayın 18 inde Kölnden S4 aldım bayramın ikinci gunune kadar sıkıntısız kullandım. Bayramın ikinci gunu arama yapamıyorum ağda kayıtlı değil dedi. Ne sms Atıyorum ne internet kullanabiliyorum Avea yı aradım onlardan kaynaklı bir sorun değil çünkü sim kartı arkadasın note 2sine taktım calısıyor. Arkadasın simini S4e taktım onda da aynı hataları verıyor. 12 ağustosta pasaportuma işlettim.
    Üstelik aldığım yer MEdia MArkt Kölndelkiler alırken 1 yıl Samsung Türkiye garantili dediler. Servise gittim onlarda garantisi olmadıgını söyleidler yurtdısından getırılen cep telefonlarının rica ile baktılar lakin yapamadılar.
    Bu sorun daha önce başına gelen arkadaşalr yardımlarını bekliyorum.
  • Bende alalı bir yıl oldu. Geçen yıl bu zamanlarda telefon kapanacak dediler hala kapanmadı, bu yılda aynı mesaj geldi şimdi bekliyorum bakalım ne olacak. Bu zamana kadar telefonlar hakkında pek bilgim yoktu cahilce sahibinden aldık 1 yıldır güncelleme hariç sorunsuz çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asikoglu

Arkadaşlar bende de aynı sorun var ben gecen ayın 18 inde Kölnden S4 aldım bayramın ikinci gunune kadar sıkıntısız kullandım. Bayramın ikinci gunu arama yapamıyorum ağda kayıtlı değil dedi. Ne sms Atıyorum ne internet kullanabiliyorum Avea yı aradım onlardan kaynaklı bir sorun değil çünkü sim kartı arkadasın note 2sine taktım calısıyor. Arkadasın simini S4e taktım onda da aynı hataları verıyor. 12 ağustosta pasaportuma işlettim.
    Üstelik aldığım yer MEdia MArkt Kölndelkiler alırken 1 yıl Samsung Türkiye garantili dediler. Servise gittim onlarda garantisi olmadıgını söyleidler yurtdısından getırılen cep telefonlarının rica ile baktılar lakin yapamadılar.
    Bu sorun daha önce başına gelen arkadaşalr yardımlarını bekliyorum.

Pasaport kaydının ardından birkaç gün içerisinde normale dönüyordu telefon. Muhtemelen sizin de şu an için bir sıkıntınız yok?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.