Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (1827. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18251826182718281829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar whatsappi ömür boyu olan var mı? Program benden yıllık ucret istemiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

s3 alacağım yarın arkadaşlar. aranıza katılıyorum bende. renk konusunda karar veremiyorum mavimi alınmalı beyazmı sizce ?

hocam her 2 renkde güzel ama herkeste var.gri siyah yada bordo renklerde var onlarada bakın derim.ben mesala siyah olanını aldım.siyahta çok şık ve renk olarak az kişide var.....

Bende de siyah var, zaten erkek adam siyah kullanır..

• quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

s3 alacağım yarın arkadaşlar. aranıza katılıyorum bende. renk konusunda karar veremiyorum mavimi alınmalı beyazmı sizce ?

hocam her 2 renkde güzel ama herkeste var.gri siyah yada bordo renklerde var onlarada bakın derim.ben mesala siyah olanını aldım.siyahta çok şık ve renk olarak az kişide var.....

Anladım. Önerın için teşekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

teşekkür ederim. akıllı telefonda ilk deneyimim olcak. hayırlısı

Android çok akıllık bir sistem değil bana göre, öncelikle telefonun tam performanslı çalışması için haftada bir kere telefonu kapat aç yapman, önbellek temizlemeleri vs. yapman gerekiyor, yani olduğu gibi kullanmak 4 çekirdekli bile olsa telefonun tam performanslı çalışmasını sağlamıyor...

Bir de virüs var, o ayrı..

evt son çıkan mc2yi yükledim ama telefon kasılmaya devam ediyor. valla ios çok farklı .umarım android KLP ile ios stabilitesine kavuşur

Sanmam, fazla iyimsersin, Android IOS olamaz..

Olmasın da zaten

• quote:

o kadar kişi beyaz alıyorsa sonuç ortadadır dostum. bu telefonun reklamıda beyazıyla yapıldı beyazla ünlü oldu çok yakışıyor beyaz bence. bende beyaz aldım memnunum.

yahu beyler bana türkçe sesli adam gibi bir navigasyon önerirmisiniz acil lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 5 Nisan 2013; 2:56:00 >
  • beyaz + spigen neo hybrid

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

o kadar kişi beyaz alıyorsa sonuç ortadadır dostum. bu telefonun reklamıda beyazıyla yapıldı beyazla ünlü oldu çok yakışıyor beyaz bence. bende beyaz aldım memnunum.

yahu beyler bana türkçe sesli adam gibi bir navigasyon önerirmisiniz acil lazım

Sygic

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Android çok akıllık bir sistem değil bana göre, öncelikle telefonun tam performanslı çalışması için haftada bir kere telefonu kapat aç yapman, önbellek temizlemeleri vs. yapman gerekiyor, yani olduğu gibi kullanmak 4 çekirdekli bile olsa telefonun tam performanslı çalışmasını sağlamıyor...

Android daha ziyade akıllı adam telefonudur. Araştırma, geliştirmeye yatkın adamın telefonudur...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, bir arkadaşım s3 aldı fakat internete giremiyor. operatoru avea. Ayarları göndermeyi denedik sadece mesaj geliyor bir ayar yüklendiği falan yok. Manuel olarak yapmamiz gerekiyor sanırım. Telefona ozel ayarlar tanımlanmamış, telefon tanınmıyor. Yardımlarınızı bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Afterdarq

quote:

quote:

Android daha ziyade akıllı adam telefonudur. Araştırma, geliştirmeye yatkın adamın telefonudur...

Katiliyorum.

• arkadaşlar bi sorum olacak lütfen bana yardımcı olun.telefonum kendi kendine donuyo.bataryayı çıkarıp takınca düzeliyor.anlamadm hiç bişe.daha cihazı alalı 2 ay olmadı.en son sürüm yüklü.
  • Arkadaşlar dün cihazımı aldım ama kanımca sanki şarjı çok çabuk gidiyor. Bunu en aza indirmek için ne yapmalıyım? Yani 4-5 dakikada %2-3 arası şarj tüketimi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: borfer

S3 'ün fiyatı 1024 TL ye düştü

http://www.arabulvar.com/samsung-i9300-galaxy-s-iii-beyaz/?pr=471243

distribütör garantili fiyatlara bakmak gerekli ithalatçı garantili olanlara ne kadar güvenilir ki? donanımla ilgili problemlerde distribütör garantisi daha iyidir.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmt06

Arkadaşlar, bir arkadaşım s3 aldı fakat internete giremiyor. operatoru avea. Ayarları göndermeyi denedik sadece mesaj geliyor bir ayar yüklendiği falan yok. Manuel olarak yapmamiz gerekiyor sanırım. Telefona ozel ayarlar tanımlanmamış, telefon tanınmıyor. Yardımlarınızı bekliyoruz.

kolay gelsin. marketten APN Turkey programını indirin, operatörünüzü seçip kurun. bu arada bende aranıza bi kaç ay önce katılmıştım iş yoğunluğundan bakamıyorum benide eklerseniz memnun olurum :) zaman buldukça yardımcı olmaya çalışırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bysmtnc

arkadaşlar bi sorum olacak lütfen bana yardımcı olun.telefonum kendi kendine donuyo.bataryayı çıkarıp takınca düzeliyor.anlamadm hiç bişe.daha cihazı alalı 2 ay olmadı.en son sürüm yüklü.

format atın, gereksiz uygulama yüklemeyin çünkü silsenizde uygulamanın artıkları telefonda kalıyor. hafıza kartınız varsa onuda formatlayıp temizleyin, gerekli gereksiz program yüklemelerinden uzak durup, yüklediğiniz programların istediği izinleri muhakkak kontrol edin. sorun devam ederse en son yol olarak servise verin.
  • quote:

quote:

o androidden kaynaklanmıyor sarf android kullanılmamasından kaynaklanıyor. Nexus dışındaki bütün telefonların sürümü uyarlama sürümlerdir. performans sıkıntısı çekiyorsanız nexus tavsiye ederim gerçekten ciddi anlamda fark var. ne kadar uygulama yüklesenizde donma kasılma yok denecek kadar az yok demiyorum bazılarınınkinde olmuş olabilir gereksiz polemige girmek istemiyorum. kasılma yok telefon yağ gibi akıyor, internet performansı harika denecek kadar iyi. neden nexus değilde S3 kullanıyorsunuz madem derseniz
    1- operatör üzerinden görüntülü görüşme özelliği yok
    2- ekranı s3 kadar parlak ve canlı değil
    3- S3 ün görüntüsü çizgileri çok hoşuma gidiyor
    4- ne kadar eleştirilsede kamerasını beğendim

performans arayan arkadaşlar lütfen saf android kullanmadan android ile ilgili karar vermesinler
    kullanın farkı göreceksiniz

Ekleme: 7 ay kadar Galaxy Nexus kullandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-ül Küttab -- 5 Nisan 2013; 12:27:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dyeten

Arkadaşlar dün cihazımı aldım ama kanımca sanki şarjı çok çabuk gidiyor. Bunu en aza indirmek için ne yapmalıyım? Yani 4-5 dakikada %2-3 arası şarj tüketimi var.

batarya yaklaşık 10 gün kullanımda oturmaya başlar. ilk günlerde fazla şarj kullanması normal. ayrıca oyun oynuyorsanız bataryanız ne kadar oturursa otursun çabuk tükenir.
    Kolay Gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afterdarq

Sygic

yüklü sygic ama konuşturamadım daha. illa giderkenmi konuşuyor bu.
  • 
Sayfa: önceki 18251826182718281829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.