Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (1817. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18151816181718181819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S3 plus diye bir model çıkacağı söyleniyor, doğru olabilir mi? bilgisi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

quote:

Orijinalden alıntı: Insensitive

Arkadaşlar , telefonun ışığını kapatıp yukaridaki bildirim çubuğunda indirdigim zaman farkettim ki ekranda siyah lekeler var. 2 gündür böyle . Nedeni nedir ve nasıl hallederim?

Super amoled ekrandan oturu. Problem yok

Hmm, tamam hocam eyvallah :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpi_Turk

evet ya hava durumu widgeti yine 1 saat geri :-) gecen sene de olmustu sanki,nasil duzeltiliyodu bilen var mi?

Widget in sağ alt kısmında yuvarlak guncelleme için bir ikon var ona dokunun (internet gerekir) sorun ortadan kalkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Shakespeare

quote:

evet ya hava durumu widgeti yine 1 saat geri :-) gecen sene de olmustu sanki,nasil duzeltiliyodu bilen var mi?

Widget in sağ alt kısmında yuvarlak guncelleme için bir ikon var ona dokunun (internet gerekir) sorun ortadan kalkar.

Olmuyor maalesef öyle en az 10 kere denedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Shakespeare

quote:

evet basta duzeliyo ama daha sonra tekrar guncelleynce yine 1 saat geriyi gosteriyo ama guncelleme saati dogru gosteriyo :-)

• Arkadaslar parali avg mi yoksa dr.web ucretsi versiyonu mu ? Benim icin iş gorsun ama yine etkili bir program olsun. Telefonun sarjini ve hizini etkilemicek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buqra_ -- 31 Mart 2013; 16:54:09 >
  • selam arkadaşlar...internet de s3 e kılıf ararken değişik bi ekran koruma ürünü buldum...altdaki linkden kontrol edebilirsiniz...iş görürmü acaba...tartışılır :)

http://www.more-tr.com/Galaxy-S3-icin-Temper-Cam-Koruma-SPIGEN-SGP-GLAS-Premium-Tempered-Glass-Series,PR-2417.html
  • Ayrıca şunu farkettim . Yüklediğim programlara bakıyordum . Çalışan yazıyordu oraya girdim bir sürü program açık gösteriyor ve uzun süredir çalışıyor . Buna ne yapmam gerek sizce ? Bir kaç tanesini durdur dedim bu işlemden sonra telefon yeniden başlatılana kadar düzgün çalışmayabilir uyarısı verdi . Task killer programları bunu kapatmak için mi ? Kapatınca telefona ya da uygulamaya zarar verir mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.1.2 official yuklu ama elimdeki usb kabloyla win7 pc ye baglanıyorum amagormuyor.
    sarş oluyor.
    kies yuklu.

nedendir acaba?

usb kablo orjinal kablosu degil, biraz daha uzun.
  • Beyler telefonun normal saati tamam da, widget 1 saat geriden geliyor. telefonu baştan başlattım vs ama düzelmedi var mı bi kolayı?
  • Arkadaşlar Sizce Bu Saatten Sonra S3 Alınır mı ? Bazı Arkadaşlara Sordum Modası Geçti Vs. Dediler Ama Kafam Karıştı Biraz Sizden Tavsiyeler Almaya Geldim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shade.Anqer

Arkadaşlar Sizce Bu Saatten Sonra S3 Alınır mı ? Bazı Arkadaşlara Sordum Modası Geçti Vs. Dediler Ama Kafam Karıştı Biraz Sizden Tavsiyeler Almaya Geldim :)

alınmaz olsaydı gidip geçen hafta ben almazdım.bende çok araştırdım kaç tane telefon arasında kaldım ama f/p ürünü sadece s3 var.yoksa 2000 tl baylılıp ıphone 5 almayı bende bilirdim.

artı o arkadaşlarına bie sor bakalım neyin modası geçmiş.s3 ayarında hangi telefonu tavsiye edecekler note 2 ıphone 5 galaxy s4 bunların modası geçmedi ama fiyatlarınıda söylesinler.aynı fiyatsa bizde satıp bunlardan alalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. chemist -- 31 Mart 2013; 17:59:44 >
  • quote:

Arkadaşlar Sizce Bu Saatten Sonra S3 Alınır mı ? Bazı Arkadaşlara Sordum Modası Geçti Vs. Dediler Ama Kafam Karıştı Biraz Sizden Tavsiyeler Almaya Geldim :)

Moda diye telefon alan insanlar hala mı var arkadaş? sen pek muhattap olma onlarla. senin ihtiyacına göre nokia 3310 bile hala güncel bir telefon olabilir. önce ihtiyaçlarını belirle, ona göre hareket et. ne demek modası geçti? hayırdır zamanda yolculuk yapan telefonlar mı çıktı? sanki çok zengin bir ülkeymişiz gibi modasına göre harcama yapıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 28tatar

Beyler telefonun normal saati tamam da, widget 1 saat geriden geliyor. telefonu baştan başlattım vs ama düzelmedi var mı bi kolayı?

wifi den nete bağlan widget ı yenile düzelir.bende de sabah öyleydi yeniledim düzeldi
  • quote:

quote:

Moda diye telefon alan insanlar hala mı var arkadaş? sen pek muhattap olma onlarla. senin ihtiyacına göre nokia 3310 bile hala güncel bir telefon olabilir. önce ihtiyaçlarını belirle, ona göre hareket et. ne demek modası geçti? hayırdır zamanda yolculuk yapan telefonlar mı çıktı? sanki çok zengin bir ülkeymişiz gibi modasına göre harcama yapıyoruz.

Aynen, s3 3 yıl daha idare eder, arkadaş telefonda ne gibi yenilik yapacaklar ki,

Android dediğin şey yazılım, s4 e vermişler yazılım özelliklerini millete kakalayacaklar, 6 ay sonra da s3 e verecekler aynılarını, ne fark kalacak?

Göz boyomak için arttıkları kamera oranı ve ekran görüntüsü..

• quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

Beyler telefonun normal saati tamam da, widget 1 saat geriden geliyor. telefonu baştan başlattım vs ama düzelmedi var mı bi kolayı?

wifi den nete bağlan widget ı yenile düzelir.bende de sabah öyleydi yeniledim düzeldi

bende o şekilide düzeltmiştim fakat bir kere daha yenileyince eski saate gitti ve güneş simgesi kayboldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nouma16

quote:

quote:

bende o şekilide düzeltmiştim fakat bir kere daha yenileyince eski saate gitti ve güneş simgesi kayboldu.

wifi açık bir kaç kez daha yenile bende eski saate hiç dönmedi şuan wifi kapalı mesala ama saat sistem saati ile aynı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nouma16

quote:

quote:

wifi açık bir kaç kez daha yenile bende eski saate hiç dönmedi şuan wifi kapalı mesala ama saat sistem saati ile aynı

wifi'dende 3g'dende denedim olmadı. kendiliğinden düzelmesini beklicem artık.

• Öncelikle Cevaplarınız İçin Teşekkürler Arkadaşlar Kimisi Diyor S3'e Para Verilirmi Git Note 2 Al vs. vs. Benim İstediklerim Sağlam Hızlı Bir Android Programlar Vs. :=)
  • quote:

Öncelikle Cevaplarınız İçin Teşekkürler Arkadaşlar Kimisi Diyor S3'e Para Verilirmi Git Note 2 Al vs. vs. Benim İstediklerim Sağlam Hızlı Bir Android Programlar Vs. :=)

git note 2 al diyen arkadaşların birde aradaki fiyat farkını verirlerse al.arkadaşım ben geçen hafta siyah telpa garantili sıfır telefonu 1200 tl ye aldım.note 2 1600-1700 tl 400-500 tl fazla vermeye gerek yok sonuçta her işini s3 de rahatlıkla görecektir
  • 
Sayfa: önceki 18151816181718181819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.