Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (1272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12701271127212731274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar,bu s3 üzerinde gelen havadurumu accuweather widgeti çok hoş ama düzenli çalışmıyor.Bazen düzenli çalışmıyor diyelim.Yanında başka sevdiğim bir uygulamada var ondanda vazgecemediğim için onuda kullanıyorum.Normal istanbul havası 14-15 ise abu accu3-4 derece diyor yav.Diğer kullandıgım uygulama gayet dogru tahmin ediyor.Yer konusunda sıkıntı yok konumu dogru buluyor ama hava durumu iyi tahmin edemiyor.Güncelle dedğim halde gene düşük gösteriyor.Bazende bakıyorsun tam doğru tahmin.Mesela suanda ben yazıyı yazarken şuanda 3 dereceyi gösteriyor diğer kullandıgım 13 derece diyor.Ama konumumu dogru bildiriyor.Sizlerdede oluyormu böyle.
    Ayrıca bunun ayarlarında otomatikkaydırma var nedir bu nereye otomatik kayıyorsa tövbe tövbe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basarm

quote:

Orijinalden alıntı: AliAytaçBey

quote:

quote:

beyler odin ile 4.1.2 yi yükledim fakat direk Türkçe olarak başladı telefon hani Türkçe yoktu

wipe yapınca gidicek dil merak etme.
    sonra başka program ile tekrar Türkçe yaparsın.

wipe yapmasam nolur?

Şarjında sorun yoksa tlefonun kasılmıyorsa yapmana gerek yok.
    Şarjın normal kullanımda yarım gün gidiyorsa veya menü geçişlerinde kasmalar oluyorsa wipe yaparak düzeltebilirsin bunları o zmanda dil ayarın gider.
    Zaten şuan masa üstün de aynı duruyordur.
    NOT:Bende şaşırmıştım sonra WIPE yaptım acı gerçek çıktı İngilizce :)

anladım güzel kardeşim şuan için cihazda ne bir kasılma ne de başka bişey mevcut bugün içinde şarj durumunu kontrol edeceğim şarji iyi giderse wipe yapmama gerek yok gitmezse ozaman yaparım fakat bütün uygulamalarım bütün oyunlarım silinecek işte bu çok kötü çünkü telefonu epey kişiselleştirdim inşallah yapmak zorunda kalmam bir soru da şöyle sorayım sanaeğer fotodan güncelleme gelirse veya kiesten güncelleme gelirse bu romda eskisi gib alabilecek miyim yoksa bu romu yükledim için güncellemeler alamazmiyim cevabın için şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Keşke bir arkadaş şöyle çıksa da şu Wipe hakkında bilgi veren bir konu açsa yada ilk mesaja eklese. İlk mesajda genelde neden yapılması gerektiği yazmış. İyi güzel de neleri siler bu, nasıl yedekleme yapılır bunları falan bir öğrensek.
    Garantiyi bozar mı?
    mesela rehberi yada mesajları yada programların hepsini silebiliyor mu?
    Oyunların save'lerini kurtara biliyor muyuz? Yoksa illa önce yedek mi almamız gerekir. Hangi programla yedek alabiliriz.

Wipe yapın, wipe yapın demesi kolay !

• Ben birsey sorcam ben S3 aldim harika bi telefon cok kullanisli bende bi sorun var yada nerden yaptigimi unuttum telefonun ondeki tuslari varya geri tusu felan onlara basinca telefon titeremiyor neden acaba yardimci olabilirseniz sevinirim saygilarimla :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekranda çerçeve gibi kırmızı birşey çıkıyor onu nasıl yok edebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: themirkin

Ben birsey sorcam ben S3 aldim harika bi telefon cok kullanisli bende bi sorun var yada nerden yaptigimi unuttum telefonun ondeki tuslari varya geri tusu felan onlara basinca telefon titeremiyor neden acaba yardimci olabilirseniz sevinirim saygilarimla :-)

ayarlara gir güç tasararuf içinde titreme ile ilgil tik kaldır düzelicek.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

beyler odin ile 4.1.2 yi yükledim fakat direk Türkçe olarak başladı telefon hani Türkçe yoktu

wipe yapmasam nolur?

Şarjın normal kullanımda yarım gün gidiyorsa veya menü geçişlerinde kasmalar oluyorsa wipe yaparak düzeltebilirsin bunları o zmanda dil ayarın gider.

anladım güzel kardeşim şuan için cihazda ne bir kasılma ne de başka bişey mevcut bugün içinde şarj durumunu kontrol edeceğim şarji iyi giderse wipe yapmama gerek yok gitmezse ozaman yaparım fakat bütün uygulamalarım bütün oyunlarım silinecek işte bu çok kötü çünkü telefonu epey kişiselleştirdim inşallah yapmak zorunda kalmam bir soru da şöyle sorayım sanaeğer fotodan güncelleme gelirse veya kiesten güncelleme gelirse bu romda eskisi gib alabilecek miyim yoksa bu romu yükledim için güncellemeler alamazmiyim cevabın için şimdiden teşekkürler

Bütün herşeyin gitmesi kötü ama programaları falan backup dosyaları ile alabiliyorsun ama oyun savelerini de alıyormuonu bilmiyorum ben back up kullanmıyorum. bütün programların apk sini aldım format attıktan sonra onları kuruyorum markette güncelleme varsa güncelliyorum geçiyorum.
    resimlerim falan zaten hafıza kartında olduğu için onlarda da sorun olmuyor.
    Tam emin değilim ama bu yüklediğimiz beta sürüm olduğu için gelmeye bilir güncellemeler.
    Gelirse de zaten o ülkeninki gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: morhuncan

Keşke bir arkadaş şöyle çıksa da şu Wipe hakkında bilgi veren bir konu açsa yada ilk mesaja eklese. İlk mesajda genelde neden yapılması gerektiği yazmış. İyi güzel de neleri siler bu, nasıl yedekleme yapılır bunları falan bir öğrensek.
    Garantiyi bozar mı?
    mesela rehberi yada mesajları yada programların hepsini silebiliyor mu?
    Oyunların save'lerini kurtara biliyor muyuz? Yoksa illa önce yedek mi almamız gerekir. Hangi programla yedek alabiliriz.

Wipe yapın, wipe yapın demesi kolay !

böle yekınıncaya kadar biraz araştırmacı olsanız nasıl olur.
    Google wipe yapmak yazınca dünya kadar site çıkıyor ki bu konuda neredeyse her sayfada yesilcin.com sitesine yönlendiriliyor insanlar bilgi alabilmesi için size özel tekrar yazalım
    yesilcin.com sitesine girerseniz istediğiniz bütün bilgileri deteylı öğrenebilirsiniz.
    Okuyup gene anlamadığınız bişeyler olursa o zaman gelin tekrardan sorun emin olun size yardımcı olacak bir sürü insan var burda.
    Bende burdaki tecrübeli arkadaşlardan bişeyler öğrendim ve okuyarak öğrendim. Her şeyi biliyormuyum tabiki hayır hala bilmediğim bir sürü şey var ama ihtiyacım oldukça okuyorum ve bulmaya çalışıyorum bulamazsam buradan bende soruyorum.

NOT: wipe yapınca sim kartın ve hafıza kartın hariç telefonda ne kadar arama sms resim video müzik vb.varsa gider.
    Backup almadan yapmayın.

• quote:

Ben birsey sorcam ben S3 aldim harika bi telefon cok kullanisli bende bi sorun var yada nerden yaptigimi unuttum telefonun ondeki tuslari varya geri tusu felan onlara basinca telefon titeremiyor neden acaba yardimci olabilirseniz sevinirim saygilarimla :-)

Ayarlar,ses,dokunmatik geribildirim seçili olsun.
    Ayarlar,ses,titreşim yoğunluğunu açabilirsin.
    Bunları yaparsan düzelir.
  • arkadaşlarım siz bu güç tasarrufunu kullanmıyormusunuz?kullanıyorsanız ekran ile cpu yu sınırlandırıyormusunuz.ayrıca bu ayarın nekadar faydası oluyor?bu ayarla alakalı tecrübesini aktarıcak arkadaşıma şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: italiano ismail

quote:

Orijinalden alıntı: talerk

Arkadaşlar benim bi sorum olacak telefonumun internet göstergesi E olarak gözüküyor bazı s3 lerde H olarak gözüküyor arasında bi fark varmı varsa nasıl E yi H ye donusturebilirim
    Iyi forumlar

Senin tel şuanda edegede oldugu için e gözükür eger 3g ye gecersen H olarak gözükür.
    Ayarlardan,diğer ayarlar,mobilaglar,sebeke modunu otomatik secersen seninkide oyle olur.

blackberry bold kullanıyordum, 3G telefonda EDGE olarak gözüküyordu, hızı da fena değildi,

S3 e geçtiğimde E harfi EDGE anlamına geldiğinden, en hızlısı budur diye düşünüyordum ama seçeneği otomatik yapıp H ye geçince, ciddi anlamda internet hızım arttı, sayfa açılmaları resim yüklemeleri vs... bu seçeneği de görmüştüm daha önce ama bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim,

çok teşekkür ederim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

wipe yapmasam nolur?

Bütün herşeyin gitmesi kötü ama programaları falan backup dosyaları ile alabiliyorsun ama oyun savelerini de alıyormuonu bilmiyorum ben back up kullanmıyorum. bütün programların apk sini aldım format attıktan sonra onları kuruyorum markette güncelleme varsa güncelliyorum geçiyorum.
    resimlerim falan zaten hafıza kartında olduğu için onlarda da sorun olmuyor.
    Tam emin değilim ama bu yüklediğimiz beta sürüm olduğu için gelmeye bilir güncellemeler.
    Gelirse de zaten o ülkeninki gelir.

Evet arkadaşım maalisef androidde masaüstü ayarların,kişileştirmelerin gidiyor.
    Uygulamalarda ve resimlerde sıkıntı yok onları yedekleyebiliyorsun ama kurdugun masaüstü düzenin yok oluyor.
    Bununla ilgili s3 de bir şey gördüm ama neoldugunu henüz anlamadım hatta buraya yazmıştım ben ama sanıyorum kimse bilmiyor benim gibi ben denedim ama şifre oluşturamadım.Olay şu:
    ayarlar,geliştirici seceneklerde en başta masaüstü yedekleme şifresi oluştur diye bir menü var.Açıklamasındada masaüstünüz şuanda korunmuyor diye bir yazı var.Acaba bu bizim düzenlediğimiz masaüstünümü koruyor yedekliyor wipe yapınca acaba gerimi yuklüyor bilemiyorum ben şifre oluşturmaya çalıştım ama oluşturamadım galiba ben beceremedim.Yada bu başka bir şey.İsterseniz bir deneyin.Bizlerede durumu bildirirseniz seviniriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: talerk

Arkadaşlar benim bi sorum olacak telefonumun internet göstergesi E olarak gözüküyor bazı s3 lerde H olarak gözüküyor arasında bi fark varmı varsa nasıl E yi H ye donusturebilirim
    Iyi forumlar

Senin tel şuanda edegede oldugu için e gözükür eger 3g ye gecersen H olarak gözükür.
    Ayarlardan,diğer ayarlar,mobilaglar,sebeke modunu otomatik secersen seninkide oyle olur.

blackberry bold kullanıyordum, 3G telefonda EDGE olarak gözüküyordu, hızı da fena değildi,

S3 e geçtiğimde E harfi EDGE anlamına geldiğinden, en hızlısı budur diye düşünüyordum ama seçeneği otomatik yapıp H ye geçince, ciddi anlamda internet hızım arttı, sayfa açılmaları resim yüklemeleri vs... bu seçeneği de görmüştüm daha önce ama bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim,

çok teşekkür ederim

Rica ederim kolay gelsin.

• bende s3 yeni aldım. telefon çok güzel. ama takıldığım bir yer oldu. açma kapama tuşu, ses açma kapama tuşu gibi sabit değil yani hafiften aynuyor. sizde de aynısı mı ? umursamazsam rahatsız edici bir durum değil ama sormak istedim. cevapları bekliyorum arkadaşlar.
  • telefonu direk flash bellek gibi nasıl bağlıyoruz, yani telefon olarak görmesin istiyorum. birde directory bindden başka uygulama taşıyabileceğim program yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdardnz

bende s3 yeni aldım. telefon çok güzel. ama takıldığım bir yer oldu. açma kapama tuşu, ses açma kapama tuşu gibi sabit değil yani hafiften aynuyor. sizde de aynısı mı ? umursamazsam rahatsız edici bir durum değil ama sormak istedim. cevapları bekliyorum arkadaşlar.

Oynuyor oynuyor merak etme düşmez o,Ama oynama çekme.Gerçi tırnakla tutup çekecek kadar oynamıyor canım oldugu yerde hafif minik sallanma oluyor oda çok normal.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serdardnz

bende s3 yeni aldım. telefon çok güzel. ama takıldığım bir yer oldu. açma kapama tuşu, ses açma kapama tuşu gibi sabit değil yani hafiften aynuyor. sizde de aynısı mı ? umursamazsam rahatsız edici bir durum değil ama sormak istedim. cevapları bekliyorum arkadaşlar.

Oynuyor oynuyor merak etme düşmez o,Ama oynama çekme.Gerçi tırnakla tutup çekecek kadar oynamıyor canım oldugu yerde hafif minik sallanma oluyor oda çok normal.

biraz takıntılıyım bu konuda :) tırnakla tutup çekecek kadar oynamıyor dediğin gibi. içimi rahatlattın kardeş :)
  • Arkadaşlar Allahaşkına şu ayarlar,gelişmişsecenekler deki masaüstü yedekleme şifresi oluşturun menüsünü bir deneyin ya,ben beceremedim,Acaba bu kurdugumuz masaüstü düzeninimi yedekliyor wipe yapınca masaüstü ayarlarımız kaybolmayacakmı sizler bi deneyebilirmisiniz ben oluşturamadım nedir bu bilen yokmu.
  • biliyor musunuz bilmem amahttps://www.facebook.com/SamsungTurkiye/app_270744259706763?ref=ts bu sayfada samsung türkiye 50.000 s3 kılıfı hediye ediyor. formu doldurup hediye telefon kılıflarımızı alalım derim
  • quote:

quote:

ayarlara gir güç tasararuf içinde titreme ile ilgil tik kaldır düzelicek.

ilginiz için saolun ama sizi dediğiniz gibi birşey yok malesef ?
  • 
Sayfa: önceki 12701271127212731274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.