DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
67.909
Cevap
483
Favori
2.462.340
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)
Giriş
      98 Mesaj
      21 Kasım 2012 15:37:48
      quote:

Orijinalden alıntı: sensation45

Alıntıları Göster

Bataryaya zarar vermez sadece biraz geç şarj olur

vallahi tam tersi geçerli benim için...ben orjinal kabloyla çok uzun sürede şarj edince eski şarj aletine dönüş yaptım.maksimum 3 saatte şarj oluyo...yada orj şarj aleti bozuk bilemiyorum...
      |
      |

BİZE HER YER TRABZON /61/
    • Yarbay
      13009 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      EvReN 7

21 Kasım 2012 15:45:33
      S3 ü modem olarak kullanmak için otg kablo üzerinden bağlamamız yetiyor mu notebook'a?
      |
      |

• Yüzbaşı
      410 Mesaj
      21 Kasım 2012 15:48:00
      quote:

Orijinalden alıntı: basarm

Alıntıları Göster

Güncellemeyi iyiki yapmamış o zaman yoksa tekrar imei kopyalatmam gerekecekti. Şu anda 4.0.4'de duruyor. Kendi pasaportum var, bununla açtırabilirim yalnız 100 lira da vermek istemiyorum. Yazılım güncellemeleri o kadar kritik değil herhalde, ne kaybederimki bu şekilde kalsa?

100 lira vemeden yaptığınız bütün güncellemelerden sonra telefonunuza tekrardan imei çaktırmanız gerekir.Buda para demek sonuç olarak eğerki imei sizin deilse çakılan birgn birininkine denk gelirseniz ve savcılık ile işlemler yapılırsa başınız derde girer bunun olma ihtimali ne kadar çok az.
      Güncellemeler telefonun stabil çalışması için çıkıyor kurup kurmamak sana kalmış ben bu halinden memnunum dersin kurmazsın.Ben dün akşam 4.1.2. kurdum ve menü geçileri biraz daha iyi oldu şarjını deniyorum şuan bakalım ne kadar gidicek 4.1.1 gün içinde tekrar takmam gerekiyordu.
      internet sürekli 3g açık şekilde.

Başarım bu arada 4.1.2 nasıl ben daha kurmadım biraz daha beklemek istiyorum.Biraz anlatsanız iyi olur ben daha önce kullanan arkadaşlara bu romla ilgili sorular sormuştum ama pekde sağlıklı cevaplar gelmedi mesela.

1- multi windosw çubugu soldan sağa girip çıkarken hızlımıtitreme yapıyormu
      2- 4.1.1 de video çekerken aynı anda videoyu kesmeden resim yakalıyabiliyorduk bundada varmı(kaldırmışlar diye duydum)
      3- multi windows çubuğuna(menusune) istediğin uygulamayı koyabiliyormusun.yoksa kendi üzerinde gelen uygulamalarımı çıkarıp ekleyebiliyorsun.Mesela ben masaüstüne ben rehberden kişi kısayolunu ekliyorum o kişileri multi windows çubuguna koayabiliyormusun.Deneyip anlatırsan mutlu olurum.Kolay gelsin gül güle kullan.

Haa unutmadan gördüğüm kadarıyla video seyrederken o videonun içinden istediğin kareyi resim olarak alabiliyorsun bu sadece kendi çektiği videodamı oluyor yoksa her seyredilen video içinden kare resim alabiliyormusun.Diyelimki ben youtubeden bir video indirdin o video içinden istediğin görüntüyu resim olarak alabiliyormusun.
      Tekrar teşekkürler.

@italiano ismail

Ben çok üst seviye kullanan biri değilim aslına bakarsan sadece telefon olarak kullanıyorum denebilir.
      Kendi kullanışıma göre değerlendirme yapayım.
      menü geçişleri biraz daha iyi durumda.Ama bişey açık diyelim mesela twitter ondan bi anda home tuşuna basarak çıkıyorsıun ana ekranın gelesi hala geç anında gelmiyor bu beni hala sinir ediyor.
      yandaki menü çubuğunu sen dediğin içn tekrar tekrar denedim ama hiç takılma olmadı yağ gibi akıyor.
      video çekerken resim çekebiliyorsun bunuda yeni denedim sen dediğin için onda sorun olmuyor.
      yandaki çubuğu rot yapmadığım için şuan bişey ekleyemiyorum.sadece kendi üzerindekileri kaldırıp yerini değiştiriyorum.Root yapınca bunları değiştirme şansımız varmı onuda bilmiyorum.
      Video izlerken hiç ekran görüntüsü almadım daha önce de şimdide o yüzden nasıl yapıldığını bilmiyorum. Kedi çektiği videoda kendi oynatıcısında simge çıkıyor ve görüntü yakalıyor.
      dışarıdan attığım bir videoyuda dizi atmıştım onuda normal ekranda elini geçirerek alabiliyorsun ekran görüntüsü denedim.
      Ama telefon ingilzce oldu sinir bozucu Tr yama yada Tr versiyon biran önce çıksın artık.

kardeşim şayet 4.1.2 yi yüklediysen menüye supersu programı gelmiş olması gerekir, bu da cihazının ROOTlanmış olduğu anlamına gelir
      4.1.2 rootlı bir rom dan port edildi bildiğim kadarıyla...

• Binbaşı
      1034 Mesaj

Android Beta Tester
      21 Kasım 2012 15:49:23
      quote:

Orijinalden alıntı: siyahkemik

Alıntıları Göster

bilgi için teşekkür ederim telefon rootsuz olduğu için sanrım telefon tr olmuyor zaten ingilizce öğrenmeye çalışıyorum bahane ile ingilizcemi geliştiririm en azından bazı terimlerle.
      Ama sadece root yapmak için root dosyanı nereden temin ettin banada verirmisin diğer bazı programlar için rootlamak gerekirse bulmak için uğraşmayayım.

Ayarlarda hata yapmışım şimdi oldu sağol tekrardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basarm -- 21 Kasım 2012; 15:58:11 >

• Binbaşı
      1180 Mesaj
      21 Kasım 2012 15:53:19
      quote:

Orijinalden alıntı: Orbjk

Alıntıları Göster

Hocam bu program rootsuz cihazlarda çalışmıyor mu ? Çünkü ben telefonuma root falan hiçbirşey yapmadım ama kullanıyorum

Çalışıyor çünkü benim telefonumda rootsuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

PSN:Halit1496
    • Binbaşı
      1034 Mesaj

Android Beta Tester
      21 Kasım 2012 15:59:52
      quote:

Orijinalden alıntı: oranj

Alıntıları Göster

kardeşim şayet 4.1.2 yi yüklediysen menüye supersu programı gelmiş olması gerekir, bu da cihazının ROOTlanmış olduğu anlamına gelir
      4.1.2 rootlı bir rom dan port edildi bildiğim kadarıyla...

Evet dediğin gibi supersu geldi ve tlefonu Tr yaptım.
      Sağolun tekrardan.

• Yüzbaşı
      295 Mesaj
      21 Kasım 2012 16:01:33
      Arkadaslar ben onexten s3e geçtim ve iyiki geçmişim one xte kasarak oynadığım oyunları s3 0 kasma ile oynatıyor nba 2K13 nfs most wanted fifa 12 rf 13 modern combat 3 gta 3 nova 3 gibi oyunlarda one xte azda olsa kasmalar oluyordu fakat s3te bu yok bir oyun delisi olaraktan s3 harika derim. Ayrıca sarjim günde en az 2 saat oyun oynamama rağmen wifi sürekli açık ekran parlaklığı ortalarda 16 saat gidiyor. Ayrıca cihazim 1.5 saatte şarj oluyor ve özel bir kılıf aldım flip covera benzer ama adam gibi koruyan ve harika desenli.

|
      |

• Teğmen
      163 Mesaj
      21 Kasım 2012 16:02:13
      quote:

Alıntıları Göster

bilgi için teşekkür ederim telefon rootsuz olduğu için sanrım telefon tr olmuyor zaten ingilizce öğrenmeye çalışıyorum bahane ile ingilizcemi geliştiririm en azından bazı terimlerle.
      Ama sadece root yapmak için root dosyanı nereden temin ettin banada verirmisin diğer bazı programlar için rootlamak gerekirse bulmak için uğraşmayayım.

Ayarlarda hata yapmışım şimdi oldu sağol tekrardan.

vala hatırlamıyorum ki birsürü dosya indirdim rot öncesi
      ama şöyle söyliyim yotube da videoyu izlerken dosyanın ismini alıp past yaptım google a
      tar uzantılı rar dosyasıydı galiba sanırsam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahkemik -- 21 Kasım 2012; 16:21:12 >
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      21 Kasım 2012 16:03:48
      quote:

Alıntıları Göster

Evet dediğin gibi supersu geldi ve tlefonu Tr yaptım.
      Sağolun tekrardan.

kardes nasil tr yaptin anlatirmisin?

SAMSUNG GALAXY S III
      ULTIMAROM V7.1 4.1.x JB
      Siyah Kernel v1.8.5
    • Yarbay
      16744 Mesaj

Android Beta Tester
      21 Kasım 2012 16:04:19
      directory bind dışında hafıza kartına uygulama taşyabileceğim program var mı?
      |
      |

GIGABYTE Z97-HD3 | ASUS GTX1070 ROG STRIX | Intel® Core™ i5-4690K | Hyper 212 EVO | GSKILL Ripjawsx 16GB | Samsung 850 EVO 250GB | WD Blue 1TB | EVGA 750 GQ | Corsair 400R
      AOC 24" G2460PG 144Hz 1ms G-SYNC | HyperX Cloud II | Logitech G910 Orion Spectrum RGB | Logitech G900 Chaos Spectrum | Xiaomi Metal Mouse Pad | Edifier M3200
      LG G4 | Asus X550JX-XX099D

• Teğmen
      163 Mesaj
      21 Kasım 2012 16:05:12
      quote:

Orijinalden alıntı: Kokuşmuş Pizza

Alıntıları Göster

hadi beh
      black market deki uygulamaları rootsuz cihazlar da ücretli olmasına rağmen,bedava indirebiliyormu yani.

• Binbaşı
      1180 Mesaj
      21 Kasım 2012 16:24:41
      quote:

Orijinalden alıntı: siyahkemik

Alıntıları Göster

hadi beh
      black market deki uygulamaları rootsuz cihazlar da ücretli olmasına rağmen,bedava indirebiliyormu yani.

Evet bende suan most wanted shadowgun var

|
      |

PSN:Halit1496
    • Yarbay
      2187 Mesaj
      21 Kasım 2012 16:29:25
      quote:

Orijinalden alıntı: Kokuşmuş Pizza

Alıntıları Göster

Ama mesela droidvpn adında bir program var arkadaşlarım kullanamıyor s3lerinde ama ben kullanıyorum rootlu cihaz lazım hatası veriyor onlarda
      |
      |

不要信任太多. 不要愛太多. 不要希望太多, 因为太多会伤害太深
    • Binbaşı
      1034 Mesaj

Android Beta Tester
      21 Kasım 2012 16:31:14
      quote:

Orijinalden alıntı: AliAytaçBey

Alıntıları Göster

kardes nasil tr yaptin anlatirmisin?

telefonun rotlu olması gerekiyor kesinlikle
      4.1.2 kurduysan otomatik rotlu oluyor zaten
      language enabler programı marketten kuruyorsun açınca karşına super su programı çıkıyor ve ordan bu programa yetki vermen gerekli yetki verdikten sonra programda enable hidden languages tıklıyorsun later ve now seçekleri geliyor now diyorsun ve telefon yeniden başlıyor sonra ayarlardan dil ayarlarına giriyorsun telefon Türkçe dili seçiyorsun.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      21 Kasım 2012 16:33:26
      quote:

Alıntıları Göster

telefonun rotlu olması gerekiyor kesinlikle
      4.1.2 kurduysan otomatik rotlu oluyor zaten
      language enabler programı marketten kuruyorsun açınca karşına super su programı çıkıyor ve ordan bu programa yetki vermen gerekli yetki verdikten sonra programda enable hidden languages tıklıyorsun later ve now seçekleri geliyor now diyorsun ve telefon yeniden başlıyor sonra ayarlardan dil ayarlarına giriyorsun telefon Türkçe dili seçiyorsun.

tesekkur ederim dostum

|
      |

SAMSUNG GALAXY S III
      ULTIMAROM V7.1 4.1.x JB
      Siyah Kernel v1.8.5
    • Yarbay
      2038 Mesaj
      21 Kasım 2012 16:34:49
      arkadaşlar imei atılmış bir s3 almamın zararları nelerdir ne gibi sıkıntılar yaşarım kapanmaya karşı garanti veriyor güncellemeyle kilitlenmez diyor satıcı

birde s3 ün kulaklık sesi nasıl iyimidir s2 ile aynımıdır
    • Binbaşı
      1034 Mesaj

Android Beta Tester
      21 Kasım 2012 16:44:08
      quote:

Orijinalden alıntı: musty578

arkadaşlar imei atılmış bir s3 almamın zararları nelerdir ne gibi sıkıntılar yaşarım kapanmaya karşı garanti veriyor güncellemeyle kilitlenmez diyor satıcı

birde s3 ün kulaklık sesi nasıl iyimidir s2 ile aynımıdır

1. s2 olmadığı için onla sesini karşılaştıramam s2 kullanıcıları size bu konuda bilgi verecektir.zaten kulaklıktan da müzik dinlemiyorum sadece arada dizi falan seyrediyorum ve bana yetiyor ordan çıkar ses.
      2. kurduğun programların güncellemelerinde bişey olmaz evet ama yazılım güncellemelerinde %99 sorun yaşarsın 4.1.1 kullanırken 4.1.2 ye geçişte mesela sorun yaşıcaksındır. geçmişte bu sayfada sorun yaşayan kullanıcılar oldu.
      Ayrıca çaktığı imei telefonu kime ait olduğunuda bilmyorsun birine denk gelirse savcılıktan takip başlatılırsa sıkıntı yaşayabilirsiniz.
      |
      |

• Binbaşı
      1048 Mesaj
      21 Kasım 2012 16:46:15
      quote:

Orijinalden alıntı: italiano ismail

Alıntıları Göster

telefonunu hemen servise verip orasını burasını kurcalatma.Bence o yazılımsal sorundur.
      Fabr.ayarlarına dönmeyi dene,wipe yap
      O da olmadı 4.1.1 romunu indirip tekrar odinle kur.
      En son care servise görürürsün.

Telefonu kapat-aç yapınca çalıştı.Ne kadar basitmiş :) ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.İlk defa böyle birşeyle karşılaştım hayret.
    • Binbaşı
      1048 Mesaj
      21 Kasım 2012 16:58:11
      Çakma imei'den orjinal imei dönmek için fabrika ayarlarına dönmek yeterli olmuyor bildiğim kadarıyla.Telefoncularda özel bir cihazla yapıyorlar bu işi.Yanlış yönlendirmeyelim blackwinterday arkadaşı.
    • Binbaşı
      1034 Mesaj

Android Beta Tester
      21 Kasım 2012 17:05:36
      quote:

Orijinalden alıntı: pikalos

Alıntıları Göster

Telefonu kapat-aç yapınca çalıştı.Ne kadar basitmiş :) ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.İlk defa böyle birşeyle karşılaştım hayret.

yazılımsal olur bazen böle şeyler telefon sapıtabilir böle şeylerde önce reset atın çözülmezse format atın oda olmazsa yazılım güncelleyin oda olmazsa servise verin :)
      düzelmesine sevindim
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
modasor
ses yalıtımı
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
8,099
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.