Şimdi Ara

Galaxy S2 Jelly Bean (Android 4.1.2) Sonunda Geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "Uzun süredir beklenen güncelleme sonunda yayınlandı.
    Samsung, 2011 yılında rekor satışlar gerçekleştirdiği telefonu için Android 4.1.2 güncellemesini sunmaya başladı.
    Exynos işlemcilerde baş gösteren sorun sebebiyle ertelenen güncelleme ilk olarak İspanya’da başladı ve kısa süre içerisinde Avrupa geneline yayılacak.
    Güncelleme henüz ülkemiz için yayınlanmadı ancak odin ile yükleme yapabilirsiniz. Güncellemenin beraberinde getirdiği yeniliklere göz atacak olursak:

-Google’ın dijital asistan hizmeti Google Now

-Galaxy S III tabanlı widget’ler

-Jelly Bean ile hızlı,akıcı ve pürüzsüz sistem

-Touchwiz Nature arabirim

-İki farklı ekran modu

-Geliştirilen bildirim ekranı ve yeni kilit ekran

- Direkt arama, akıllı bekleme ve Pop-up Play

-Geliştirilen kamera özellikleri

- Birçok özelleştirme ve iyileştirme

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi güncellemeyi odin ile kurabilirsiniz.

Rom linki (http://www.hotfile.com/dl/190226031/b214985/I9100XWLS8_I9100FOPLS3_FOP.zip.html)"

Haber alıntıdır. Romu yukarıdaki linkten indirdim ve odin ile kurdum. Kurulum esnasında ya da sonrasında herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Yaklaşık 4 dakikada işlem tamamlandı. Telefonun yedeğini almama rağmen verilerim ya da programlarım kaybolmadı ve geri yükleme yapmak zorunda kalmadım. S3 ile yaşadığım deneyimi şimdi S2 ile yaşıyorum. Bu güncelleme ile S2 yeniden doğmuştur. Sorularınız olursa cevaplarım. Saygılar,

• Bu guncelleme ile s2 hem güncel hemde f/p olarak tahta oturan bir model oldu.gerci bu zamana kadar tek eksigi yazilimsal olarak guncelleme sıkıntısıydı onuda halletmiş oldular.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle! Arayüzün değişmesi bile olumlu katkı yaptı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://forum.donanimhaber.com/forumid_712/tt.htm Bu bölüm altından devam ediniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.