Şimdi Ara

Galaxy S2 Custom Romların Kurulum Anlatım ve Paylaşımları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
1
Favori
18.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Litening KG3 tarayıcı çok kötü takılıyor ya

Birşey düzeliyor ,diğerini bozuyorlar
  • arkadaslar bu cfw den update kernel yükleyemıyorum
    tam olarak zımage nereye atıyoruz saygılar
    kernel update nasıl çalışıyor...

@meroboy,
    katılıyorum tarayıcı çok kötü....
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

GingerTurkbey EXTREME eklenmiştir

tşk....emeğine sağlık hocam..vaussMod dan geçtim...şimdilik sorunsuz
  • Arkadaslar bu villan romun 2.1 den sonraki sürümü çIkmadImi
  • Hepsini Denedim ekleyen ve hazırlayan arkadaşlara çok teşekkürler

Süper olmuş GingerTurkbey EXTREME ...Uzun süre değiştirmem .

Hem çok hızlı ,hemde herşey sorunsuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: meroboy

Hepsini Denedim ekleyen ve hazırlayan arkadaşlara çok teşekkürler

Süper olmuş GingerTurkbey EXTREME ...Uzun süre değiştirmem .

Hem çok hızlı ,hemde herşey sorunsuz

pil durumu nasıl ? birde 1. sayfaki romlara iyiden kötüye doğru not verilse daha iyi olur diye düşünüyorum
  • selam arkadaslar gingerturkbey extreme yazılımı nasıl yüklüycez telefona ben yapamadım da
  • villianromu kurdum o kadar GingerTurkbey e geçmelimiki acaba şarj durumu nasıl arkadaşlar tabi yoğun kullanırsan çbk biter batarya ama genel olarak iyimi geçişler vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhunter -- 28 Temmuz 2011; 9:37:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evilhunter

vallianromu kurdum o kadar GingerTurkbey e geçmelimiki acaba şarj durumu nasıl arkadaşlar tabi yoğun kullanırsan çbk biter batarya ama genel olarak iyimi geçişler vs.

valla vilian rom şaj konusunda çok iyi bende bu gingertürkü kurmak istiyorum ama şrj dan çekiniyorumsen kuruduysan izlenimlerini paylşabilirmisin
  • Arkadaşlar şuan GPS e bağlanamıyorum, programlar bağlanmıyor. marketten gps status indirip deniyorum uydu görüyor 3-4 tane ama IN USE kısmında hiçbirini kullanmıyor. Çaresi varmıdır?

KG3 üzerine Cognition S2 1.31 custom rom, ninphetamine-2.0.2 kernel kullanıyorum. çözüm önerisi yapabilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: viranufuk

quote:

Orijinalden alıntı: evilhunter

villianromu kurdum o kadar GingerTurkbey e geçmelimiki acaba şarj durumu nasıl arkadaşlar tabi yoğun kullanırsan çbk biter batarya ama genel olarak iyimi geçişler vs.

valla vilian rom şaj konusunda çok iyi bende bu gingertürkü kurmak istiyorum ama şrj dan çekiniyorumsen kuruduysan izlenimlerini paylşabilirmisin

yok dostum daha geçmedim ama düşünüyorum rom yüklemekten telefon heder olcak artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhunter -- 28 Temmuz 2011; 9:38:26 >

• GingerTurkbey i tavsiye ederim. şarj sorununuz olmaz o kunuda çok başarılı. Son KG3 için olan versiyonlarını kullanmadım bir tek onun dışında KG2 deyken hep onu kullandım. 10 nurama romdur
  • arkadaşlar lite 4.1 yüklü iken GingerTurkbey kurdum.3GB boş yerim vardı bütün sistemi temizledi resimler hariç bütün uygulamalarım oyunlarım vs silindi google hesabını bile yeniden istedi telefonu ilk açtığım gibi oldu fakat sd kartda ki boş yer aynı 3 GB boş 8GB kullanımda dosyalar silinmiş silinmemişse neredeler:) Yardım rica ediyorum.
    Saygılar...
  • DarkyRom2 KG6 eklenmiştir
  • Ben birsey soracağım surumler hakkında genelde KF ile KG oluyor ya roomlar acemiyim maruz görün benim stock rom KE3 ve ke li hiç görmedim şuana kadar kötü mü iyi mi yardımcı olursanız sevinirim acemiyim :-)
  • KE ilk çıkan sürümler olduğundan o zamanlarda pek custom rom yoktu. son resmi olarak çıkan KF3, gayri resmi olan ise KG6. sürekli son çıkana güncelleniyor custom rom lar. en stabil çalışanı resmi son çıkanı. yani kf3.
  • litening 5.0, gingerturkbey 3.3 ve solarflare 1.1 eklenmiştir
  • suan galaxy s2 icin resmi 2.3.4 surumu cikdimi turkiye icni sormuyorum
  • evet imzamdaki linkten ulaşabilirsin tümüne
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

evet imzamdaki linkten ulaşabilirsin tümüne

yani resmimim tel yurtdisiysa kiesden yuklene biliyormu
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.