Şimdi Ara

Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
4
Favori
89.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugurel

@ anil_kilic
    dostum merhaba,
    bende xp sp3 kurulu. connectify programının pro versiyonunu full olarak kurdum.
    ama gördüğün gibi advanced seceneklerde sadece adhoc cıkıyor, senin ekranındaki gibi çıkmıyor.

Acaba bu sroun benim laptopın wireless adaptorunden mi yoksa ben de win 7 olmamasından mı kaynaklanıyor ?

Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii

buarada lptoptaki wireless adaptorum

Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii

Bence sorun işletim sistemi evdeki win 7 li notebookla denedim sorunsuz çalişiyor hem ethernet hemde wireless çalişıyor. İş yerindeki win xp sp3 lü bilgisayarda bir türlü paylastiramadim cihaz ağı görmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: BurakUnaL4

Yardım edecekk?

Bimeks in sitesinden veya bir samsung bayisini ara sor nerden alabilirim diye
  • http://www.samsungavm.com/?urun-422-SAMSUNG-GALAXY-S-WiFi-5-0-TABLET-BiLGiSAYAR.html

KDV dahil 435.00 TL (Havale ile 417.60 TL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hwarang -- 21 Aralık 2011; 15:57:13 >
  • arkadaşlar araç için şarj cihazı nereden alabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: forever eagle

arkadaşlar araç için şarj cihazı nereden alabilirim?

http://www.bitenekadar.com/index.cfm?fuseaction=urunlerimiz.detay&ID=19617&b=sARJ-MAYMUNU:-Araba-Priz-USB:-Cep-PDA-MP3-4-iPHONE---

bunu alıp her işinde kullanabilirsin .
  • Bu cihazdaki işlemcinin (varsa ekran kartının) modeli nedir ?
  • 350 civarına tekrar düşerse bilindik bir firmada ben de alacağım, geçen sefer teşhir falan dediler korkuttular kaçırdık fırsatı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anil_kilic

Bu cihazdaki işlemcinin (varsa ekran kartının) modeli nedir ?

ArmV7 Rev2 (v71) işlemci
    PowerVR SGX 540 Ekran Kartı
  • valla o zaman yapacak bisey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonjuan

Hdmi ile tv cikisi var mi? Samsung note ile boyut olarak 0.3" fark olsada goruntu olarak hemen hemen ayni diyebilir miyiz ya da Ankara'da hangi magazada inceleriz bu cihazi ben goremedim hic? Ayrica whatsapp uygulamasini kullanabilen var mi?

hdmi yok ama allshare ile ağ üzerinden paylaşım yapabilirsin.
  • whatsapp bildigim kadariyla tabletlerde henuz uygulama cikartmadi , yani yakinda destek verecegi soyleniyor , suan ben de alismadi , pro.yu acinca tablette yakinda vs tarzi bisey okudum sanirim...
  • quote:

Hdmi ile tv cikisi var mi? Samsung note ile boyut olarak 0.3" fark olsada goruntu olarak hemen hemen ayni diyebilir miyiz ya da Ankara'da hangi magazada inceleriz bu cihazi ben goremedim hic? Ayrica whatsapp uygulamasini kullanabilen var mi?

DLNA var sanırım HDMI - TV ÇIKIŞ kesin yok
  • teutera arkadaş henüz cevaplamadı. Bu cihaz için internette custom rom görmüş olan başka arkadaş var mıdır? Aradım ama bulamadım.

Bir de bizim Türkiye romunu düzgün yedek alıp Odin paketi haline getiren var mıdır?
  • quote:

Bende iphone 4 var ama cok konusma ve net ile sarji cok gidiyor, o yuzden tablet istiyodum onuda surekli tasiyamayacagim icin bu cihaz ilgimi cekti. Cok mu luzumsuz olur karar veremedim

Teknoloji meraklılarında standart sorun zaten. Ufak telefon - tablet alsam . Yok yok, büyük güçlü bir telefon bir de netbook olsun. Yoksa Android telefon + iPod Touch alıp her türlü mobil olanaktan faydalansam ... Yok ya iPhone 4S alıp tek cihaz taşıyayım .. ama batarya ... sonu gelmez bunun

Benim tercihim Androidden yana. Ideos X5 alıp ek batarya taşıyacaktım, bu cihaz indirime girince Wifi 5.0 + ufak ikinci el, wifi hotspot olabilecek bir Android telefonda karar kıldım. 10" tablet vardı, onu da elden çıkarıyorum. Bu cihazdan sonra pek ihtiyacım kalmadı.Yeni nesil, ekranları yüksek çözünürlüklü cihazlar yaygınlaşıp ucuzlayana kadar idare eder beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runic -- 22 Aralık 2011; 6:09:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: forever eagle

arkadaşlar araç için şarj cihazı nereden alabilirim?

http://www.bitenekadar.com/index.cfm?fuseaction=urunlerimiz.detay&ID=19617&b=sARJ-MAYMUNU:-Araba-Priz-USB:-Cep-PDA-MP3-4-iPHONE---

bunu alıp her işinde kullanabilirsin .

cevqp için teşekkürler. çok faydalı bir şeye benziyor. bir şey dikkatimi çekti çıkş gücü 1000mA diyor yanlış bilmiyorsam bizim cihazlarda 0.7mA. 1000mA olması şarj sırasında pile zarar verirmi? bir konuda hızlı şarjın pile zarar vereceği söyleniyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: runic

quote:

Bende iphone 4 var ama cok konusma ve net ile sarji cok gidiyor, o yuzden tablet istiyodum onuda surekli tasiyamayacagim icin bu cihaz ilgimi cekti. Cok mu luzumsuz olur karar veremedim

Teknoloji meraklılarında standart sorun zaten. Ufak telefon - tablet alsam . Yok yok, büyük güçlü bir telefon bir de netbook olsun. Yoksa Android telefon + iPod Touch alıp her türlü mobil olanaktan faydalansam ... Yok ya iPhone 4S alıp tek cihaz taşıyayım .. ama batarya ... sonu gelmez bunun

Benim tercihim Androidden yana. Ideos X5 alıp ek batarya taşıyacaktım, bu cihaz indirime girince Wifi 5.0 + ufak ikinci el, wifi hotspot olabilecek bir Android telefonda karar kıldım. 10" tablet vardı, onu da elden çıkarıyorum. Bu cihazdan sonra pek ihtiyacım kalmadı.Yeni nesil, ekranları yüksek çözünürlüklü cihazlar yaygınlaşıp ucuzlayana kadar idare eder beni.

Hangi hotspotlu telefonu aldın ben de aynı düşünce içersindeyim ama bulamıyorum öyle bir telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: seth86

Hangi hotspotlu telefonu aldın ben de aynı düşünce içersindeyim ama bulamıyorum öyle bir telefon.

Henüz almadım, büyük ihtimalle ikinci el T10 alacağım. Alana kadar eski Windows Mobile'li cihazlarla idare ediyorum, onlarda da programla oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runic -- 22 Aralık 2011; 11:15:17 >
  • t10la deneyip çalıştırırsan kardeşim bize haber ver lütfen, bende t10+ wifi 5 i alıp f/p yapmak istiyorum inş sorun çıkmaz
  • Yalnız hotspot olayını ben hala halledemedim. T10 da nasıl bilmem
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.