Şimdi Ara

Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.223
Cevap
4
Favori
89.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berkeucvet

arkadaşlar bu cihazı incelemek için bugün samsng bayiine gittim adama sürümüü sordum 2.3 dedi artık türkiyeye gelenler 2.3 olmaya başlamış sanırım ayrıca internetten kazık yemenizdense ya internetteki orinal samsung bayiilerinin sitesinden alın yada bir samsung bayiine gidin bu yerlerde fiyat 399 TLdir.

350 tl - 1 haftalık

http://forum.donanimhaber.com/m_55727918/mpage_1/f_/key_//tm.htm#55727918
  • @tgezer

çok sağol meğer bozuk değilmiş
  • bimekste şu an fiyat 450 tl arayanlara duyurulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teutara

merhabalar,

kullanıyorum bu kablodan, 3 tlye aldım. usb bellek vs. problemsiz çalışıyor. 3g modem ile kullanmak için aldım ama daha deneme fırsatım olmadı..

Hocam boş bir zamanınızda custom rom ve USB kablo ile ilgili deneyimlerinizi daha detaylı yazabilirseniz büyük faydanız dokunur çünkü xda-developers da dahil internette cihazda başka rom (sorunlu da olsa) çalıştıran ya da USB cihaz bağlayabilen yok. Rom olarak hangi romları hangi yöntemle kurdunuz? USB çıkışı güç sağlıyor mu, hub ile mi bağladınız? Diskler cihazda nereye mount ediliyor, otomatik mi elle mi yapıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuz_asik

bimekste şu an fiyat 450 tl arayanlara duyurulur.

1 haftalık satan var 350tl ye bence 450tl vermek anlamsız. alacak olan a +100tl kar iyidir.
  • ben haber vereyim dedim.isteyen istediği yerden alır.
  • güncellemeyi nasıl yapıcaz herhangi bir link varmı.(facebook dışında)
  • telefondan hotspot özelliğini wifi den görmemesi ile ilgili çözüm bulan olursa yazmayı ihmal etmesin.. yani böyle saçmalık olurmu ya, telefonumda joikuspot programıyla hotspot yapıp laptoptan girebilirken wifi özelliği olan bir cihaz wifi ağını görmüyor.. mutlaka ince ayarları vardır diye düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rap_üstad

güncellemeyi nasıl yapıcaz herhangi bir link varmı.(facebook dışında)

http://www.samsung.com/tr/support/mobilesoftwaremanual/mobilesoftwaremanual.do?page=MOBILE.SOFTWARE.MANUAL buradan kıes ındırın pc ye baglayın kurun sonra cıhazınızı usb den baglayın (samsung un ıtunesı ) sonrada cıhazınızın modelını bulana kadar soldakı kısımda var orada cıhaz taranıyor dıyor(bende galaxy mıni var onu buldu versıyonu 2.2 den 2.35 yaptı....ANCAK BENIM CIHAZI TARAYIP BULAMADI baska pc de deneyecegım(ıcı full dolu belkıde ondan)SONRA KIES PROGRAMININ UST KISIMDA ARACLAR VAR ORADA uretıcı yazılımı yukseltme yazıyor tıkla MAKINENIN SARZI TAM DOLU OLSUN bıraz bekleyeceksınız(20dk kadar suruyor) kabloyu cıkarmayın sonra yuklenıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: iyiabi

quote:

Orijinalden alıntı: rap_üstad

güncellemeyi nasıl yapıcaz herhangi bir link varmı.(facebook dışında)

http://www.samsung.com/tr/support/mobilesoftwaremanual/mobilesoftwaremanual.do?page=MOBILE.SOFTWARE.MANUAL buradan kıes ındırın pc ye baglayın kurun sonra cıhazınızı usb den baglayın (samsung un ıtunesı ) sonrada cıhazınızın modelını bulana kadar soldakı kısımda var orada cıhaz taranıyor dıyor(bende galaxy mıni var onu buldu versıyonu 2.2 den 2.35 yaptı....ANCAK BENIM CIHAZI TARAYIP BULAMADI baska pc de deneyecegım(ıcı full dolu belkıde ondan)SONRA KIES PROGRAMININ UST KISIMDA ARACLAR VAR ORADA uretıcı yazılımı yukseltme yazıyor tıkla MAKINENIN SARZI TAM DOLU OLSUN bıraz bekleyeceksınız(20dk kadar suruyor) kabloyu cıkarmayın sonra yuklenıyor

Telefon ayarlarından usb modunu kies yapman lazım .
    geçen hafta güncelleme yoktu .

• quote:

Orijinalden alıntı: runic

quote:

merhabalar,

kullanıyorum bu kablodan, 3 tlye aldım. usb bellek vs. problemsiz çalışıyor. 3g modem ile kullanmak için aldım ama daha deneme fırsatım olmadı..

Hocam boş bir zamanınızda custom rom ve USB kablo ile ilgili deneyimlerinizi daha detaylı yazabilirseniz büyük faydanız dokunur çünkü xda-developers da dahil internette cihazda başka rom (sorunlu da olsa) çalıştıran ya da USB cihaz bağlayabilen yok. Rom olarak hangi romları hangi yöntemle kurdunuz? USB çıkışı güç sağlıyor mu, hub ile mi bağladınız? Diskler cihazda nereye mount ediliyor, otomatik mi elle mi yapıyorsunuz?

merhabalar,

Custom ROM kurmak zor değil. SuperOneClick ile gerçekleştirdim ben. Yanılmıyorsam 2. ROM yükleme işleminde (MIUI denemesi) bir pürüz çıkmıştı. Recovery mod ile çalıştırım etc/ içerisinde birkaç değişiklikten sonra düzeldi. Çalıştıran yok demişsiniz ama (hem de xda demişsiniz), bir sürü kişi var şu an custom kullanan. Hatta honeycomb deneyeni bile gördüm. Problem şu ki( benim karşılaştığım) sürücüleri bir türlü tamam olmuyor. Aslında üzerinde çalışılsa düzeltilemeyecek bir şey değil. Ben ROm seçerken kullandığı işlemci ve doğal olarak yonga setine göre seçim yaptım (S5PC110). Fakat yonga seti aynı olsa bile farklılıklardan olsa gerek sürücü sıkıntısı mevcut. Örnek, ön kamera çalışmıyor, Wi-Fi çalışmıyor, ekran parlaklık ayarı yapılamıyor.
    Uğraşmak isteyen arkadaşlar farklı ROM kurulumlarında cihazda çalışmayan özelliği bir başka ROM kurulumundan elde edebilecekleri sürücü ve konfigürasyon bilgisi ile aşabilir. Şahsen bu kadar uğraşabileceğim vaktim olmadığından şu an orjinal sürümü kullanıyorum.

Kablo ile ilgili ise akşam eve vardığımda bir kaç görüntü paylaşabilirim.

selamlar..

• Rom için erken demektir .
  • nasıl yaa.kıess uzerınden guncelleme geldımı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

nasıl yaa.kıess uzerınden guncelleme geldımı?

az önce baktım yok öyle bir şey.
  • quote:

Custom ROM kurmak zor değil. SuperOneClick ile gerçekleştirdim ben. Yanılmıyorsam 2. ROM yükleme işleminde (MIUI denemesi) bir pürüz çıkmıştı. Recovery mod ile çalıştırım etc/ içerisinde birkaç değişiklikten sonra düzeldi. Çalıştıran yok demişsiniz ama (hem de xda demişsiniz), bir sürü kişi var şu an custom kullanan. Hatta honeycomb deneyeni bile gördüm. Problem şu ki( benim karşılaştığım) sürücüleri bir türlü tamam olmuyor. Aslında üzerinde çalışılsa düzeltilemeyecek bir şey değil. Ben ROm seçerken kullandığı işlemci ve doğal olarak yonga setine göre seçim yaptım (S5PC110). Fakat yonga seti aynı olsa bile farklılıklardan olsa gerek sürücü sıkıntısı mevcut. Örnek, ön kamera çalışmıyor, Wi-Fi çalışmıyor, ekran parlaklık ayarı yapılamıyor.
    Uğraşmak isteyen arkadaşlar farklı ROM kurulumlarında cihazda çalışmayan özelliği bir başka ROM kurulumundan elde edebilecekleri sürücü ve konfigürasyon bilgisi ile aşabilir. Şahsen bu kadar uğraşabileceğim vaktim olmadığından şu an orjinal sürümü kullanıyorum.

Kablo ile ilgili ise akşam eve vardığımda bir kaç görüntü paylaşabilirim.

selamlar..

Xda-developers'dan link verebilir misiniz? Kendi alt forumunda 5.0 için sadece stock 2.3.5 romu var, hemen her gün takip etmeme rağmen onun dışında bir rom görmedim. Genel geliştirme alt forumlarından birinde mi rastladınız? Bir de superoneclick programı rootlamaktan başka bir şey yapmıyor ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runic -- 19 Aralık 2011; 15:50:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurel

arkadaşlar,
    evde laptopım ile kablolu adsl modem üzerinden nete giriyorum. Bu kablodan gelene interneti, laptopın wireless adaptörü ile eve kablosuz yayın yapmak ( hotspot ) mümkünmüş. Nette araştırdım ve win xp sp3 kullanıcıları için aşağıdaki ayarları yaptım. Ancak maalesef benim samsung, yaptıgım ağı görmüyor. Belki ihtiyacı olan ve deneyen birileri vardır diye aşağıda başka bir yerden bulduğum paragrafı alıntı yapıyorum:

Denetim masasi - ag baglantilarim yolunda internete erisem baglantiya sag tiklayip internet paylasimini aktif hale getiriyoruz. Daha sonra da Kablosuz baglantinin ozelliklerine girerek "Kablosuz Aglar" sekmesinden ekleyi seciyoruz, burada kablosuz ag adini sifreleme olacaksa sifreyi (wep ve 5 haneli basit bir sifre kafi olacaktir) en alttan da bilgisayardan bilgisayara baglantidir demeyi ihmal etmeyip onayliyoruz.
    Artik iPhone dan arama yaptigimizda yazdigimiz kablosuz ag adini gorebiliriz. Olagan sartlarda otomatik ip alarak direk nete cikar.

Connectify adlı programın full sürümünü bulup bu sorunu aşabilirsin . Bende etherneti laptop a bağlayıp connectify programından hotspot kuruyorum cihaz da rahatlıkla görüyor . Windows un kendi kurduğu hotspot ağı adhoc diye geçiyor ve bizim cihazın orjinal hali bunu görmüyor , sorun bu .

• quote:

Orijinalden alıntı: anil_kilic

quote:

arkadaşlar,
    evde laptopım ile kablolu adsl modem üzerinden nete giriyorum. Bu kablodan gelene interneti, laptopın wireless adaptörü ile eve kablosuz yayın yapmak ( hotspot ) mümkünmüş. Nette araştırdım ve win xp sp3 kullanıcıları için aşağıdaki ayarları yaptım. Ancak maalesef benim samsung, yaptıgım ağı görmüyor. Belki ihtiyacı olan ve deneyen birileri vardır diye aşağıda başka bir yerden bulduğum paragrafı alıntı yapıyorum:

Denetim masasi - ag baglantilarim yolunda internete erisem baglantiya sag tiklayip internet paylasimini aktif hale getiriyoruz. Daha sonra da Kablosuz baglantinin ozelliklerine girerek "Kablosuz Aglar" sekmesinden ekleyi seciyoruz, burada kablosuz ag adini sifreleme olacaksa sifreyi (wep ve 5 haneli basit bir sifre kafi olacaktir) en alttan da bilgisayardan bilgisayara baglantidir demeyi ihmal etmeyip onayliyoruz.
    Artik iPhone dan arama yaptigimizda yazdigimiz kablosuz ag adini gorebiliriz. Olagan sartlarda otomatik ip alarak direk nete cikar.

Connectify adlı programın full sürümünü bulup bu sorunu aşabilirsin . Bende etherneti laptop a bağlayıp connectify programından hotspot kuruyorum cihaz da rahatlıkla görüyor . Windows un kendi kurduğu hotspot ağı adhoc diye geçiyor ve bizim cihazın orjinal hali bunu görmüyor , sorun bu .

3 tane WPA dosyası kopyaladım sonuç başarısız.

• connectify programını da kurdum hatta prosunu bile kullandım. hotspot oluşturmama rağmen benim galaxy wifi 5 bu ağı görmedi. Bunun üzerine virtual access point diye bir program bulup full surumunu indirdim. Bununla da kurdugum ağı görmedi benim alet. Zaten aletin wifi si o kadar güçlü değil, muhtemelen de bu türz kurulan ağları görmüyor. En azından ben cumadan beri beceremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: anil_kilic

quote:

arkadaşlar,

3 tane WPA dosyası kopyaladım sonuç başarısız.

quote:

connectify programını da kurdum hatta prosunu bile kullandım. hotspot oluşturmama rağmen benim galaxy wifi 5 bu ağı görmedi. Bunun üzerine virtual access point diye bir program bulup full surumunu indirdim. Bununla da kurdugum ağı görmedi benim alet. Zaten aletin wifi si o kadar güçlü değil, muhtemelen de bu türz kurulan ağları görmüyor. En azından ben cumadan beri beceremedim.

ugurel:

Ayarlarınız resimdeki gibi olsun , eğer şifresiz ağ kurmak isterseniz adhoc ağı kurmak zorundasınız bu türdeki ağı da cihaz görmüyor

3 tane WPA dosyasından neyi kastettiğini anlayamadım . Bu programla sorunsuz girebiliyorum . (Sorun olarak şu var aslında ethernet uyumsuz olduğu için internete baglanabilmek için modemin usb sinden giriyorum ama görmeme gibi bir sorun yok )

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.