Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.264
Cevap
4
Favori
86.599
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Samsung >> Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2356 Mesaj
      13 Aralık 2011 22:25:53
      tgezer cvp icin tesekkurler ama gg de pahali urunler , ben eski sayfalara bakayim...

sana bir soru ben hurriyet in e gazete uygulamasini yukleyemedim , denermisin ?

hurriyet e gazete benm ufacik wildfire s e yuklendi ama bu alete yukleyemedimm... acaba android 2.2 oldugundan mi ?

root olan arkadaslarda denerse sevinirimm...

forum.pocketpc.gen.tr/index.php?action=dlattach;topic=17536.0;attach=1708

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      385 Mesaj
      13 Aralık 2011 22:45:30
      Cihaz bugün elime ulaşmıştı, Yaklaşık 6 saatlik şarjın ardından kullanmaya başladım.
      Ayrıca bir Nexus One kullanıcısı olarak söyleyebilirimki, Nexus onedan daha akıcı ve performanslı çalışan bir aletmiş. İşin aslı bu fiyata bu kadarını beklemiyordum.
      2.3 güncellemede gelecek sanırım. Odinle yüklenebilir sürümler mevcut. 2.3 gelirse çok daha performanslı olacağı kesin.
      Beğendim cihazı. Diğer alan arkadaşlarada hayırlı olsun.
      |
      |

Kahramanlığın ölçütü kaç kişiyi kurtardığın mıdır? Yoksa karşılıksız düşündüğün her insan için bir kahraman mısındır?
    • Yarbay
      10286 Mesaj
      13 Aralık 2011 23:52:39
      quote:

Orijinalden alıntı: kagan06

tgezer cvp icin tesekkurler ama gg de pahali urunler , ben eski sayfalara bakayim...

sana bir soru ben hurriyet in e gazete uygulamasini yukleyemedim , denermisin ?

hurriyet e gazete benm ufacik wildfire s e yuklendi ama bu alete yukleyemedimm... acaba android 2.2 oldugundan mi ?

root olan arkadaslarda denerse sevinirimm...

Denerim ama markette yok sanırım.

|
      |

sɹǝʇ nq ʞǝʇɹıq ɐp ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ ıʞuɐs
    • Yarbay
      2356 Mesaj
      14 Aralık 2011 07:44:39
      markette yok , yani varda bizim alete uyumsuz, ama benm htc wildfire s icinde uyumsuz diyordu .apk dosyasini yukledim oldu , cok ayar oldum , rahatca gazete okuyacaktimm

• Yarbay
      10286 Mesaj
      14 Aralık 2011 09:00:43
      quote:

markette yok , yani varda bizim alete uyumsuz, ama benm htc wildfire s icinde uyumsuz diyordu .apk dosyasini yukledim oldu , cok ayar oldum , rahatca gazete okuyacaktimm

Bana mail atarsanız bakayım.

|
      |

• Binbaşı
      1308 Mesaj
      14 Aralık 2011 11:15:25
      quote:

Orijinalden alıntı: yavuz_asik

quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: toful

quote:

enteresan yaa. neyse başka deneyen var mı?
      rootsuz cihaz ile android bir telefon üzerinden internet bağlantısı yapılabiliyorsa 5800 ı satıcam. android telefon alıcam. cevaplarınızı bekliyorum.

ben galaxys2 nin wifisinden bu cihazla internete sorunsuz bağlanabiliyorum.

başka hangi model android telefonlar bağlanabiliyor acab?

wifi-hotspot özelliği olan tüm telefonlar ile bağlanabilirsin samsung gio---mini---ace--galaxy s---s2-----htc ler vs...

cevap için teşekkürler. yakın bi zamanda yeni bir telefon alacağım o zaman kısmetse :)

Hotspot özelliği Nokia telefonlarda da var. JoikuSpot isimli programı indirmeniz yeterli. Sırf bu yüzden yeni telefon alacaksanız gerek yok.

• Çavuş
      96 Mesaj
      14 Aralık 2011 11:20:44
      gps için navigasyon apk dosyası nereden bulabilirim( bu arada bilmeyenler için wifi explorer pro muhteşem bir program,pc ye tak-çıkart derdinden kurtarıyor)
      |
      |

lg pt351 50" intel core2duo 8400 microlab pro I jazz 4.1 fonepad 7
    • Yüzbaşı
      411 Mesaj
      14 Aralık 2011 12:45:29
      quote:

Orijinalden alıntı: DarkEnergy

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: toful

quote:

enteresan yaa. neyse başka deneyen var mı?
      rootsuz cihaz ile android bir telefon üzerinden internet bağlantısı yapılabiliyorsa 5800 ı satıcam. android telefon alıcam. cevaplarınızı bekliyorum.

ben galaxys2 nin wifisinden bu cihazla internete sorunsuz bağlanabiliyorum.

başka hangi model android telefonlar bağlanabiliyor acab?

wifi-hotspot özelliği olan tüm telefonlar ile bağlanabilirsin samsung gio---mini---ace--galaxy s---s2-----htc ler vs...

cevap için teşekkürler. yakın bi zamanda yeni bir telefon alacağım o zaman kısmetse :)

Hotspot özelliği Nokia telefonlarda da var. JoikuSpot isimli programı indirmeniz yeterli. Sırf bu yüzden yeni telefon alacaksanız gerek yok.

5800 da joikuspot yüklü ancak joikuspot ile bağlanamıyorum. görmüyor bağlantıyı.
      yapılabilmesi için root edip ad-hoc ayarlarıyla oynamak gerekliymiş diye okudum araştırırken.zaten android telefon alma niyetindeydim. bu cihaz da sebebi olacak işin.
      |
      |

2012 KİA CEE'D CONCEPT 1.6CRDİ M/T BEYAZ

• Yarbay
      2356 Mesaj
      14 Aralık 2011 14:47:16
      quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Bana mail atarsanız bakayım.

direk indirme linkini yazmistim , gormediniz sanirim ,

tekrar yaziyorum kopyala yapistir yapip enter basarsaniz direk download eder ...

|
      |

• Binbaşı
      1921 Mesaj
      14 Aralık 2011 17:23:05
      merhaba arkadaşlar,
      ben de dün sipariş verdiğim oyuncağım bugün işyerime geldi. Çok hızlı gönderiyorlar, takdir ettim.
      samsungevi.com dan 399 tl ye aldım. bimeksi kaçırdık :)
      Eve gidince paketi açıp inceleyeceğim.
      |
      |

At Home:Cell 1.7Ghz, 1.5 gb ddr 333mhz, 128 mb msi ati9550,seagate 40gb 7200 rpm, nec 3550, asus 52x, lg 48x24x48, LG F700B
      On The Road:Asus A3E-Sonoma 1.73 Ghz, 512 mb ddr, 40 gb 4200rpm, Intel 915GM Express Chipset, 15.0" XGA TFT, 8XDVD-Dual, 1x web-camera, 1x card reader, 1x TV-Out, 2.75 kg
      Mobile:Toshiba e350- Intel XScale PXA255 300 MHz, 16 MB Flash ROM, 64 MB built-in RAM, TFT color LCD, 65,536 colors, Resolution: 240 x 320, 1 SD (Secure Digital) slot, supporting SDIO
      K750i
      Nikon Coolpix L4
    • Binbaşı
      1921 Mesaj
      14 Aralık 2011 20:58:36
      arkadaşlar
      aleti açtım ve bilgisayarın usb sine bağladım. ama usb den cihazı sarj ediyor. Bunu engellemenin bir yolu yok mu ?
      |
      |

At Home:Cell 1.7Ghz, 1.5 gb ddr 333mhz, 128 mb msi ati9550,seagate 40gb 7200 rpm, nec 3550, asus 52x, lg 48x24x48, LG F700B
      On The Road:Asus A3E-Sonoma 1.73 Ghz, 512 mb ddr, 40 gb 4200rpm, Intel 915GM Express Chipset, 15.0" XGA TFT, 8XDVD-Dual, 1x web-camera, 1x card reader, 1x TV-Out, 2.75 kg
      Mobile:Toshiba e350- Intel XScale PXA255 300 MHz, 16 MB Flash ROM, 64 MB built-in RAM, TFT color LCD, 65,536 colors, Resolution: 240 x 320, 1 SD (Secure Digital) slot, supporting SDIO
      K750i
      Nikon Coolpix L4
    • Yarbay
      2356 Mesaj
      14 Aralık 2011 21:34:34
      quote:

Orijinalden alıntı: ugurel

arkadaşlar
      aleti açtım ve bilgisayarın usb sine bağladım. ama usb den cihazı sarj ediyor. Bunu engellemenin bir yolu yok mu ?

sanmiyorum sarj etmeme diye bi tercih yok bildigim kadariyla

|
      |

• Binbaşı
      1045 Mesaj
      14 Aralık 2011 22:28:54

***AMD X3@X4 720 BE@3000mhz***Gigabyte MA-790X-UD4***MSİ HD 6870 HAWK***Kingston Hyperx 4x2 Gb DDR2 1066 Mhz***
      ***Samsung 1 TB****Western Digital 2 TB***Seagate 320 GB***Samsung 250 GB***Creative Xtreme Music***Skystar S2 HD Uydu Kartı***
      ***OCZ 700 Watt Power***Samsung 2233BW***Samsung B2230H***
    • Yarbay
      3185 Mesaj
      14 Aralık 2011 22:38:55
      quote:

quote:

cihaz elime ulasti ,guzel alet . wildfire s den sonra kocaman geldi:))

sifir geldi samsung koruma bandrolu yapisikti actim baktim teshir falan degil alet...

gercekten guzel . cin mali tabletler 300 civarindayken bunu 359 tl kargo icinde almak mukemmel...

simdi hemen kilif ve koruyucu almam lazim ebay dan hizli gonderen saticilar ve urunleri paylasalim, memnun olanlar linkle birlikte memnuniyetlerini paylasirlarsa sewinirim...

Önceki mesajları neden okumuyorsunuz ??

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/galaxy-wifi-5-0-tpu-kilif-x3-mat-ekran-koruma-49051952?pnv=1

buradan alan 3-5 kişi varız . gayet kullanışlı

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-s-wifi-5-0-rubber-kilif-3x-film-49016921?pnv=1

Arkadaşlar bu ilk linkteki ürünü alan arkadaşlardan biri ekran koruyucunun bantlarının ters yapıştırılıp yapıştırılmadığını söyleyebilirmi. Önceki mesajlarda 1 kişi yazmış acaba hepsinde öylemi?
      |
      |

Öyle işte, idare ediyoruz

• Yarbay
      2356 Mesaj
      14 Aralık 2011 23:16:35
      quote:

Orijinalden alıntı: Serkan2060

http://www.pdateknoloji.com/Samsung-N7000-Galaxy-Note-OTG-Kablo_6005.html#0

Alan oldumu

siz alip deneseniz , biz de faydalansak ?

|
      |

• Binbaşı
      1128 Mesaj
      14 Aralık 2011 23:19:30
      quote:

Orijinalden alıntı: armodillo

quote:

quote:

sifir geldi samsung koruma bandrolu yapisikti actim baktim teshir falan degil alet...

gercekten guzel . cin mali tabletler 300 civarindayken bunu 359 tl kargo icinde almak mukemmel...

simdi hemen kilif ve koruyucu almam lazim ebay dan hizli gonderen saticilar ve urunleri paylasalim, memnun olanlar linkle birlikte memnuniyetlerini paylasirlarsa sewinirim...

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/galaxy-wifi-5-0-tpu-kilif-x3-mat-ekran-koruma-49051952?pnv=1

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-s-wifi-5-0-rubber-kilif-3x-film-49016921?pnv=1

Arkadaşlar bu ilk linkteki ürünü alan arkadaşlardan biri ekran koruyucunun bantlarının ters yapıştırılıp yapıştırılmadığını söyleyebilirmi. Önceki mesajlarda 1 kişi yazmış acaba hepsinde öylemi?

Bantların etiketleri ters yapıştırılmış. Zaten çıkardığınızda anlarsınız, 1 yazan üst tabakayı önce çıkarırsanız üstteki kamera deliği vs. ters tarafta kalır, yapışma özelliği olmayan tarafı açıkta kalacağı için ekrana da yapışmaz. Bazı çin malı ekran koruyucularda böyle olduğunu daha önce internette okumuştum. Düşük maliyetli çoğu üründe etiket ve kullanım klavuzlarını 3-4 kelime İngilizce bilen kişiler, ellerindeki ürüne uyup uymadığına bile bakmadan hazırlıyor.. Önemli bir sorun değil, ilk adımda şaşırıyorsunuz sadece.

Onun dışında ben de tgezer de üç tanede ekranı doğru dürüst kaplayamadık. Daha önce yapmadığım bir şey değil, en kötü ihtimalle üçlü paketin bir tanesinde sorun olup ikinciyi takardım. Bunda üç sefer de bir sürü kocaman kabarcıklar kaldı. Sebebini bilmiyorum. Satıcıya bilginiz olsun sorunlu diye mesaj attım ama geri dönmedi. Zaten para onayını verdiğim için döneceğini sanmıyorum. Adamı denemiş oldum, bir daha almam. Kılıfı da pek sevmedim açıkçası, arkada bazı kısımları cihaza yapışıp lekeli gibi çirkin bir görüntü oluşturuyor. Saydam yumuşak kılıf da bir daha tercih etmem. Ama en azından çiziğe ve bir yere kadar düşmeye karşı korur. Ben sipariş verdiğimde alternatifi de yoktu zaten.

Bu söylediklerim 19.90TLlik ilan için. Resimlerden anlaşıldığı kadarıyla 16TLlik olan farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runic -- 14 Aralık 2011; 23:40:41 >
      |
      |

• Yarbay
      10286 Mesaj
      14 Aralık 2011 23:45:52
      Runic ekran koruyucu alırsan birlikte alalim.

|
      |

• Er
      10 Mesaj
      15 Aralık 2011 01:02:51
      quote:

Orijinalden alıntı: armodillo

quote:

quote:

Evet benim koruyucularında once çıkar etiketleri ters çıktı. Ama yapıştırırken sorun yaşamadım. Uzun sürdü fakat gayet guzel oturdu. Kılıf a gelirsek gayet korunaklı fakat kalın ve kaba duruyor. Yeni bir kılıf gelene kadar kullanılabilinir. Şu delikli rubber kılıflar piyasaya düşene kadar kullanıcam bu kılıfı.
      |
      |

• Yarbay
      7784 Mesaj
      15 Aralık 2011 13:55:12
      gittigidiyordan aldığım kılıf ve ekran koruyucu bugün geldi ve cihaza uyguladım

kılıf sağlam ve şık

ekran koruyucu mat ekran kalitesini biraz kısıtlıyor ama iş görür ekranın çizilmesinden iyidir

|
      |

• Yüzbaşı
      277 Mesaj
      15 Aralık 2011 16:55:37
      merhabalar,

dealextreme.com'a bir mail attım. sitede ekran koruyucu var ( 3 adet 2.17 usd) fakat kılıf yok, ne deri, ne plastik, ne silikon. tedarik edilmesi durumunda hemen satın alacağımı, benim gibi bekleyenlerin çok olduğunu belirttim ( referans olarak burası dahil bir-iki forum sayfası da ekledim). genelde hızlı cevap veriyorlar. olumlu cevap verirlerse buradan bildiririm.

Ayrıca hafta içerisinde CM7, MIUI gibi birkaç CROM ile denemelerim oldu. 2.3.7 sürümde alet daha da hızlanıyor ama stabilite ve sürücü problemleri ile karşılaştım. CM geliştiricilerinin yeni versiyonda ( CM9- ICS tabanlı) bu cihaza destek vereceklerini okudum bir blogda. Umarım gerçekten de böyle olur. An itibari ile fabrikasyon ROM (2.2.2) ile kullanıyorum. Denemek isteyenler için belirteyim, galaxy s-meizu m9 gibi farklı cihazlara göre derlenmiş toplam 7 ROM denedim, ama maalesef sonuç tavsiye edilecek gibi değil.

selamlar..

selamlar..
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
son dakika
web tasarım,web design
Paykasa
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.