Şimdi Ara

Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.223
Cevap
4
Favori
89.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tgezer cvp icin tesekkurler ama gg de pahali urunler , ben eski sayfalara bakayim...

sana bir soru ben hurriyet in e gazete uygulamasini yukleyemedim , denermisin ?

hurriyet e gazete benm ufacik wildfire s e yuklendi ama bu alete yukleyemedimm... acaba android 2.2 oldugundan mi ?

root olan arkadaslarda denerse sevinirimm...

forum.pocketpc.gen.tr/index.php?action=dlattach;topic=17536.0;attach=1708
  • Cihaz bugün elime ulaşmıştı, Yaklaşık 6 saatlik şarjın ardından kullanmaya başladım.
    Ayrıca bir Nexus One kullanıcısı olarak söyleyebilirimki, Nexus onedan daha akıcı ve performanslı çalışan bir aletmiş. İşin aslı bu fiyata bu kadarını beklemiyordum.
    2.3 güncellemede gelecek sanırım. Odinle yüklenebilir sürümler mevcut. 2.3 gelirse çok daha performanslı olacağı kesin.
    Beğendim cihazı. Diğer alan arkadaşlarada hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kagan06

tgezer cvp icin tesekkurler ama gg de pahali urunler , ben eski sayfalara bakayim...

sana bir soru ben hurriyet in e gazete uygulamasini yukleyemedim , denermisin ?

hurriyet e gazete benm ufacik wildfire s e yuklendi ama bu alete yukleyemedimm... acaba android 2.2 oldugundan mi ?

root olan arkadaslarda denerse sevinirimm...

Denerim ama markette yok sanırım.
  • markette yok , yani varda bizim alete uyumsuz, ama benm htc wildfire s icinde uyumsuz diyordu .apk dosyasini yukledim oldu , cok ayar oldum , rahatca gazete okuyacaktimm
  • quote:

markette yok , yani varda bizim alete uyumsuz, ama benm htc wildfire s icinde uyumsuz diyordu .apk dosyasini yukledim oldu , cok ayar oldum , rahatca gazete okuyacaktimm

Bana mail atarsanız bakayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuz_asik

quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: toful

quote:

enteresan yaa. neyse başka deneyen var mı?
    rootsuz cihaz ile android bir telefon üzerinden internet bağlantısı yapılabiliyorsa 5800 ı satıcam. android telefon alıcam. cevaplarınızı bekliyorum.

ben galaxys2 nin wifisinden bu cihazla internete sorunsuz bağlanabiliyorum.

başka hangi model android telefonlar bağlanabiliyor acab?

wifi-hotspot özelliği olan tüm telefonlar ile bağlanabilirsin samsung gio---mini---ace--galaxy s---s2-----htc ler vs...

cevap için teşekkürler. yakın bi zamanda yeni bir telefon alacağım o zaman kısmetse :)

Hotspot özelliği Nokia telefonlarda da var. JoikuSpot isimli programı indirmeniz yeterli. Sırf bu yüzden yeni telefon alacaksanız gerek yok.

• gps için navigasyon apk dosyası nereden bulabilirim( bu arada bilmeyenler için wifi explorer pro muhteşem bir program,pc ye tak-çıkart derdinden kurtarıyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEnergy

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: toful

quote:

enteresan yaa. neyse başka deneyen var mı?
    rootsuz cihaz ile android bir telefon üzerinden internet bağlantısı yapılabiliyorsa 5800 ı satıcam. android telefon alıcam. cevaplarınızı bekliyorum.

ben galaxys2 nin wifisinden bu cihazla internete sorunsuz bağlanabiliyorum.

başka hangi model android telefonlar bağlanabiliyor acab?

wifi-hotspot özelliği olan tüm telefonlar ile bağlanabilirsin samsung gio---mini---ace--galaxy s---s2-----htc ler vs...

cevap için teşekkürler. yakın bi zamanda yeni bir telefon alacağım o zaman kısmetse :)

Hotspot özelliği Nokia telefonlarda da var. JoikuSpot isimli programı indirmeniz yeterli. Sırf bu yüzden yeni telefon alacaksanız gerek yok.

5800 da joikuspot yüklü ancak joikuspot ile bağlanamıyorum. görmüyor bağlantıyı.
    yapılabilmesi için root edip ad-hoc ayarlarıyla oynamak gerekliymiş diye okudum araştırırken.zaten android telefon alma niyetindeydim. bu cihaz da sebebi olacak işin.

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

markette yok , yani varda bizim alete uyumsuz, ama benm htc wildfire s icinde uyumsuz diyordu .apk dosyasini yukledim oldu , cok ayar oldum , rahatca gazete okuyacaktimm

Bana mail atarsanız bakayım.

direk indirme linkini yazmistim , gormediniz sanirim ,

tekrar yaziyorum kopyala yapistir yapip enter basarsaniz direk download eder ...

• merhaba arkadaşlar,
    ben de dün sipariş verdiğim oyuncağım bugün işyerime geldi. Çok hızlı gönderiyorlar, takdir ettim.
    samsungevi.com dan 399 tl ye aldım. bimeksi kaçırdık :)
    Eve gidince paketi açıp inceleyeceğim.
  • arkadaşlar
    aleti açtım ve bilgisayarın usb sine bağladım. ama usb den cihazı sarj ediyor. Bunu engellemenin bir yolu yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurel

arkadaşlar
    aleti açtım ve bilgisayarın usb sine bağladım. ama usb den cihazı sarj ediyor. Bunu engellemenin bir yolu yok mu ?

sanmiyorum sarj etmeme diye bi tercih yok bildigim kadariyla
  • quote:

quote:

cihaz elime ulasti ,guzel alet . wildfire s den sonra kocaman geldi:))

sifir geldi samsung koruma bandrolu yapisikti actim baktim teshir falan degil alet...

gercekten guzel . cin mali tabletler 300 civarindayken bunu 359 tl kargo icinde almak mukemmel...

simdi hemen kilif ve koruyucu almam lazim ebay dan hizli gonderen saticilar ve urunleri paylasalim, memnun olanlar linkle birlikte memnuniyetlerini paylasirlarsa sewinirim...

Önceki mesajları neden okumuyorsunuz ??

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/galaxy-wifi-5-0-tpu-kilif-x3-mat-ekran-koruma-49051952?pnv=1

buradan alan 3-5 kişi varız . gayet kullanışlı

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-s-wifi-5-0-rubber-kilif-3x-film-49016921?pnv=1

Arkadaşlar bu ilk linkteki ürünü alan arkadaşlardan biri ekran koruyucunun bantlarının ters yapıştırılıp yapıştırılmadığını söyleyebilirmi. Önceki mesajlarda 1 kişi yazmış acaba hepsinde öylemi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Serkan2060

http://www.pdateknoloji.com/Samsung-N7000-Galaxy-Note-OTG-Kablo_6005.html#0

Alan oldumu

siz alip deneseniz , biz de faydalansak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: armodillo

quote:

quote:

sifir geldi samsung koruma bandrolu yapisikti actim baktim teshir falan degil alet...

gercekten guzel . cin mali tabletler 300 civarindayken bunu 359 tl kargo icinde almak mukemmel...

simdi hemen kilif ve koruyucu almam lazim ebay dan hizli gonderen saticilar ve urunleri paylasalim, memnun olanlar linkle birlikte memnuniyetlerini paylasirlarsa sewinirim...

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/galaxy-wifi-5-0-tpu-kilif-x3-mat-ekran-koruma-49051952?pnv=1

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-s-wifi-5-0-rubber-kilif-3x-film-49016921?pnv=1

Arkadaşlar bu ilk linkteki ürünü alan arkadaşlardan biri ekran koruyucunun bantlarının ters yapıştırılıp yapıştırılmadığını söyleyebilirmi. Önceki mesajlarda 1 kişi yazmış acaba hepsinde öylemi?

Bantların etiketleri ters yapıştırılmış. Zaten çıkardığınızda anlarsınız, 1 yazan üst tabakayı önce çıkarırsanız üstteki kamera deliği vs. ters tarafta kalır, yapışma özelliği olmayan tarafı açıkta kalacağı için ekrana da yapışmaz. Bazı çin malı ekran koruyucularda böyle olduğunu daha önce internette okumuştum. Düşük maliyetli çoğu üründe etiket ve kullanım klavuzlarını 3-4 kelime İngilizce bilen kişiler, ellerindeki ürüne uyup uymadığına bile bakmadan hazırlıyor.. Önemli bir sorun değil, ilk adımda şaşırıyorsunuz sadece.

Onun dışında ben de tgezer de üç tanede ekranı doğru dürüst kaplayamadık. Daha önce yapmadığım bir şey değil, en kötü ihtimalle üçlü paketin bir tanesinde sorun olup ikinciyi takardım. Bunda üç sefer de bir sürü kocaman kabarcıklar kaldı. Sebebini bilmiyorum. Satıcıya bilginiz olsun sorunlu diye mesaj attım ama geri dönmedi. Zaten para onayını verdiğim için döneceğini sanmıyorum. Adamı denemiş oldum, bir daha almam. Kılıfı da pek sevmedim açıkçası, arkada bazı kısımları cihaza yapışıp lekeli gibi çirkin bir görüntü oluşturuyor. Saydam yumuşak kılıf da bir daha tercih etmem. Ama en azından çiziğe ve bir yere kadar düşmeye karşı korur. Ben sipariş verdiğimde alternatifi de yoktu zaten.

Bu söylediklerim 19.90TLlik ilan için. Resimlerden anlaşıldığı kadarıyla 16TLlik olan farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runic -- 14 Aralık 2011; 23:40:41 >

• Runic ekran koruyucu alırsan birlikte alalim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: armodillo

quote:

quote:

Evet benim koruyucularında once çıkar etiketleri ters çıktı. Ama yapıştırırken sorun yaşamadım. Uzun sürdü fakat gayet guzel oturdu. Kılıf a gelirsek gayet korunaklı fakat kalın ve kaba duruyor. Yeni bir kılıf gelene kadar kullanılabilinir. Şu delikli rubber kılıflar piyasaya düşene kadar kullanıcam bu kılıfı.

• gittigidiyordan aldığım kılıf ve ekran koruyucu bugün geldi ve cihaza uyguladım

kılıf sağlam ve şık

ekran koruyucu mat ekran kalitesini biraz kısıtlıyor ama iş görür ekranın çizilmesinden iyidir

• merhabalar,

dealextreme.com'a bir mail attım. sitede ekran koruyucu var ( 3 adet 2.17 usd) fakat kılıf yok, ne deri, ne plastik, ne silikon. tedarik edilmesi durumunda hemen satın alacağımı, benim gibi bekleyenlerin çok olduğunu belirttim ( referans olarak burası dahil bir-iki forum sayfası da ekledim). genelde hızlı cevap veriyorlar. olumlu cevap verirlerse buradan bildiririm.

Ayrıca hafta içerisinde CM7, MIUI gibi birkaç CROM ile denemelerim oldu. 2.3.7 sürümde alet daha da hızlanıyor ama stabilite ve sürücü problemleri ile karşılaştım. CM geliştiricilerinin yeni versiyonda ( CM9- ICS tabanlı) bu cihaza destek vereceklerini okudum bir blogda. Umarım gerçekten de böyle olur. An itibari ile fabrikasyon ROM (2.2.2) ile kullanıyorum. Denemek isteyenler için belirteyim, galaxy s-meizu m9 gibi farklı cihazlara göre derlenmiş toplam 7 ROM denedim, ama maalesef sonuç tavsiye edilecek gibi değil.

selamlar..

selamlar..

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.