Şimdi Ara

Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
4
Favori
89.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu cihazda whatsapp yada benzeri programlar kullanılabiliyormu? deneyenler varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: armodillo

Nedendir acaba. Bazı uygulamalardada sorun oluyor. Titreyip kapıyor uygulamayı

Bende de oluyor bazılarında.
    Yükleyebileceğim oyun ve uygulama tavsiyeleri bekliyorum arkadaşlar. Tavsiyesi olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eP_362 -- 2 Aralık 2011; 0:56:43 >
  • orjinal samsung araç tutcusunu tr de nerden bulabiliriz?
  • Cihazın optimum koşullar altında video oynatırken (ekran parlaklığı minimum, kulaklık takılı, wifi vs. kapalı) 12-13 saat civarında muazzam bir batarya ömrü var. İki seferdir test uzadıkça sonlara doğru çıkan uyarı mesajlarını kaçırdığımdan dakika bazında kesin değer veremiyorum ama bu civarlarda çıkınca gerek de yok bence. Tabii normal kullanımda ekran parlaklığı artınca ya da wifi açınca, işlemciyi zorlayan oyun vs. programlar çalışınca bu süre oldukça düşecektir. Yine de şimdiye kadar kullandığım en uzun pil ömürlü mobil cihaz. Bir de pili içini açmadan değişebilse mükemmel olacaktı ama o zaman biraz daha ufak bir pil kullanılmak zorunda kalınacaktı, olsun artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runic -- 2 Aralık 2011; 1:31:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R0CKie

arkadaşlar bu cihazda whatsapp yada benzeri programlar kullanılabiliyormu? deneyenler varmı?

arkadaşlar yokmu deneyen kullanan veya bilgisi olan ?
  • xda-developers.com sitesinde forumu açılmış sonunda.

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1418
  • karaköyde dolaştım biraz kılıf bulamadım yukarıdaki gibi bişey yakında gelir diyor herkes
  • artık şu cihaza gingerbread gelsin ya gozunu seveyim her gun kies i acıp bakıyorum bisey yok gingerbread cok farkettiriyo gercekten hız bakımından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperchondriac

artık şu cihaza gingerbread gelsin ya gozunu seveyim her gun kies i acıp bakıyorum bisey yok gingerbread cok farkettiriyo gercekten hız bakımından.

Gingerbread gelirse note satışları düşer. O yüzden uzun süre resmi update beklemeyin derim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

artık şu cihaza gingerbread gelsin ya gozunu seveyim her gun kies i acıp bakıyorum bisey yok gingerbread cok farkettiriyo gercekten hız bakımından.

Gingerbread gelirse note satışları düşer. O yüzden uzun süre resmi update beklemeyin derim ben.

Samsung'un Gingerbread güncellemesi var zaten, sadece Türkiye bölgesinde kullanıma açacaklar. Galaxy Note satışlarıyla ilgisi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: runic

quote:

quote:

Samsung'un Gingerbread güncellemesi var zaten, sadece Türkiye bölgesinde kullanıma açacaklar. Galaxy Note satışlarıyla ilgisi yok.

Hocam nasıl var güncelleme ya varsa yükleyelim bu işin türkiyesi şusu busu mu kaldı bi şekilde ayarlanır proxy dir dns dir ne biliyim siz yabancı sitelerde gördünüz mü güncellendiğini?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeTriC -- 3 Aralık 2011; 11:42:55 >

• Beyler şuna bi baksanıza adam güncelleme yapmış bizde yapalım ama nasıl yapıcaz birisi açıklık getirsin şu işe yahu :)

http://www.youtube.com/watch?v=lft6Rq2ONZ0
  • quote:

Orijinalden alıntı: Setric

quote:

quote:

quote:

Hocam nasıl var güncelleme ya varsa yükleyelim bu işin türkiyesi şusu busu mu kaldı bi şekilde ayarlanır proxy dir dns dir ne biliyim siz yabancı sitelerde gördünüz mü güncellendiğini?

Samfirmware.com sistesinden indirilen rom Odin ile yüklenerek yapılıyor, kies ile mümkün değil. Türkiyedekilerin hangi versiyon olduüu %100 belli değil ama muhtemelen Avrupa versiyonlarıyla uyumludur. Risk alıp ilk deneyen olmak istiyorum derseniz şurada : http://www.woot.com/Forums/ViewPost.aspx?PostID=4639001&PageIndex=26&ReplyCount=1233 biri yapmış mesela.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Samfirmware.com sistesinden indirilen rom Odin ile yüklenerek yapılıyor, kies ile mümkün değil. Türkiyedekilerin hangi versiyon olduüu %100 belli değil ama muhtemelen Avrupa versiyonlarıyla uyumludur. Risk alıp ilk deneyen olmak istiyorum derseniz şurada : http://www.woot.com/Forums/ViewPost.aspx?PostID=4639001&PageIndex=26&ReplyCount=1233 biri yapmış mesela.

İngilizcem yok yani o kadar iyi değil :) yanlış yapsak ne olur ki daha önce bu rom olaylarına hiç girmedim androidi ilk defa kullanıyorum :)
    Ama yapan vardır arkadaşlar

• Hocam bu dışardan rom yüklüyor yani yurtdışındakilere açık bize açık değil olayı değil sanırım ben öyle anladım yani. Samsung, wifi 5.0 için çıkarmamış yani ama hackerlar buna göre ayarlamış gibi geliyor bana...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeTriC -- 3 Aralık 2011; 12:12:06 >
  • quote:

Hocam bu dışardan rom yüklüyor yani yurtdışındakilere açık bize açık değil olayı değil sanırım ben öyle anladım yani. Samsung, wifi 5.0 için çıkarmamış yani ama hackerlar buna göre ayarlamış gibi geliyor bana...

Amerika'da Gingerbread yüklü olarak geliyor, onun dışında sanırım birkaç ülkede daha yayınlandı. Bir sitede kulaklık girişi ile yazılımsal bir hata yüzünden belli bölgelerde ertelendiği yazıyor vs. Nerede ne zaman çıkacağı belli değil ama çok da önemli değil zaten, cihaza çok önemli bir faydası olmayacak.

Daha çok custom romların çıkmaya başlaması iyi olurdu ama bunun üzerinde çalışan bildiğim sadece bir kişi var.
  • quote:

quote:

Hocam bu dışardan rom yüklüyor yani yurtdışındakilere açık bize açık değil olayı değil sanırım ben öyle anladım yani. Samsung, wifi 5.0 için çıkarmamış yani ama hackerlar buna göre ayarlamış gibi geliyor bana...

Amerika'da Gingerbread yüklü olarak geliyor, onun dışında sanırım birkaç ülkede daha yayınlandı. Bir sitede kulaklık girişi ile yazılımsal bir hata yüzünden belli bölgelerde ertelendiği yazıyor vs. Nerede ne zaman çıkacağı belli değil ama çok da önemli değil zaten, cihaza çok önemli bir faydası olmayacak.

Daha çok custom romların çıkmaya başlaması iyi olurdu ama bunun üzerinde çalışan bildiğim sadece bir kişi var.

Hımm anladım hocam bakalım inşallah gelirde bişey değişmese bile bi değişikliğin olması insana huzur veriyor :D
    bugün SPB Shell 3D yükledim çok değişti alet tavsiye ederim :)

• quote:

quote:

quote:

Hımm anladım hocam bakalım inşallah gelirde bişey değişmese bile bi değişikliğin olması insana huzur veriyor :D
    bugün SPB Shell 3D yükledim çok değişti alet tavsiye ederim :)

pile etkisi nasıl spb shell in ??

• arkadaslar cracked uygulama ve oyunlarin oldugu bir program var mi applanet calismiyor suan
  • hocam spb shell i cihazi kapatip actiktan sonra calistiramadim sildim. .. ama sizde takdir edesiniz ki cefa olmadan sefa olmaz :) pile etkisi muhakkak olacaktir cunku 3d bir uygulama...
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.