Şimdi Ara

Galaxy S' lerin Ses Çipi Hakkında;

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Galaxy S sesini Wawe 2' yle karşılaştırdım. Wawe bariz fark attı.
    Galaxy S' de wawe II deki ses çipi mevcut değilmi sıradan mı bunu öğrenmek istiyorum.
    Üreticiler ülkelere göre cihazlarına ses değerlerinde Desibel kısıtlaması getiriyormuş.
    bu kısıtlamayı aşmanın bi yolu var mı? Galaxy sesi normalı mi?
    Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• 3-4 yıl nokia express music serisi telefon kullandım.Onlar ilk özel ses işlemcili mp3 playerlı telefonlardı.Sonradan bende Galaxy S'e geçtim ses kalitesi olara bende hüsrana uğradım.
    Bu kadar teknolojik bir telefonda ses kalitesinin ikinci plana itilmesi kötü olmuş.Bilmiyorum şimdiki yeni telefonlardada durum aynı mı...
  • yeni telefonda da değil de gelecek telefonlara kısıtlamalar getiriyorlar sinir edici kısmı bu.
    Bu durum Ipod larda mevcut (apple-Sony) vs. legal bı cozum uretemıyorsak sorunu ıllegal cozmek kalıyor.
    bakalım beklıyoruz..
    sanırım cıhazdan herkes memnun!..
  • Tam tersi galaxy s (i9000) ve wave 1 de wolfson ses çipi varken , wave2 de bu çip kaldırılmıştır. wave2 de ayrıca bir ses çipi yoktur.

Ama siz wave2 daha iyi diyorsunuz ilginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRAPS -- 19 Haziran 2012; 23:33:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Tam tersi galaxy s (i9000) ve wave 1 de wolfson ses çipi varken , wave2 de bu çip kaldırılmıştır. wave2 de ayrıca bir ses çipi yoktur.

Benım Samsung GT-İ9001' den ıyı oldugu kesin.
    Pekı Galaxy S' lerin ses çipleri hakkında bilginiz var mı?
  • i9001 ve i9003 de de ses çipi yoktur. Galaxy s ler içinde sadece i9000 de var.

Millet hep işlemciye , ekran çipine, ramine bakarak telefon alıyor ama bana göre cihazın ses çıkışı en önemli kısımlarından biridir. Devamlı müzik dinlerim : ))

Bu arada ses çipi olayına takılma , telefonu almadan önce dinle ona göre karar ver. Ses çipi olmayıp çok iyi ses çıkışı olan telefonlarda var.
  • quote:

i9001 ve i9003 de de ses çipi yoktur. Galaxy s ler içinde sadece i9000 de var.

Millet hep işlemciye , ekran çipine, ramine bakarak telefon alıyor ama bana göre cihazın ses çıkışı en önemli kısımlarından biridir. Devamlı müzik dinlerim : ))

Bu arada ses çipi olayına takılma , telefonu almadan önce dinle ona göre karar ver. Ses çipi olmayıp çok iyi ses çıkışı olan telefonlarda var.

Cevabınız içinde teşekkür ederim. geçenlerde ses olayını bende yenı fark ettım. wawe 2 yı anfıye baglayıp (oto tesısatı) ses aldıgımızda daha kuvvetlı ses cıkarıyordu.
    Galaxy S deneyınce wawe 2 kadar Kuvvetli ses cıkaramadı. Bende bunun çözümünü arama yoluna gittim. Sorun çözülmüştür. Yardımcı olan arkadaşlara Teşekkür ediyorum.
    İyi Akşamlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: akyurt

quote:

Tam tersi galaxy s (i9000) ve wave 1 de wolfson ses çipi varken , wave2 de bu çip kaldırılmıştır. wave2 de ayrıca bir ses çipi yoktur.

Benım Samsung GT-İ9001' den ıyı oldugu kesin.
    Pekı Galaxy S' lerin ses çipleri hakkında bilginiz var mı?

Galaxy i9000 telefonum var ve wave2 de kullandım galaxy s deki ses kalitesi gerçekten harika birçok mp3 playeri ezer geçer şunu söyleyeyim son olarak galaxy s deki ses çipi galaxy s2 den de iyi ve piyasadaki çoğu telefondan iyi ses verdiği kesin bu cihazı rootlayip iyi bir kernelle harika ses sonuçları alırsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avrupa yasalarına gore kısıtlama koydukları ıcın oyle dandık orj hali ama bi vodoo destekli kernel filan yuklersenız canavar uyanmıs olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.