Şimdi Ara

Galaxy Note20 | 20 Ultra [ANA KONU] (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.803
Cevap
125
Favori
428.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    60 Hz, HD ekran, konum. Bt, adaptif parlaklık, aod. Senk kapalı. Güç tasarrufu açık. Böyle olunca 3310 dan hallice bir telefon kullanıyorum ama anlamsızca ısınıyor. Satılmıyor da. Kurtulamıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • KucukprensTR K kullanıcısına yanıt

Wipe cache yaparsanız ısıda hissedilir oranda azalacaktır. Güncellemelerden sonra ısınma daha da arttı bende bu yöntem ile ısı düştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amonra33 -- 18 Temmuz 2022; 9:3:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Garantisi yok mu hocam servise gonderseniz, acaba sizin cihaza ozgu bir sorun mu yoksa genel olarak cok isinan bir cihaz mi

• Hepsinde var hocam ben de bilerek aldım ama bu kadar olacağını tahmin etmedim.

Uygulamalari sildiniz mi hic adb yöntemi ile, cok büyük fark oldu telefonda guncellemeleride odin ile yapiyorum artik

• kucukesnaf38 K kullanıcısına yanıt
    Telefonu mobil veride kullandım iki hafta. Şimdi wifi ile kullanıyorum ve ısınma azaldı. Yani mobil veride fazla ısınıyor.

Evet, hem isiniyor mobilde hemde bataryayi emiyor resmen ama bu samsungun ise yaramaz gereksiz uygulamalarini silince gercekten telefon fazlasıyla rahatladi isinmasida cok cok azaldi nerden aldim bunu diyordum note 8 bile kac yillik cihaz boyle isinmiyor diyordum çözümü adb ile buldum

• Oh be sonunda buldum. Diablo immortal high settings de 30 fps veriyordu en fazla. İlgilenenler bu video ile high 60 fps alabilirler.

Galaxy Note20 | 20 Ultra [ANA KONU] cskillers1youtube
    an unlock of High Settings & 60fps in Diablo Immortal, make sure to change the server back to your own after changing the config file. here's the config file https://waa.ai/immortalconfig (MEGA) in Android/data/com.blizzard.diablo.immortal/files/LocalData rename your old config to config.bak & extract the downloaded one into that folder
    https://www.youtube.com/watch?v=5xOw7w-F4TY&feature=youtu.be

Acaba bu ısınma exinos işlemcide mi snapdragondamı yaşanıyor.Bir arkadaşımdan yurtdışı 256gb 12 gb ram snapdragon işlmecili alma aşamasındayım okuyunca baya korktum

• malahit M kullanıcısına yanıt
    Sd islemcili yorumlarina hic bakmadim işin aslı ama exynos ısınıyor ben bir nebze olsun hafifletmeyi basardim rahatsiz etmeyecek seviyeye cektim suan 120hz de kullaniyorum artik teli hayli haylide 1 gun cikariyor isinma durumuda rahatsiz etmiyor. Tabi kullanim aliskanliklarina bagli..

Hocam adb için bir rehber var mı?

• SerÇel kullanıcısına yanıt
    https://www.google.com/sorry/index?continue=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3Dq4TTeYkma9k&q=EgQuLZpEGIXD4ZYGIhDG4JcOeEtiRtuRo-nMt8MgMgFy bu arkadaş güzel anlatmış

•  Galaxy Note20 | 20 Ultra [ANA KONU]  full mobil veri, bluetooth kulaklik falan kullanmiyorum gps ve senkronizasyon kapali ihtiyacim olunca acarim , guc tasarrufu kapali ekran canli modda , aksamlari oto parlakligi kapali tutarım bu şekilde kullaniyorum .. Adbden once sarj 100 ile 20 arasında 3bucuk 4 saati ancak gorurdum ve telefon gavur iki harflisi gibi yanardı resmen whatsappta bile suan ozellikle isindimi aceba diye kilifi cikarip bakiyorum hicte rahatsiz etmedi.. bu samsungun gunluk kullanimda ihtiyacimiz olmayan uygulamalari telefonu berbat duruma getiriyor.. samsungun klavyesini bile sildim yandex kullaniyorum

Teşekkür ediyorum Dostum

• SerÇel kullanıcısına yanıt
    Eyv. Yalniz oradaki delete komutlarindan biri calismaz baktim ben, komutlar dogru ama model farklılıklarından veya surum farklılıklarından dolayi olabilir .. Ben alttaki delete komutunu kullaniyorum suan pc acik degil bakamadim hangisini kullandigima onlara dikkat edin.

Dostum sildiğiniz paket isimlerini verme şansınız var mı? Hangi paket ismi hangi uygulama anlayamadım :(

• İyi akşamlar arkadaşlar endonezya için güncelleme gelmiş bugün yükledim bakalım ne farklar var bilmiyorum açıkçası, Türkiye için yazılım geldi mi bilmiyorum

• Ali Arslan kullanıcısına yanıt

Türkiye içinde geldi. Ama sadece temmuz güvenlik güncellemesi.

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.