Şimdi Ara

Galaxy Note20 | 20 Ultra [ANA KONU] (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.803
Cevap
125
Favori
428.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • deniz1979 D kullanıcısına yanıt

Evet Amerika cihazı ve note 20 ile arasında dağlar kadar fark var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablosuz hızlı şarj cihazı öneriniz var mı?

• qwerty_tr Q kullanıcısına yanıt

Amerika cihazlarında arabirim tamamen Türkçe olabiliyor mu ? Bazı ülke cihazlarında bir kısmı Türkçe olabiliyor diye biliyorum..

• Reason kullanıcısına yanıt

Maalesef kısmen Türkçe kısmen ingilizce cihaz biraz yadırganıyor tabi

• Galaxy watch4, Galaxy Buds Pro kullanan var mı?

• anil01 A kullanıcısına yanıt

Format attım. Ama kullanmayacağım satacağım. Bu kadar para verip güzel bi cihaz alıyorsunuz 1 yıl kullanmadan bu tarz sorunlar yaşıyorsunuz. Can sıkıcı bi durum satacağım cihazı.

Fiyat ne isteyeyim bilmiyorum bilgisi olan arkadaşlar yazarsa memnun olurum

• Note 20 ultra 12\256 çift hat hong kong cihazı. 120 Hz ekran yenileme ve HD ekran ile kullanıyorum günü çok rahat çıkarıyor. Note 20 düz de kullandım 1 hafta sabredebildim şarj ciddi anlamda iyi değildi. Isınma ise exynosların kaderi malesef. İlk zamanlar çok olur sonra zamanla azalır ısınma

• Arkadaşlar Note 20 ultra n9860'a server kaydı yaptırabilen var mı tek seçenek pasaport kaydı mı ?

• kare_-_as K kullanıcısına yanıt
    Bendeki bahsettiğiniz model henüz yaptıramadım server kapalı şuan diye ama en mantıklısı resmi kayıt pasaport üzerine.

• "note20TR" TL grama yazmanız yeterli.

• Merhaba arkadaşlar kamerada odaklanma sorunu var mı acaba ? acaba ben mi kuruntu yapıyorum ?

• Ali Arslan kullanıcısına yanıt

bence var , ozellikle biraz yakın cekimlerde . ornek , bir evrak yada benzeri yada yakın herhangi bisey cekicem ama o an tam odaklandıgı yer net ama geri kalan kısmı bulanık (blurlu ) biraz .

bazı yabancı forumlarda ve yanlıs hatırlamıyorsam burdada yazıyordu ; 2x yakınlastırın oyle cekin diye ama acıkcası neden boyle birsey yapmak zorundayım ? :(

yani ben o an cektigim yada cekmek istedigim ve kamerada gorunen kısmın net cıkmasını istiyorum (yani ben bas-cek cilerdenim , oyle kamera ayarlarına falan cok girmem) ama her resim cekmek istedigimde resme bakıp nereleri bulanık kaldı diye bakmak zorunda kalıyorum ve cogu zaman 2. yada 3.pozu cekiyorum

• beyler telefonundan memnun olmayanlar sarı siteye koyup satsın.

ben 15.000 tl ye koydum, 14.000 tl ye sattım.

üzerine 700 tl ekleyip s21 ultra aldım.

• D][ABLO kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir sorun degil aslında 108 megapiksellik sensörden dolayı böyle. Telefonu çevirin ve ortadaki kamera sensörünün ne kadar büyük olduğuna dikkat edin. Ya 2x le çekin ya da geniş açı kamera ile çekin.

• hidden track H kullanıcısına yanıt
    Böyle olcağını bilseydim satmazdım ya

• EBABİLTEN kullanıcısına yanıt

iste neden boyle her resim cekme isleminde bu ayarları yapmak zorundayım ? bu kotu benim icin .

• omerfak kullanıcısına yanıt

Şimdi bakınca iyi almışım diyorum tam da zamanında 8449 liraya şimdi amiral gemisi telefon bulmak imkansız.

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.