Şimdi Ara

Galaxy Note 8'in ilk resmi görseli ortaya çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • telefonlarda ekran boyutunun çerçevesiz 7'' e kadar yükseleceğini ve burada duracağını düşünüyorum.

iphone 8 bu konuda standart getirecek.ve çoğu telefon çerçevesiz üretilecek.

5.7'' standart küçük telefon

6.2'' normal büyüklük

7 '' ise plus modelleri.

2018 yılında yaygınlaşmaya başlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3arbar -- 16 Temmuz 2017; 11:5:42 >
  • "Ayrıca elden geçirilmiş bir S Pen'le gelmesini bekleniyor." Ulan zaten S Pen olmasa o telefonun S8 Plustan ne farkı olur? Nasıl bir haber yazıyorsunuz.

• aynı s8 çokta fark yok keşke note7 gelseydi daha çok sevinirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

Bu 18:9 olayını sevmedim ya. Sabaha kadar çerçeve olmasın, cihazlar yukarıdaki arkadaşın söylediği gibi kumandaya benziyor.

Al bende de o kadar. Yeni boyut telefonu kenarlardan daraltıp uzunluğunu arttırdığı için telefonun ekranı çok daha kullanışsız oluyor.

Özellikle Note serisi için, elinize kalem alıp yazı yazmaya başladığınızda durum daha da kötü bir hal alacaktır.

Şuan kullandığım Note5 5,7" ancak 6,2"lik S8+ ile yan yana getirdiğinizde ekranın daha büyük olduğu hemen anlaşılıyor. Üstelik fiziksel tuşlar yerini sanal tuşlara bıraktığı için küçülen ekran iyice külmüş oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3300 mah şaka gibi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lütfen bu tasarım çıksın
  • S8 den daha güzel duruyor.

• Amaç o zaten s8plus ın ekranı 5.5 inch boyutundaki s7 edge'e denk olcak şekilde tasarlandı. Olması gereken bu yoksa note 8 olurdu zaten. Şimdi de yeni note'u 6.3 veya 6.4 inch yapıp note serilerinin ekranıyla eşitlicekler.
    S8plus çerçeve olmadığı için ip7 plus ile aynı boyutlarda. Ama en azından çok şık duruyor ve ekran boyutu büyük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 16 Temmuz 2017; 18:12:43 >
  • sevmiyorum bu tasarımı bana hitap etmiyor
  • S7 Edge alın derim 3600 mah batarya var şuan kullanan biri olarak diyorumki çok hızlı seri tuşlu olması avantaj S8 den yarım santim ekranı büyük kulanılan işlevsel ekran bölümünden bahsediyorum amoled ekranlar nasıl olur bilmemde 5 sene beni götürür gibi çok hızlı çok begendim açıkçası çok memnunum tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

Amaç o zaten s8plus ın ekranı 5.5 inch boyutundaki s7 edge'e denk olcak şekilde tasarlandı. Olması gereken bu yoksa note 8 olurdu zaten. Şimdi de yeni note'u 6.3 veya 6.4 inch yapıp note serilerinin ekranıyla eşitlicekler.
    S8plus çerçeve olmadığı için ip7 plus ile aynı boyutlarda. Ama en azından çok şık duruyor ve ekran boyutu büyük

6.3" ile 5.7" ekranı eşitleyemezler. 5.7" halen daha büyük ve daha kullanışlı olarak kalacak. Önceki mesajda uzaktan kumandaya benzetilmesi çok yerinde. Uzun ama kullanışsız ve farazi tuşlarla iyice kırpılmış bir ekrandan söz ediyoruz.

• Belki 6.4 çıkarsa, eşitlenmiş olur. O dediğiniz ip7 plus için de geçerli işte. Millet ona deli olurken buna laf atıyor şu sıralar sadece. Değinmek istediğim bu. Samsung ilk defa çok büyük bir tasarım değişikliğine gitti ve gerçekten çok beğendim ben.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.