Şimdi Ara

Galaxy Note 3 fiyatı internete sızdı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
0
Favori
3.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayir turkiyeden baska telefon operatorlerinin piyasa fiyatindan daha pahalli telefon sattigi baska bir ulke varmi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bekleyip görecez bakalım fiyatını. şurda zaten 1 aya kalmaz gelir ülkemize..
  • Cok cabuk gaza gelen toplumuz 3000 de olsa illa alacaklardir..

• Önümüzdeki sene 1.5

• 2200 liradan piyasaya girer 2 ay sonra 1800 e düşer

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

Cok cabuk gaza gelen toplumuz 3000 de olsa illa alacaklardir..

Kısanın özünü arkadaş söylemiş neden tartışıyorsunuz ki iddaya girerim öyle olacak.kaçtan çıkarsa çıksın bir grup mutlaka alacak,neden yazıyorum 3 beş sene önce bende o gruptaydım ama boş ve gereksiz para israfı işinize yarayacak fiyat performansı yüksek olanı almanızı öneririm,örneğin note 2 note 3 çıkınca fiyatları çok daha mantıklı olacak ben de note 1 imi satıp note 2 alacağım,hele note 2 sini acele ile satıp note 3 alacaklara inananamıyorum,artı telefon ne katacak diye ya işte tüketim toplumu olmanın gereği bu galiba...
  • Arkadaşlar üzülmeyin sakın samsung bu modeli çıkardıktan bir ay sonra note 4 modelini tanıtır fiyat 300 TL iner sonra peş peşe diğer yeni modelleride tanıtınca 2 ayın sonunda fiyat 600 TL düşer ve artık 1600 TL ye ikinci ay note 3 alabilirsiniz.(S4 TECRÜBE)

• suni deri nedir telefon arkasında? beğenen var mı gerçekten?? o dikişler ne öyle! tasarımda baktılar hep kendilerini tekrar ediyorlar, S4 de bu yönde tepki aldılar, note da değişiklik yapalım demişler ama olmamış. kılıf gibi. bir de 2000 tl falan bunlar büyük paralar arkadaşlar, değmez.

• Gidin cinden xiaomi mi3 alin 410$ 64gb ve snapdragon 800. Ve mukemmel tasarim, guncelleme destegi. Konusuna bakin getirtenler var onlardan alirsiniz ugrasmazsiniz hem. 1 yil uluslararasi garantisi var gidip kargoluyorsunuz firmaya ne guzel lan.

• quote:

Orijinalden alıntı: cestvrai

Suni deri arkası hocam, samsung herkesi şaşırttı bu sefer

suni deri görünümlü polikarbonat malzeme hocam arka kapak yanlışınız var. inceleme videolarını tekrar izlemenizi tavsiye ederim...

• bikac ay sonra 1800'e düşer

• bakalım exynos lu dandik versyona 2000 kusur tl veren kac kisi cıkıcak . bu telefonun snapdragon 800 lu versyonu alınmalı...
  • Bu telefonun Exynos 5420 işlemcili versiyonu kesinlikle alınmaz, Exynos 5420 stabil bir işlemci değil ve pil tüketimi sağlıklı değil. S800 versiyonu gelmez ise almayın arkadaşlar paranıza yazık, Exynos 5420 işlemci çin malı tabletlerdeki işlemci gibi bişey

• quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

quote:

suni deri görünümlü polikarbonat malzeme hocam arka kapak yanlışınız var. inceleme videolarını tekrar izlemenizi tavsiye ederim...

Hayır suni deri, plastik değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

quote:

Hayır suni deri, plastik değil.

Ben de öyle biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

Arkadaşlar üzülmeyin sakın samsung bu modeli çıkardıktan bir ay sonra note 4 modelini tanıtır fiyat 300 TL iner sonra peş peşe diğer yeni modelleride tanıtınca 2 ayın sonunda fiyat 600 TL düşer ve artık 1600 TL ye ikinci ay note 3 alabilirsiniz.(S4 TECRÜBE)

samsungun politaksı her sene yeni modeli çıkartır note 3 çıktan 1 sene sonra note 4 çıkacak bu tüm samsung telefonları içinde böyleydi s2 çıktı 1 sene sonra s3 çıktı 1 sene sonra s4 çıktı böyle devam ediyor eğer bu telefonu beyenmeyenler varsa seneye note 4 alabilirler panik yok bende s3 var sd800 modeli türkiyeye gelmeyeceği için ben note 4 bekleyebilirim s3 bana rahat yetiyor
  • Ulan birgün dayanamicam sövecem valla bize bindirdikleri vergiler mi dersin S800 yerine dandik işlemci mi dersin S800 bari olsaydı almıyorum arkadaşım başlarım böyle işe.

• quote:

Orijinalden alıntı: guguk

quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

Arkadaşlar üzülmeyin sakın samsung bu modeli çıkardıktan bir ay sonra note 4 modelini tanıtır fiyat 300 TL iner sonra peş peşe diğer yeni modelleride tanıtınca 2 ayın sonunda fiyat 600 TL düşer ve artık 1600 TL ye ikinci ay note 3 alabilirsiniz.(S4 TECRÜBE)

samsungun politaksı her sene yeni modeli çıkartır note 3 çıktan 1 sene sonra note 4 çıkacak bu tüm samsung telefonları içinde böyleydi s2 çıktı 1 sene sonra s3 çıktı 1 sene sonra s4 çıktı böyle devam ediyor eğer bu telefonu beyenmeyenler varsa seneye note 4 alabilirler panik yok bende s3 var sd800 modeli türkiyeye gelmeyeceği için ben note 4 bekleyebilirim s3 bana rahat yetiyor

Demek istediğimi alamamışsınız bahsetmek istediğim fiyatı yüksek bulan arkadaşların 2 ay dişini sıkmaları ve sonra düşen fiyattan cihazı almaları çünkü samsung hem aynı şeyi yapıyor yeni ürün Türkiye ye geldikten 2 ay sonra bir üst model dedikoduları başlıyor ve fiyatta bir anda düşüşe geçiyor bu hepimizin de tabi ki işine gelecektir S4 te 3 ayda 500 TL zarar ettim halbuki sabredip 3 ay sonra alsam 500 TL karım olacaktı saygılar.

• İslemciler arasinda performans acisindan fark yok arkadaslar, 4g nin ulkemize gelmesine de en az 5 sene var cok abartilacak bir durum degil ama rahatsiz edici tabi keske hepsini ayni ozelliklerde cikarsalar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.