Şimdi Ara

Galaxy Note 2 ve Galaxy S3 16GB Modeli Cihazımızı 32GB ya da 64 GB Yapıyoruz :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
6
Favori
15.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: synthesizer

Note sahibi birinden de böyle konular beklenir. Ellerine sağlık.

Umarım şu konu 600tlye hangi telefon konulari içinde kaybolmaz.

hocam bi bitmediler zaten onu soranlar hayir arkadaş sec 2 3 telefon konularına sor bu nasıl şu nasıl. orda karsilastirsinlar... neyse..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9EC7358F0 -- 10 Aralık 2012; 18:54:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konunun note ana başlığında paylaşımı için izniniz alıp ilk sayfaya eklemeyi istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SorrowOcean

Konunun note ana başlığında paylaşımı için izniniz alıp ilk sayfaya eklemeyi istiyorum

hocam tabiki paylaşabilirsiniz konu faydalı olsun diye açıldı sonuçta, ne kadar insana ulaşırsa o kadar faydalı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRecRuiT123

quote:

Konunun note ana başlığında paylaşımı için izniniz alıp ilk sayfaya eklemeyi istiyorum

hocam tabiki paylaşabilirsiniz konu faydalı olsun diye açıldı sonuçta, ne kadar insana ulaşırsa o kadar faydalı olur

note 1 e uyumluluğunu da sorayım :) ???
  • quote:

quote:

quote:

ben de sonradan fark ettim note 1 mi 2 mi diye :)
    hocam maalesef note 1 için olmuyor, bu yamayı yapan arkadaş note 1 için de çalıştı ama note 1'de malum kullanılabilir alan 11 GB olsa bile ROM kısmı (app yuklenen kısım) sadece 2 GB. ve iki farklı partition var dahili hafızada. bu yamayı yapan arkadaş bu sorunu aşamamış o yüzden hala note 1 sürümü çıkmadı. note 2 ve s3 var sadece :(

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: focus1

Galaxy s3 icin yokmu boyle birsey?

var hocam dur ekleyeyim :)

Hocam konuyu okudum ama atladı isem kusuruma bakma Bu yöntem ile hafıza kartına en çok kaç GB boyutlu film atabiliyoruz? Saygılarımla...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ben de sonradan fark ettim note 1 mi 2 mi diye :)
    hocam maalesef note 1 için olmuyor, bu yamayı yapan arkadaş note 1 için de çalıştı ama note 1'de malum kullanılabilir alan 11 GB olsa bile ROM kısmı (app yuklenen kısım) sadece 2 GB. ve iki farklı partition var dahili hafızada. bu yamayı yapan arkadaş bu sorunu aşamamış o yüzden hala note 1 sürümü çıkmadı. note 2 ve s3 var sadece :(

Şansımıza küseceğiz (gerçi ben note 2 kullanıyorum)

• quote:

Orijinalden alıntı: m0z

quote:

quote:

Hocam konuyu okudum ama atladı isem kusuruma bakma Bu yöntem ile hafıza kartına en çok kaç GB boyutlu film atabiliyoruz? Saygılarımla...

Hafiza kartinin formatina bagli yani bu yontemle alakasi yok bu sorunun. Hafiza karti fat32 ise max 4gb, exfat ise 4gb'tan buyuk dosya atilabilir.
    Burda onemli olan sey kartiniz exfat ise custom kerneli de, benim verdigim modu da exfat uyumlu indirmeniz lazim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: m0z

quote:

quote:

Hafiza kartinin formatina bagli yani bu yontemle alakasi yok bu sorunun. Hafiza karti fat32 ise max 4gb, exfat ise 4gb'tan buyuk dosya atilabilir.
    Burda onemli olan sey kartiniz exfat ise custom kerneli de, benim verdigim modu da exfat uyumlu indirmeniz lazim.

Emeğine sağlık hocam en kısa sürede deneyeceğim.

• Bu yöntemi kullandım ben 1 ay önce falan xdeveloparsin yöntemi ama bunu uyguladıktan sonra telefonda yavaşlama başlıyor kasmayan yüksek donanim isteyen oyunlar kasmaya başlıyor + bu yöntem sadece 4.0.4 versiyonda çalışıyor üstünde denerseniz tüm adımları yaptıktan sonra telefon açılmıyor ben Telefonumu Jelly bean a geçirdiğimde bu sorunla karsilasmistim forumu okudum da gördüm çalışmadığıni bu arada s3 kullanicisiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: haksel

Bu yöntemi kullandım ben 1 ay önce falan xdeveloparsin yöntemi ama bunu uyguladıktan sonra telefonda yavaşlama başlıyor kasmayan yüksek donanim isteyen oyunlar kasmaya başlıyor + bu yöntem sadece 4.0.4 versiyonda çalışıyor üstünde denerseniz tüm adımları yaptıktan sonra telefon açılmıyor ben Telefonumu Jelly bean a geçirdiğimde bu sorunla karsilasmistim forumu okudum da gördüm çalışmadığıni bu arada s3 kullanicisiyim

O halde Note 2 sahipleri nasil kullanabiliyor peki? Malum Note 2'de ICS yok en düşük surum 4.1.1 ve insanlar gayet rahat kullaniyorlar.
    Kasma olayı da tamamen kartinizla alakali. Class 10 kartlar tavsiye edilir bu yontem icin. Daha dusuk hizdaki kartlarda hafif kasmalar olabilir.

• Sevgili kardeşim,
    Emeğin ve paylaşımın için teşekkürler.

Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

Sevgili kardeşim,
    Emeğin ve paylaşımın için teşekkürler.

Saygılarımla...

Çok teşekkür ederim hocam, rica ederim.

Saygılar...
  • quote:

hocam şimdi benim iki sorum var bu yöntemi denemeden önce 1. şimdi bu yöntem directorybind dan daha mı fazla önerirsiniz.
    2.bu yöntemi kullanırken diyelim ki wipe yapmamız gerekti. karttakiler de silinir mi. silinmezse wipe sonrası karttaki dosyaların kullanımda problem çıkar mı?
  • stok 4.1.2 kurulumu mümkünmü? veya sadece önereceğin bir kernel kurarak yükleme sağlanabilirmi?
  • Emegine sağlık dostum ilk fırsatta bende yapacağım.

• Simdi yaptim, Allience rom üzerine Redpill v1.30 kurdum ve zipi de flasladim. Oldu sanırım.

Galaxy Note 2 ve Galaxy S3 16GB Modeli Cihazımızı 32GB ya da 64 GB Yapıyoruz :)

• Note 2 konusunda arada kaynadi buradada sorayım,

ExtSd2InternalSd kullanan arkadaslar bunu her rom yuklemede tekrarliyor mu acaba? Suan Allience romdayim ARHD kurucam, wipe data vs yaparken bu olay da gidiyor mu?

• Slm iyi geceler dilerim telefonumda galaxy note n7000 n7000xxxlrı 4.0.4 ICS orjinal rom yüklü ve sizden istediğim bana sizin bilgilerinize ve tecrübelerinize dayanarak 4.2 ye geçeyim mi yada benim custom rom istememin tek sebebi uygulamaların data dosyalarını direk hafıza kartına kurmak istemem 64gb hafıza kartı aldım directory bind ile yapmak yerine direk kendisinin kurmasını istiyorum bunun için bana hangi custom romu önerirsiniz hiç bir şekilde custom rom kurulu değildir telefonumda şimdiden teşekkür ederim bilgileriniz için, iyi geceler dilerim.

• Eline saglik hocam.Gercekten ihtiyacim olan birseydi.Allah gonlune gore versin
    Konuyu yazilim konusunuda tasisaniz keske.Daha cok insana ulasilabilir.S3 icin Firarist tin konusunu koyulabilir aslinda.?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.