Şimdi Ara

Galaxy M31 2799 TL (400 TL boyner çeki - AKG Y400 kulaklık hediye)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
4.122
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 200 tl samsung çeki hala geçerliyse 2600 e gelir, paycell den samsung 50tl hediye çekide alabilirsiniz puanlarınızla.

kulaklık 500-600 tl civarıhttps://shop.samsung.com/tr/akg-y400-bluetooth-kulaklik-siyah?_ref=ca-wtb&_refv=2253766198

boyner 400 tl hediye çeki.

https://shop.samsung.com/tr/galaxy-m31

quote:

Not: ikisinden bir tanesini seçebiliyormuşsunuz hediye olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7nbitirdin -- 19 Mart 2020; 20:22:12 >

• M30s alacaktim bu telefonun cikacagini duydum almadim.bi kac aya 2000 seviyesine inerse alacagim,cek yada kulaklik lazim degil,lazim olan icin iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kombo yok heyelerde sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 210 usdlik telefon...gerisini siz dusunun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayabusaaa

M30s alacaktim bu telefonun cikacagini duydum almadim.bi kac aya 2000 seviyesine inerse alacagim,cek yada kulaklik lazim degil,lazim olan icin iyidir
    iner bence, ben galaxy a71 aldım 3100 e puanlarla felan.
  • Samsung çek nasıl alınıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kulaklık veya boyner, ikisinden birini seçmek zorundasınız, ikisini birden değil.
  • M30S den aman aman bir farkı yok, fiyat farkı 6GB / 128GB olması ve verilen hediyelerden dolayı.
  • 200 TL Çek geçmiyor, yoksa alacaktım. Boyner çekide şu dönemde işime pek gelmedi, alış veriş vs. uğraşamam magazları zaten kapalı. Açık olsada gitmem gerçi.
  • 1-2 ay sonra 1600 -1700 tl ye alırsınız hele şu dönemde telefona para vemeyin genel ihtiyaçlarınıza bakın

ülkede para dönmediği için 1-2 ay sonra vergilerde çok büyük indirimler gelebilir

daha önce samsung m30s 2850 tl den giriş yaptı 1-2 ay sonra 1600 tl ye alanlar oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 20 Mart 2020; 0:12:19 >
  • M30s i 1700 tl ye aldim.Aradaki farka degecegini dusunmuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: cordelio91

M30s i 1700 tl ye aldim.Aradaki farka degecegini dusunmuyorum
    değse ne olacak ki. almışsın zaten. güle güle kullan.

• quote:

Orijinalden alıntı: cordelio91

M30s i 1700 tl ye aldim.Aradaki farka degecegini dusunmuyorum
    1700tl ye nereden aldınız hocam
  • güvenli klasör olmuyor m serilerinde, o yüzden benim için çöp
  • Samsunga bukadar para verilirmi çılgınlık resmen,1500 e taş gibi xiaomi realme alırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem

200 TL Çek geçmiyor, yoksa alacaktım. Boyner çekide şu dönemde işime pek gelmedi, alış veriş vs. uğraşamam magazları zaten kapalı. Açık olsada gitmem gerçi.
    çekler boyner.comda geçerli mağazaya gerek yok.Bütün indirimlerle birleşiyor çekler üstelik

• 200 tl Kupon kodu M31 de işlemiyor. ☹️

M30s 200 tl kupon indirimi ile 1849-TL daha fazla düşeceğini sanmıyorum. Döviz durmadan artıyor arkadaş.

• güzel cihaz. Fiyatı 2000 TL civarına düşünce bende alırım 6000 mAh bataryası var babam kullanacak 3 gün yeter ona şarjı.
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Kısmen haklısınız ama konuya bir de sağlık açısından baktığımızda maalesef tavsiye ettiğiniz markaların birçok modeli'nin SAR değeri (Akıllı telefonların vücuda yaydığı radyasyon miktarı), Samsung modellerine göre yüksek. Cep telefonları artık hayatımızın vazgeçilmezi, hatta elimizden düşürmediğimiz yegane cihaz olduğundan dolayı, sağlık konusuna da biraz olsun dikkat etmek gerekli diye düşünüyorum.
  • SAMSUNG KART 200 TL İNDİRİM ÇEKİNİZİ ŞURADAN ALABİLİRSİNİZ
    https://kart.samsung.com.tr/?utm_campaign=pegasus&utm_medium=QR&utm_content=headrest&utm_source=frontf

M30s ÇİFT SİM için de bugün bi kampanya geldi 1.849 TL'ye alabiliyorsunuz.

GÜNCEL KAMPANYA - 20 Mart 2020

--> Galaxy M30s (ÇİFT SİM KARTLI) - 1.849 TL

Galaxy M31 2799 TL (400 TL boyner çeki - AKG Y400 kulaklık hediye)

ÜRÜN LİNKİ:https://shop.samsung.com/tr/Galaxy-M-Serisi

Bilgilerinize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeranKule -- 20 Mart 2020; 15:56:53 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.