Şimdi Ara

Galaxy Buds 2 Ana Konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
576
Cevap
65
Favori
45.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hepsiburada.com dan indirimde iken aldıysanız büyük ihtimalle sahte bir ürün aldınız. Samsung müşteri temsilcisine ulaşıp seri numarasını kontrol ettirin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

Bu kulaklığın tiz performansı kötü mü yoksa benim cihaz mı bozuk anlamadım.

Yüksek tizlerde ses ciddi anlamda bozuluyor. Özellikle rock / metal dinlerken çok belli ediyor kendini.

Çeşitli equalizer ayarları denedim, diğer kulaklık uçlarını denedim yazılımı da güncel. Benim kaçırdığım bir ayarı falan mı var acaba

1000tl'lik kulaklığın kalitesi bu olmamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Necromonas -- 21 Aralık 2021; 12:6:46 >
  • Hocam hepsiburada kendi satıcı idi. Herhalde sahte ürün satmazlar diye düşünüyorum:)

• WEAS W kullanıcısına yanıt

Hocam hepsiburada kendi satıcı idi. Sahte ürün satmazlar herhalde:)

• Kulaklık şuan 900Tl babama hediye için alıcam. Hala alınır mı?

Babam müzik dinlemez. Tek amaç telefon konuşması işi gereği uzun süre telefonla konuşur.

• Slmlar, ürünü bende kullanali 2 gün oluyor. Telefonum lg v30+ yutup music Amazon prime Netflix de kullanmaktym fakat ses bence çok az. Uygulamasında ses yükseltme yok. Prime video da sesler daha az geliyor. Bunun bir yolu varmi yükseltmek için?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ses yükseltici indirdim tlf gogil piley den onda da çok boğuk çıkıyor sesler.

• Ürünün tarafsız bir incelemesi var mı?
    Hep sponsorlu inceleme

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    Hocam ürünü yaklaşık bir aydır kullanıyorum aldığıma verdiğim paraya pişmanım yemin ederim.Galaxy note 10 plus kullanıyorum samsung ekosisteminde kulaklığım olsun diye aldım ancak yüksek ses seviyelerinde patlama oluyor ses kalitesi orta sınıf çinli kulaklıklar ile aynı hiçbir farkı yok mikrofonu çok iyi değil gürültü engellemesi bazı zamanlar kendi kendine kapanıyor.sesler ne tizlerde ne basla iyi değil iyiyi geçtim orta bile değil biraz daha para verip başka modellere bakmalısın bence.daha önceden soundpeats trueair 2 kullandım ses kalitesi olarak aralarında dağlar kadar fark var ve fiyatı yarı yarıya ucuz.diğer değerlendirmeler bu eksilerin yanında bir kıymeti olacağını düşünmüyorum.(kutusu kaliteli sarjı iyi vs vs)

• Kulaklığın günahını almışım sanırım. Başka bir telefonda denedim ve hiç bir sıkıntı yoktu. Anladığım kadarıyla benim telefonumdaki (samsung m20) bluetooth codec'i yüksek kalitede ses verisi taşımaya yeterli değil. Spotifty'daki ses kalitesini normale çekince sorun düzeldi.

• Son durumlar nasıl ? Buds2 de... en merak ettiğim konu kulağı ağrıtıyormu? Ve düşme hissi

• arkadaşlar buds 2 almayı düşünüyorum ama aklımda 2 soru var
    1- ios ile sıkıntı var mı
    2- küçük kulaklıyım kulağımı acıtır mı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • oquzdag O kullanıcısına yanıt

Kulakiçi kulaklıklar diğerlerine göre biraz alışma süresi istiyor. Çünkü kulağın içinde olması ilk başta garip geliyor. Benim alışmam 2-3 hafta sürdü. Tereddüt ettim acaba yanlış seçim mi yaptım diye. Ama sonra alıştım ve şimdi kulağıma takınca yokmuş gibi geliyor. 2 aydır kullanıyorum. Spor yapan biriyim. Koşarken de düşme gibi bir durum yaşamadım. Önemli olan kulaklıkta kullandığınız ucun kulağınıza uygun boyutlu olması. Onu da deneyerek bulabilirsiniz. Diğer konu kulağımı hiç ağrıtmadı. Ses kalitesi, aktif gürültü önleme ve telefon görüşmesi gayet kaliteli. Premium bir his veriyor. Şarjı da iyi gidiyor. Ben memnunum. Fiyat performans ürünü.

• egehan531 kullanıcısına yanıt
    Ablamın tlf ayfon 11 onda denedim uygulaması çok kötü ayfon da kullanışlı değil bence.

• Bu arada 2,99 mb guncelleme geldi

• Buds Pro ya göre Buds 2 telefon görüşmelerinde fark eder mi?

• Dip ses problemi var mı bu kulaklıkta?

• Marrusia kullanıcısına yanıt

hocam memnun musunuz? Telefon görüşmesinde memnun ediyor mu?

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Evet simdilik bir sorun yasamadim tel gorusmeside iyi ama oyle cok tel gorusmesi kulakliktsn yapmiyorum.Galaxy Buds ilk nesli cok berbatti 2 de baya duzelttiler tabi yine airpods kadar iyi dgil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 4 Nisan 2022; 11:5:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.