Şimdi Ara

GALAX HALL OF FAME 1080Tİ VEYA GALAX 3060Tİ BOOMSTAR FOREVER EDİTİON ARANIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Eskişehir İlan Türü #Alınık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 GALAX HALL OF FAME 1080Tİ VEYA GALAX 3060Tİ BOOMSTAR FOREVER EDİTİON ARANIYOR

GALAX HALL OF FAME 1080Tİ VE GALAX RTX 3060 Ti BOOMSTAR Forever Edition ARANIYOR 

Bir umuttur yaşamak...Belki bulurum

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Eskişehir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• merak ettim hocam ne yapacaksınız bu kartı? google da arattım enteresan bi tasarımı var, lcd display falan

• Lyzard kullanıcısına yanıt

Kartın tasarımı ve şekli apayrı bir boyut.Normal kartlardan farkı koleksiyon değeride taşıması.Şuanda zaten 1070 hof versiyonunu kullanıyorum.Ayriyetten sistemim full beyaz.Türkiye'de çok az sayıda var.Zaten belki bulurum diye ilanı hep yeniliyorum ama sanırım ulaşamayacağım :/

• CanAydın26Eskişehir26 C kullanıcısına yanıt
    2021 yılında ben 2. El bulmuştum, elimdeki fe modelini değiştirmek istiyordum, o zamanki fiyatı 4000 liraydı, ben 5000 lira maaş alıyordum, o yüzden önce elimdeki fe yi satmam gerekiyordu ancak söz verip cayanlar yüzünden hof alışverişini bir türlü yapamadım, başka da görmedim zaten o günden beri, 3 ay önce 4080 aldım, karta yeni sistem dizdim, 1080ti sistem de yanda duruyor arada 2. Pc olarak kullanmaya devam ediyorum, fe bile olsa hala tam bir canavar bu kart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darksahon -- 18 Ocak 2024; 17:47:14 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 2021 yılında bende bulmuştum Facebook grubunda.Muhtemelen aynı kart ve satıcıdan bahsediyoruz.Bir tane miningciye o zamanlar satmış.Böyle kartların böyle durumlara satılması içimi acıtıyor yemin ediyorum.Şuan 1070 hof var ama 1080ti bulmadan vazgeçmem bu sevdadan :D

• Darksahon D kullanıcısına yanıt

1080ti Fe yi satmayı düşünürseniz buradayım :)

• CanAydın26Eskişehir26 C kullanıcısına yanıt

O zaman iyi rakam vereceksiniz bulursanız:Değerine almazsınız herhalde

• PanikAtak kullanıcısına yanıt

Bir bulalım orası hallolur elbet :)

• Öne çıkardım. İnşAllah bulursunuz hocam =)

• hatrix kullanıcısına yanıt
    Birisi mevcut yazdı ama bir haftadır mesajlara cevap vermiyor.Pfofiline girdiğimde cezalı yazıyor sanırım ondan.Tam bilmiyorum buraları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanAydın26Eskişehir26 -- 6 Mart 2024; 15:16:15 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bulman imkansız gibi reis..1070 i satmıştım ben burdan çok zor bulunur o kartlar..Değerini bilmeyenlerin elinde hiç oldular..3080ti hof var birtane Sarı sitede hof olarak onu buldum birtek..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • wWenTj kullanıcısına yanıt
    Belki sendeki 1070 bendedir :D Şuan Hof 1070 kullanıyorum ama 1080ti versiyonu bir başka

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.