Şimdi Ara

Galatasaray ve Fenerbahçe e-spor derbisi bu akşam canlı yayınlanacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
4.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi bu adamlar bir şekilde işi paraya çevirecek seviyeye gelmiş :) Birde bunlar gibi olacağım diye kendini hayatta soyutlayan insanlar var, onlara üzülüyorum. Derslerini aksatanlar, sosyal hayatını mahvedenler var bu oyunlar yüzünden, gerçekten üzücü...

Oyun oynamayın demiyorum, herkes bir noktada telefondan, tabletten, bilgisayardan, konsoldan oyun oynuyor. Fakat bunu keyif için yapın, oyun size hükmetmeye başladıktan sonra bir anlamı yok...

Birisi oraya yazmış dota 20 milyon dolar dağıtmış diye :) 20 milyon dolar dağıtıyor ama senin gibiler yüzünden kaç katını kazanıyor belli değil :) Bu işi bu seviyede yapmadıktan sonra, uçuk saatler kafa yormak saçmalıktır. Aksini iddia eden büyüdüğünde dediğimi anlar...
  • Bazen içimden geçiyor bu adamlarda biraz bronz cesareti olsa keşke diye. Bronz olduğumdan heralde :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

E-Spor nedir lan ? Asosyal ergenlerin kendilerini avutmak için uydurduğu bir tanımlama.Pardon parmak kaslarını ve eklemlerini çalıştırarak mükemmel bir efor sarf ediyorlar Yakında bilgisayar hariç tek aktiviteleri olan mastürbasyona da spor diyecekler

+1
  • Bizim sizden kupa almadığımız platform var mı acaba ? Asıl soru bu olmalıydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • looo fenevlilerin hiç bivi Türk değil...

• Bazı yorumları okudukça gülüyorum. Fosiller, asosyal inek falan saçmalamış.Bir de böyle spor mu olur demişler, başındaki e takısını neresiyle anlamışlarsa. Her şeyden önce bu kulüp için bir gelir kaynağı. Buradan gelecek her türlü gelir kârdır. Azıcık çağdaşlaşın. Boylo spor mo olor mohoho nedir ? Fotomaç oluyan herifler gelmiş yorum yapıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • burada bi' iki çomar zihniyetli herifin düşüncesiyle e-spor popülerliği, rekabeti ve piyasası çökmez arkadaşlar. boşuna kendinizi dellendirmeyin böyle boş herifler için.
  • Maç başı en kötü oyuncuya 700 euro sadece riot veriyor diyeyim gerisini siz anlayın işte ne kadar önemli bir sektör bunun daha sponsoru sözleşmesi falan var.

• Oynasınlar oynamasınlar demiyorum ama ifade edilme şekli yanlış.E-Spormuş bunun neresi spor kardeşim?O zaman internetten 2 ye 2 okey oynasak buda mı e-spor?Asosyal ergenlerin kendini avutmak için kullandığı bir kelime.Yok milyonlar varmış milyarlar varmış geçiniz bu işleri.O yaştaki çoluk çocuğu anca parayla kandırırsın bu işlere heves ettirirsin.Sonra o hırsla bağladıktan sonra sürekli oyunda kullanılacak sanal unsurlar satarsın.Örneğin 50 milyonluk satış mı yaptın 1 milyon lirasını 10 tane adama dağıtırsın sonra vay be ne paralar dönüyor olur adın.O parayı alanlarında hepsi şüpheli tabi.Geriye oynayan milyonlarca üye havasını alır onlara hala birşeyler satarak yolunu bulursun.Bu oyunları iyi oynayanların ciddi ciddi zeki falan olduğunu düşünenler var hala ne diyeyim.

• ben benzer konuda daha once de soyledim spor olan kismi neresi diye. kucumseme, cok para donuyordan baska cevap olmadi çin piyasasini dunyanin en buyuk spor organizasyonu ilan ediyorum ben de burdan

• Spor mu tartışılır ama bir kariyeri olduğu aşikar. Benim işim olur mu? Oyununu oynarım gerisi beni ilgilendirmez

• Bebe oyunuysa katılıp alın 20 milyon doları

Lol dota gibi oyunlarda zekada önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J3englames -- 29 Ocak 2017; 16:44:37 >
  • Hala gelir kapısı diyenler var . Geçen yıl Dünya Şampiyonu olan takıma 2 milyon dolar vermişler . 5 oyuncuya bölünce 400 bin dolar ediyor . Bu da ortalama Ptt 1. lig de top oynayan futbolcu maaşı oluyor

Sizin inanılmaz paralar dönüyor , futbol ve basketbolla yarışır dediğiniz sektörün 1. sinin maaşı Ptt 1. lig futbolcu maaşıyken sen bu sektörü neyle kıyaslıyorsun .
  • lan spor klüplerinin vurdulu kırdılı öldürmeli oyunla ne alakası var yahu ?

fifa yada pes turnuvası yapsanıza yada nba sporla alakalı birşey utanmasalar counter da oynatcaklar...

• 1 tane türk yok boş işler

• quote:

Orijinalden alıntı: PurposeLess sinan

looo fenevlilerin hiç bivi Türk değil...

bot lane türk abisi
  • Bir kaç sene önce çok izlerdim. Eğlencesi aksiyonu yüksek. Zamanım olsa hala izlerim

• Yorumlar güldürdü doğrusu tabi üzdü de. Zamananında bilim ve teknolojiye de boş iş diyorduk tabi o günler geçti ondan sonra bilgisayar oyunlarına boş demeye başladık, baktık herkes para kazanmaya başladı. Şimdi ise bu turnuvalara boş iş demeye başladık millet para kazanırken biz de boş demeye devam ediyoruz.

Bir de bu "E-spor" olayı bence tartışılmalı. Buna spordan başka bir isim bulmak lazım.
  • olay para ödülü vs değil. önemli olan dünyada milyonlarca oyuncusu olan bir oyunda reklamını yapmak. senelik 100 bin $ harcarsın bir world cup yaparsın forma, reklam geliri ile harcanandan daha fazlasını alırsın. popülerite her zaman önemlidir.
  • 1-1 bitti.

Dia 1 düzeyinde maçtı. Dia'da bile böyle hatalar yapılmıyor.

Koskoca iki takımda profesyonel kalite olarak bir fenerin mid oyuncusu var. Thaldrin bitik. iki takımın da bot lane çöp.
    Ormancılar vasat.

Bu iki takım lig de sondan 3 sırayı şans faktörüne bağlı olarak paylaşırlar.

Gs son sıradaydı zaten.

Maçın adı Fb vs Gs olunca yıllardır bildiğimiz elysion değişmiyor killerS değişmiyor.

İşin kötü tarafı bu çöp takımlar yüzünden Super Massive ve Dark Passege çıkartırsak diğer takımların taraftar edinme şansları da kalmadı.

Bu saatten sonra yırtınsa kimse mesela Galakticosu tutmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eulogy -- 29 Ocak 2017; 18:28:52 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.