Şimdi Ara

Galatasaray ve Fenerbahçe e-spor derbisi bu akşam canlı yayınlanacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
4.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerbahçe'nin rakibini yenmediği platform kaldı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klasik Türk toplumu. Önce git ne olduğunu öğren. Ondan sonra gel buraya yorum yap. Bu ne ya, böyle derbi mi olur vs vs. Dönen paralardan hiç haberiniz yok. Koskoca camialar da sizin kadar beyin yok mu da girmişler bu işe. Cs go şampiyonu oldu daha bu sene Türk takımı. Allahın uzaylılari dünyadan haberiniz yok gelmiş bir de küçümseyerek konuşuyorlar.

• Tiplere bak ya

Asosyallerden sporcu yapma çabası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ygs sorusu falan mı çözüyor bunlar anlamadım? tipleri çalışkan öğrenci gibi

• Adamlar rekabetlerin ekmeğini her platformda yiyiyor.

• ottorehagel kullanıcısına yanıt
    Aynen çok yararlı bir şey zaten.Böyle oyunlara özendirin insanları asosyal , obez olsun herkes.

• Keşke Cs:Go takımları da kurulsa.
  • Bazı arkadaşlar çok büyük paralar dönüyor dediği için girdim baktım . Geçen yılın şampiyonuna 2 milyon dolar vermişler . Fenerde ki İsmail Köybaşının 1 yıllık maaşı . Hakaten ne büyük paralar dönüyormuş , yani yok böyle bir para . Kesinlikle yatırımlar artık buraya yapılmalı .
  • E-Spor nedir lan ? Asosyal ergenlerin kendilerini avutmak için uydurduğu bir tanımlama.Pardon parmak kaslarını ve eklemlerini çalıştırarak mükemmel bir efor sarf ediyorlar Yakında bilgisayar hariç tek aktiviteleri olan mastürbasyona da spor diyecekler
  • e spor derbisi mi olur ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

Bu ne yahu dalga mı geçiyorsunuz çocukların oynadığı oyundan derbi yaratmaya mı çalışıyorsunuz

Olayın çok dışında olduğun için ne olup bittiğinin farkında değilsin. E spor eleştirilir, bence de eleştirilmesi gerek.

Lakin işte organizasyonun ve ciddiyetini anlaman açısından bir örnek vereyim.

Dünyanın en iyi lol oyuncusu kabul edilen faker yayın için 2016 itibariyle azubudan yıllık 1.160.000 dolar alıyor. Diğer kazandıklarına değinmiyorum bile.

Geçen sene Tr finali türkiye dışında dünyada 240.000 kişi tarafından canlı izlendi.
  • su topu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Iniesta

e spor derbisi mi olur ya

E-nayiler için

Edit: verin çoşkuyu verin çoşkuyu
    Basın artıya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nefendim -- 29 Ocak 2017; 22:57:9 >
  • E-spor bu ne diyip dalga geçen insanlar, gelecekte dalga geçilen siz olacaksınız. İlerde futbol-basketbolun yerini bunların alacağına emin olabilirsiniz.
  • ederinden fazla değer vermeyin şu e spor işlerine
  • ''spor''

• Herşeyi geçtim de bu takma isimler nedir arkadaş?

• Senelerce şu oyunu oynadım bıraktıktan veya eskisi gibi ciddiye almadıktan sonra o kadar saçma geliyor ki

• Bu eski kafalılar eleştirsin burada. Madem çok basit gidip kazanın kardeşim. Hayatınız boyunca kazanamayacağınız parayı veriyorlar orada. Gelip bjklilerin eleştirmesi tam komedi zaten. Onların espor takımı varken kimse gelip burada saçma maçma birşey yazmıyordu. Fener ve Gs açınca değersiz oldu .

• Oturduğu yerden bir halt kazanamayanlar, oturduğu yerden milyon dolarlar kazananları eleştiriyor. Bu kafadan çıktığımız gün ülke olarak da ileri adım atacağımız gün olacak.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.