Şimdi Ara

GalataSaray Nike Bere ve GaziantepSpor maçındaki Sweatshirt.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.Ben aşağıda fotoğraflarını gördüğünüz bereyi almak istiyorum.Galatasaray ve Milli Takım futbolcularımız da aynı bereyi kullanıyor.Nike mağazalarına (Yalıspor,Barçın,Korayspor vs) sordum ama bulamadım bir türlü.Amazon`dan var yalnız kargo parası üründen pahalıya geliyor.Sitedeki fiyatı 9 Sterlin ancak o da İngiltere sınırları içerisinde sanırım.Türkiye fiyatı 30-40 Sterlin`e filan çıkıyor.100 TL`ye yakın mal olacak.Bu bereden alan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.Ülkemizde nereden alabilirim bu bereyi ?

http://www.amazon.co.uk/NIKE-REVERSIBLE-PREMIUM-Snowboard-Fonfella/dp/B00FPMHVPK/ref=pd_sxp_f_pt/276-6163612-8454710

Arkadaşlar ayrıca bugün oynanan GaziantepSpor - GalataSaray maçından önce İstiklal Marşı sırasında bizimkilerin üzerindeki bundan mıydı (Beyaz renk olanı)http://www.gsstore.org/urunDetay.asp?urunID=31516

Yardımınız için şimdiden teşekkürler...

• Bere gecen sezonun beresi bulman cok zor, sweati daha once nike storelarda gordum. Zaten gosterdigin 2 urunde nike store urunleri, bulundugun yerde buyuk bir nike store varsa oraya goz atmanda fayda var. Bere icin diyebilecegim sey, gecen sezon urunu oldugu icin belki boyner ykm gibi seri sonu urun satan magzalarin nike bolumunu bakman olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JessieJ Eyvallah usta mesajın için.Yalnız o bere dün bizim yedek kulübede oturanlarda da vardı.Sinan Bolat,Olcan Adın ve Umut Bulut da falan.Bereyi Aydın`da bulamadım maalesef.Bir de bu 2. ürün olarak belirttiğim Sweatshirt`in Siyah renkli olanı var mıdır ki Beyaz,Turuncu,Kırmızı olarak gözüküyor.
  • Sormak lazım satıcıya Türkiye'ye kaç paraya kargolanıyor diye
  • 62 tl e falan geliyor galiba
  • Jackson Teller kullanıcısına yanıt
    @Jackson Teller Aynen işte bere 100 TL`ye mal olacak nerdeyse...
  • Bere güzel de cidden 100 lira ise yazında çıkarmam kafamdan
  • bu bereyi bende bulamadım geçen sene de bu berenin muhabbeti döndü forumda bere gs nin lisanslı ürünü değil nike ın kendi ürünü sanırım geçen yıl tt arenadaki store dan alabilenler olmuştu
  • Merhaba arkadaşlar nerdeyse 1 yıldır bu bereyi aradım durdum, geçen hafta yurtdışından siparişini verdim. Önümüzdeki hafta içi gelmesini bekliyodum ancak bugün elime ulaştı..Dileyen arkadaşlara tedarik etmeleri konusunda yardımcı olabilirim..
    Bereler bunlar masamda :)

• @_emreplt Merhaba arkadaşım.Hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullan. Sağolsun ben de foruma da üye olan bir arkadaşım sayesinde aldım.Sweatshirt`ü de Aydın Forum Nike Mağazasından aldım 119 TL`ye indirimdeydi. Bere de Sweatshirt de çok şık alacak arkadaşlara tavsiye edilir...
  • Ne kadara mal oldu hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir bere daha var gerçi yaz da geldi ama Taffarel falan takıyor aşağıda GS Store linkini attığım bereyi almayı düşünüyordum sonra vazgeçtim.Hatta bugünlerde indirime girmiş.Futbolcular şuan onu kullanıyor Taffarel`de, Hamza Hoca`da falan da görmüşsünüzdür sürekli onlar da giyiyor.

GS BEANIE :http://www.gsstore.org/urunDetay.asp?urunID=33091

@JessieJ,@Jackson Teller @ÇÃ‚Â¤ОžÂžâ€¦

@JessieJ, @Jackson Teller, @ÇÃ‚Â¤ОžÂžâ€¦, @lido, @_emreplt, @Césc

• 70 TL`ye geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _emreplt

Merhaba arkadaşlar nerdeyse 1 yıldır bu bereyi aradım durdum, geçen hafta yurtdışından siparişini verdim. Önümüzdeki hafta içi gelmesini bekliyodum ancak bugün elime ulaştı..Dileyen arkadaşlara tedarik etmeleri konusunda yardımcı olabilirim..

Bereler cok guzel. Ustunde gs armasi vs yoksa sadece sari kirmiiysa bende almayi dusunuyorum. Link - kargo ucreti ne kadardi vs pm alabilir miyim ?

• quote:

Merhaba arkadaşlar nerdeyse 1 yıldır bu bereyi aradım durdum, geçen hafta yurtdışından siparişini verdim. Önümüzdeki hafta içi gelmesini bekliyodum ancak bugün elime ulaştı..Dileyen arkadaşlara tedarik etmeleri konusunda yardımcı olabilirim..

hocam pm anlatır mısınız

• quote:

Bende almayı düşünüyorum da , yardımcı olursanız sevinirim

• Arkadaşlar.. 1 bere kargo dahil her şeyiyle 68 TL'ye denk geldi.. Aldığım site budur ;http://www.amazon.co.uk/Nike-Teamwear-Reversible-Beanie-Siren/dp/B00JMIB0QY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1428585756&sr=8-1&keywords=nike+reversible+beanie
    68 biraz fazla gelebilir, biliyorum fakat nerdeyse 1 yıldır bereyi aradım durdum.. Benim için önemliydi yani :)

dileyen arkadaşlara sipariş konusunda yardımcı olurum..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.