Şimdi Ara

Galatasaray-Malatya (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • galatasaray-malatya diye başlık açılmış ama adam türkiye ligindeki maçları anlatmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: tunasilah

galatasaray-malatya diye başlık açılmış ama adam türkiye ligindeki maçları anlatmış

Ne yani kötümü hemen eleştiri..
    Bu ne yaa
    Bütün maçlardan bahsettim.
    N'oldu tuna çokmu sinirlendim.
    Laf olsun diye laf konuşacaksan hiç konuşma ve SUS.
    Rahatsız olan sanırım senden başka yok.
  • ne diyon ya sinirlenmiş gibimi gözüküyorum körmüsün sonuna koyduğum smile'ı görmüyomusun işine gücüne git kardeş uğraşırma kendinle
  • Kimbubilmemne sanırım diğer nikin banlandı. Olsun sen gene gelip bizim sinirlerimiz bozmaya gene uğraşacaksın. Ben sana buradan Cem Yılmaz ın Kim bu ile başlayan mşhur spisini gönderiyorum. Bunuda kitlerlerse ban falan yersen onu kullan. Tam yakışır
  • GS'li arkadaşlar Hagi'den memnunmusunuz? Cidden fikir almak istiyorum sizden..Sezon başında Hagi'nin kesinlikle başarılı olamyacağı yönünde bir düşüncem vardı...GS maçlarını izlyemediğim için sallayarak yorum yapmak istemiyorum..GS kazandığı maçlarda futbol oynadı mı yoksa FB gibi bireysel beceriler mi ön planda idi.
  • Hagiden ben kendi adıma menun değilim. Ama bazı maçlarda çok iyi kadro tutturabiliyor. Bu hafta ki maçta Baljic i ve Saidou yu o kadar uzun süre almaması deli etti beni. Takımda kondisyon eksik. Kondisyoner kimse rezalet iş yapıyor. Defans çok sağlam diyoruz ama orta sahada ki ve forvette ki adamlar defansa yük binmesine neden oluyor ve hagi bunu haftalardır kenardan izliyor. Baljic in yeri orası değil. Baljic gençken Bursa da bile gezinirdi sahada bu yaşında basıp pres mi alacak adam araya girip yer almaya bile tenezzül etmiyor. H.Şükür zavallım hala yırtınıyor ama nereye kadar. Necati ye birisi gaz vermiş sen çok iyi vuruyorsun demiş gelene gidene yapıştırıyor ama sonradan giren Volkan Arslan bile daha uzaktan dengeli şutlar attı ki biri gitti ağlara yapıştı. Bence Haftanın golü olmaya adaydı. Bugün sanırım ilk defa resmi bir maçta Cafercan ı denedi ve Cafercan fena oynamadı bana göre. İlk maçı idi biraz ayakları titredi ama kalitesini yaptığı hareketlerle belli etti. Yalnız şut çekilecek pozisyonlarda tırstı kitlendi kaldı. Eğer Hagi sezon başından beri Cafercan ı oynatsaydı Baljic ten 10 kat daha kaliteli bir adamımız olurdu. Orta saha zaten Allah a emanet kim var kim yok daha kavrayamadım. Bilmem kaç milyon dolara alınan adamlar o Malatyanın defansında oynayan Serkan kadar iş yapamadılar. Hemen orta sahaya takviye yapmazsa Hagi girsin kendisi oynasın bari. Olacak iş değil. Yanında ki adama top atamıyorlar. Kazma olarak uzun bir süre nitelendirdiğim Volkan orayı derledi toparladı. linde bolbol forvet var diye hepsini sürdü Hagi ama top ilerde oynanmıyor sırf ne yazık ki. Eğer Atilla Birlik 2 adım geride dursaydı maç 2-1 di. Daha bir sürü atak harcadı Malatya. Gs a bakasanız 1 tane Baljic in yandan çıkan şutu var ceza sahasının içinden. Diğerlerinin hepsi uzaktan gelene gidene abanma. Madem onu yapacaksın çek kardeşim forvetin arkasına Baljici koy sol kanada Cafercanı veya Ergün ü. Bazen hakkaten Tek.Dir. leri anlamak için ermş olmak lazım. Netekim Hagi kredisini harcıyor. Allah sonunu hayretsin.

• Ben bugün Sami Yen'deydm... Hagiden sonuna kadar vazgeçmem ama üzülerek söylüyormki Hakan Şükür bu işi artık bırakmalı... Gerçekten HİÇBİRŞEY yapmadı!!!!!! Bugün CİHAN-NECATİ-TOMAS-SONG-VOLKAN ve bazen Sabri MükEMmEldi... Ama ÜNSAL-ŞÜKÜR-ERGÜN-BALİÇ çok kötüydü... Özellikle ŞÜKÜR ve BALİÇ BeRbAtTı........
  • baliç ve hakan bitti ama hagi hala ısrarla bunları direk 11 de oynatıyor hasanın olmayışı hücum güzümüzü çok azalttı aman bir an önce iyileşsin hagi forvette hakanın yerine ilk 11e ümit karanı oynatmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalhirca -- 21 Kasım 2004, 10:15:24 >
  • 100.yıllarında kendi evlerinde 7-8 bin seyirciyle mac yaparlarsa o takımdan hayır gelmez!
  • gkkt sen heralde bu haftayı baz alıyorsun
  • ewt beyler her hafta 7-8 bin olmuyo heralde.... Hava buz gibiydi istanblda.. Ben 90 dakka stadda TePiNdİm yine de DoNdUM..
  • ben yeni açık üstteydim maç bitsede gitsem diyordum zaten yeni açıkta boşluklar vardı bazıları demekki maçı hala olimpiyatta zannediyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: kemalhirca

gkkt sen heralde bu haftayı baz alıyorsun

bugun daha soguk olmasına ragmen ve besiktasin ligde hicbir iddası bulunmamasına ragmen tribunlerin cogu doluydu!
  • Beşiktaş taraftarıyla kıyaslanacak başki bi taraftar varmı şu dünyada
  • cinayette kıyaslanamaz 16 yaşında bir taraftarı öldürecek kadar taraftarlık buysa bunu yapanların ALLAH belasını versin

http://www.ntv.com.tr/news/297122.asp?cp1=1
  • evt bunu yapanların allah belasını versinde bu olay Beşiktaşa maledilmez aynı olay samiyendede olabilirdi saraçoğlundada.Bu olay Beşiktaş taraftarına leke getirmez
  • quote:

Beşiktaş taraftarıyla kıyaslanacak başki bi taraftar varmı şu dünyada

Fener taraftarinida yabana atma kardes her mac stad doluyor!hatta 2 yıl once bile 30-40 bin kisi geliyordu ki fener uefaya bile katılamamıstı!Bjk sampiyonluga kosarken stadda bosluklar oluyordu!
  • quote:

evt bunu yapanların allah belasını versinde bu olay Beşiktaşa maledilmez aynı olay samiyendede olabilirdi saraçoğlundada.Bu olay Beşiktaş taraftarına leke getirmez

katıLıyorum tek bi dengesiz srfsz'in yaptıgı koca bi Bjk aiLesine maLediLemez. ( Yonetimin sıkı onLem aLması gerekirdi o ayrı konu adamLar mactan cıkarken yorum yapıyorLar Hic bi dogru duzgun arama feLan yok diye bence buyuk bi hata. )
  • Tek bir dengesizin yaptığı elbette bjka maledilemez. Diğer tüm kluplere o stadda o kavgayı izleyen seyirciye o holiganlara o bedava bilet veren yönetimlere hala sesimiz duyuramadığımız için bize mal edilir ancak.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.