Şimdi Ara

Galatasaray Lobisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Galatasaray'ın hangi arada nerede yardımını aldığını merak ediyorum bu sözde lobinin.
    Son 4 TFF başkanı ya Fenerbahçe'de ya da Beşiktaş'ta yöneticilik ve başkanlık yapmış kişilerden seçildi, bu başkanlar gene kendi yönetim kurullarını kendileri belirledi Fenerbahçeli ve Beşiktaşlı ağırlıklı kurullar oluşturdular. Açın bakın göstermelik 1-2 tane Galatasaraylı anca vardı. E kardeşim Mhk'yı, Pfdk'yı bu adamlar belirlemiyor mu, Galatasaray hangi arada hangi derede nerede lobi kurdu ? Ya adam 8 sene Beşiktaş'ta başkanlık yapmış başkanlık, bu adamın kurduğu ekibin Galatasaray'ı kollama, lobi yaptırma ihtimali var mı ? Ki kendisinin Galatasaray'ın kupa törenlerinde asık suratla tokalaşıp gittiğini de biliyoruz. Ha bu arada Galatasaray kulübü ile hiçbir alakası olmayan ne yöneticiliği ne de kulüp üyeliği bulunan Haluk Ulusoy'u sırf zamanında Galatasaray Uefa'yı, Süper Kupayı'aldı 4 kere üstüste şampiyon oldu diye eleştirirler Beşiktaş'ta 8 sene başkanlık yapmış, on milyonlarca euro alacağı olan adama sesleri çıkmaz.

Yabancı sınırlamasında 17 kulüp mutabık olduğu halde, Galatasaray güçlenmesin diye 6-0-4'te ısrar eden,
    Forvetsiz Fenerbahçe isteyince 5+3'e "bütün kulüpler anlaşsın" şartı aranmaksızın geçen, kimseye sormadan Krasic için +1 kontenjanı açan ama bu +1'i Avrupa'da geçersiz kılan (Galatasaray o sıralarda ŞL'de kadro kısıtlamasından kulübede sıkıntı çekiyordu),
    Fatih Terim'e canları sıkıldıkça 12 maç ceza veren,
    Tweeti retweet etti diye Melo'yu pfdk'ya sevk eden,
    Hakeme "top" hareketi yapan, tüküren, formasını çeken, iten ve ayağına basan Meireles'in cezasının 11 maçtan 4 maça indiren ama hakemin yakasını tuttu diye 11 maç ceza alan Engin Baytaar'on cezasına dokunmayan,
    Kadıköy'de kameralarla kanıtlanan ırkçılığa hiçbir şekilde ceza vermeyen,
    Irkçılık yapan adama sesini çıkarmazken dil çıkartan Melo için "Galatasaray Melo'yu takımdan göndermeli" açıklaması yapan,
    Galatasaray yöneticileri hakemleri eleştirince anında bol keseden cezalar veren tff diğer kulüp yöneticileri hakemlere sallarken oralı olmayan,
    Fenerbahçe'nin seyircisiz oynama cezasını süper kupa finaline geliyor diye kural değişikliğine gitmesi ve daha yazmaya üşendiğim onlarca sebep var.

Galatasaray'ın sözde lobisi şu yukarıdaki maddeler olurken tatilde miydi arkadaşlar ? Yoksa Galatasaray Süper Lig, Türkiye Kupası, Süper Kupa ne varsa silip süpürüyor diye iftira atmak daha mı kolay geliyor ?

• "GS yanlizlastiriliyor" falan cok agir ifadeler. Avrupa'da bu lafi söylesen ifade özgürlügü falan dinlemez direk hapse atarlar. 4 macla iyi kurtulmus.

Keske daha hafif ifadeler kullaip "silahim yanimda olsa TFF'deki herkesi tek tek vururdum" deseydi. Rize baskani gibi 11 gün ceza alir, önümüzdeki mac sahada olurdu.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yandaş Nihat ta, tüpçü Demiroren de hep gizli Galatasaray'li. Yoksa ne biz başarılıyız ne de bunlar o kadar berbat. Tek sorumlusu bu lobi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatih Terim'e verilen şaka gibi 4 maç cezadan sonra nerede olduğunu merak ediyorum bu lobinin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "GS yanlizlastiriliyor" falan cok agir ifadeler. Avrupa'da bu lafi söylesen ifade özgürlügü falan dinlemez direk hapse atarlar. 4 macla iyi kurtulmus.

Keske daha hafif ifadeler kullaip "silahim yanimda olsa TFF'deki herkesi tek tek vururdum" deseydi. Rize baskani gibi 11 gün ceza alir, önümüzdeki mac sahada olurdu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.