Şimdi Ara

Galatasaray'lı Taraftarın Konyalı Fanatikler Tarafından Saldırıya Uğraması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: PolisBey

quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

yıllarca ankaragüçlüler neler neler yaptı şimdi millet görmeye başladı, gözümüzün önünde kaya fırlattılar ya bizim taraftara ben son anda sıyrılmıştım.. kızılay da gs formalı cocuklar ankaragüçlülerin yanından geçerken birden tekme atmalar vs bir sürü şey gördüm.

ankaragücü lige tekrar geldiğinde böyle şeylere hazırlıklı olun. umarım çıkamazlar lige.

Ankaragücünün olmadigi lig olmaz olsun

vay be ilk defa ankaragücünü seven bir beşiktaşlı gördüm, en son metro içerisinde bjkli kovaladıklarını bi arkadaşımdan duymuştum.. hatta o kadar nefret ediyorlar ki ismi ankaragücü olan restorana bile götürememiştim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PolisBey

quote:

yıllarca ankaragüçlüler neler neler yaptı şimdi millet görmeye başladı, gözümüzün önünde kaya fırlattılar ya bizim taraftara ben son anda sıyrılmıştım.. kızılay da gs formalı cocuklar ankaragüçlülerin yanından geçerken birden tekme atmalar vs bir sürü şey gördüm.

ankaragücü lige tekrar geldiğinde böyle şeylere hazırlıklı olun. umarım çıkamazlar lige.

Ankaragücünün olmadigi lig olmaz olsun

vay be ilk defa ankaragücünü seven bir beşiktaşlı gördüm, en son metro içerisinde bjkli kovaladıklarını bi arkadaşımdan duymuştum.. hatta o kadar nefret ediyorlar ki ismi ankaragücü olan restorana bile götürememiştim

Ankaraliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Futbola ilgi duymam, sevenine lafım yok ama bu bildiğin ruh hastalığı.Ulan bir oyun için birbirini kesiyor insanlar.Taş devrinde yaşıyorlar bunlar.Bugta kalıp 21.yy geçememişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asıl takımları bjk fb falandır kesin. Konya kim ki bu kadar fanatik taraftarı olsun?

Sanki bana real madrid te gs ye yenildi diye artislik yapıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.