Şimdi Ara

GALATASARAY GÜNCEL HABERLER (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.148
Cevap
0
Favori
229.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha ilk düdükle altlarına edecek gececi vatandaşlar (onların orda 6 ay gece yaşanıyo şu an)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erwin

Daha ilk düdükle altlarına edecek gececi vatandaşlar (onların orda 6 ay gece yaşanıyo şu an)
    dilerim gs-bjk fenerin sevincine ortak ederler bizi.....
  • quote:

Daha ilk düdükle altlarına edecek gececi vatandaşlar (onların orda 6 ay gece yaşanıyo şu an)

gecelerin adamları desene yahu (bu arada bu İliç bizde patladi mi? yoksa biri büyü mü yaptı gene )
  • iliç evine dönme ihtimali çok yüksek... canaydın da devre arası gidebilir demiş...
  • Gitsin Locatelli falan alalım şöyle daha bi 10 numara.Bu adamı kaçırdılarya o kadar anlaşmalarına rağmen

BU ARADA YARIN AKŞAM 23.15 TE ATV'DE TEKE TEK PROGRAMINA BAŞKANIMIZ CANAYDIN VE KADİR TOPBAŞ KATILACAK.ÖZELLİKLE SEYRANTEPE KONUSU HAKKINDA PEK ÇOK ŞEY AÇIĞKLIĞA KAVUŞACAK.MUTLAKA İZLEYİN
  • quote:

Gitsin Locatelli falan alalım şöyle daha bi 10 numara.Bu adamı kaçırdılarya o kadar anlaşmalarına rağmen

BU ARADA YARIN AKŞAM 23.15 TE ATV'DE TEKE TEK PROGRAMINA BAŞKANIMIZ CANAYDIN VE KADİR TOPBAŞ KATILACAK.ÖZELLİKLE SEYRANTEPE KONUSU HAKKINDA PEK ÇOK ŞEY AÇIĞKLIĞA KAVUŞACAK.MUTLAKA İZLEYİN

bitmiştir herhalde kaçırdık desene? neler konuşuldu izleyen var mı?
  • SLIPKNOT
    Teke Tek programı bu akşam saat 23.45'de. mesajı aceleyle okudun sanırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hoobastank

SLIPKNOT
    Teke Tek programı bu akşam saat 23.45'de. mesajı aceleyle okudun sanırım.

haklısın dostum da Canaydın,Tromso maçı ertesi neden bir tv programına (Canlı) çıkma geregi duyuyor anlamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gielenberg -- 29 Eylül 2005, 2:19:33 >
  • hava kötü yani yagışlı saha ne alemde acaba?

ne şans be...

İstanbul Meteoroloji Bölge Müdürü açıklaması akşam saatlerinde yagmur olmayacagı yönünde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visualize -- 29 Eylül 2005, 14:19:53 >
  • Maça Doğru: Galatasaray - Tromsø

UEFA Kupası 1. Tur rövanş karşılaşmasında rakibimiz Tromso. İki takım hakkında son bilgiler, cezalı ve sakat futbolcular, istatistikler...

Maç: UEFA Kupası 1. Tur Rövanş
    Stat: Ali Sami Yen
    Tarih: 29 Eylül Perşembe, Saat: 19:45
    Hakem: M. Almedia Costa
    Sakat: Aykut, Altan (Galatasaray)
    Cezalı: Ilic (Galatasaray)

Galatasaray
    UEFA Kupası ilk tur rövanş karşılaşmasında Perşembe günü Norveç'in Tromsø ekibiyle karşılaşacak olan Galatasaray deplasmanda oynadığı ilk maçı 1-0 kaybetmişti. Galatasaray Avrupa Kupaları mücadelelerinde bugüne kadar 188 karşılaşma yaptı. Bu karşılaşmaların 69'undan galibiyetle ayrılan Galatasaray 72 karşılaşmada da mağlup oldu. Galatasaray 188 karşılaşmada rakip fileleri 240 kez havalandırırken kendi kalesinde ise 274 gol gördü.

Tromsø
    Tromsø bu sezon UEFA Kupası mücadelesine 2. Tur'da karşılaştığı Esbjerg maçlarıyla başladı. İlk maçta rakibini deplasmanda 1-0 mağlup etmeyi başaran Tromsø kendi evinde oynanan karşılaşmadan ise penaltı atışları sonunda 3-2 galip ayrılmayı başararak 1. Tur'a yükselmeye hak kazandı. Norveç temsilcisi UEFA Kupası 1. Tur ilk karşılaşmasında ise kendi evinde Galatasaray'ı 1-0 mağlup etmeyi başardı. Tromsø 14 takımlı Norveç liginde ise son iki haftayı da galibiyetle kapadı. Norveç Ligi'nin 21. haftasında evinde Fredrikstad'ı 2-0'la geçen Tromso, 22. hafta mücadelesinde ise deplasmanda Lilleström 2-1 mağlup etmeyi başardı. Tromso 14 takımlı ligde 24 puanla 10. sırada bulunuyor.

Galatasaray'a Tur İçin Ne Gerekli?
    Tromso'ya ilk maçta deplasmanda 1-0 mağlup olan Galatasaray'a, tur atlamak için en az 2 farklı skorlu galibiyet gerekiyor. Galatasaray'ın 1-0'lık galibiyeti dışında maçın uzama ihtimali bulunmazken, 2 gol ve üstünde bir skor farkı yakalaması Galatasaray'a turu getirecek. Galatasaray'ın her türlü gollü tek farklı galibiyeti ise turu Norveç ekibinin geçmesine neden olacak.

• Tromso takımına yenilerek kupadan elenmesi, sarı-kırmızılı taraftarları çileden çıkardı. Öfkeli taraftarlar,** 2. Başkan Ergun Gürsoy'u tekmeledi. Tromso maçı sonrasında sarı-kırmızılı taraftarlar, stat önünde toplanarak Başkan Özhan Canaydın ve yönetim aleyhine tezahüratta bulundu. Protokol tribününden çıkarak Sportif A.Ş.'ye yürüyen Başkan Özhan Canaydın'ın çevresini saran sarı-kırmızılı taraftarlar, Başkan Canaydın'ı istifaya çağırdı
  • quote:

Orjinalden alıntı: kirgiz

Kına nı hazırladınmı yakıyosun galiba hem ağlayıp hem güldüğüne göre
  • Kıran "Gideriz!" demişti...["Tromso’ya elenirsek dünyaya rezil oluruz. O zaman Türkiye’ye terketmeliyiz] ee lafını tutsun yönetim...
  • Teke Tek'de Canaydın ne anlatacak acaba şuan başladı. Program ATV'de ... bugün çok rezil bir gündü moralim zaten çok bozuk. bu Tromso olayıda üzerine mum dikti. Hepsi birden geldi off off
  • altaylı soruları peşpeşe soruyor ...
  • Canaydın kafasını kaldırıp Fatih Altaylıya bile bakamıyor... sürekli masaya doğru bakıyor... Abi adamın surat ifadesi resmen bütün Galatasaraylıların yansıması şuan ... off abi off Canaydının iyi niyetli ama olmadı işte.. Adam yıkılmış yaa bir yandan gitmesini istiyorum bir yandan da kalıp herşeyi düzeltmesini moralinin düzelmesini istiyorum. İşin özeti resmen KAOS :(
  • altaylı pires alınıyordu olmadı gittiniz ketcap heinz aldınız neden beceremedinizmi dedi bşk...
  • geçmiş oslun dostlar olan olmuş ne diyelim

not: Hoobastank anartosis maçından sonra takım fatih üstüne kurulu ve bu adam takıma faydası yok demiştin ama o dediğin adam bizim için herşeydi iki maçtada golcülüğünü konuşturdu

şimdi aynı soru sana koskoca takım hakan üzerine nasıl kurulur?

Hoobastank benim dostum kimse yanlış algılamasın
  • sagol efulim kardeş bu gün karşıkarşıya geliyoruz dilerim iyi oynayan kazanır....
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.