Şimdi Ara

Galatasaray Basketbol Ana Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
24.709
Cevap
62
Favori
500.622
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Basketbol >> Galatasaray Basketbol Ana Konusu
Giriş
    2363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

Yapılan çırkın tezahuratlardan sonra İsmail Şenol

quote:

Orijinalden alıntı: Mkhitaryan

quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

Ataman İsmail Şenol'a edilen küfürlere ithafen "Tribünde ki haysiyetsizlik devam ederse seneye Galatasaray'ı çalıştırmayacağım." dedi.

İsmail şenola niye küfür edilmiş?

"Murat Özyer'in KSK maçında başına gelenleri hak ettiğini söylemiş İsmail Şenol "diye bir haber saldı bi GS hesabı, o yüzden..
    quote:

Orijinalden alıntı: vinsenty

Yapılan çırkın tezahuratlardan sonra İsmail Şenol

quote:

Orijinalden alıntı: Mkhitaryan

quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

Ataman İsmail Şenol'a edilen küfürlere ithafen "Tribünde ki haysiyetsizlik devam ederse seneye Galatasaray'ı çalıştırmayacağım." dedi.

İsmail şenola niye küfür edilmiş?

undefined

"Murat Özyer'in KSK maçında başına gelenleri hak ettiğini söylemiş İsmail Şenol "diye bir haber saldı bi GS hesabı, o yüzden..

Ne oldu olay ne ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    471 Mesaj
    F8 Hayal oldu artık. Haftayada, Bayern Munihe gidiyor. Real'i içerde Maccabiyi İsrailde CSKA'yıda içerde yenmesi lazım. İşler çok zorlaştı. Partizan ve Kaunas Deplasmanları cepte görülmemeli.

Ne varsa yoksa FB Ülkerde var basketbolda. Geçen sene Efes güldürürdü yüzümüzü bu sene FB Üllker. İnşallah yarın kazanırızda ilk 2 İddamız sürer. Barcelona aldı başını gidiyor çünkü.
    |
    |
    Seneye giderim lafları falan yakışmadı, üzdü epey.

Jölesine saç süren ismail şenol'un ksk taraftarı olduğu biliniyor. Bu tarz sözler sarf etmesi normal.
    Tepki gereksiz, ayıp edildi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 17 Ocak 2014; 0:34:46 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: David Levien

F8 Hayal oldu artık. Haftayada, Bayern Munihe gidiyor. Real'i içerde Maccabiyi İsrailde CSKA'yıda içerde yenmesi lazım. İşler çok zorlaştı. Partizan ve Kaunas Deplasmanları cepte görülmemeli.

Ne varsa yoksa FB Ülkerde var basketbolda. Geçen sene Efes güldürürdü yüzümüzü bu sene FB Üllker. İnşallah yarın kazanırızda ilk 2 İddamız sürer. Barcelona aldı başını gidiyor çünkü.
    quote:

Orijinalden alıntı: Tamirci Çirağı

Hayirdir sen yoktun bir ara, yine baslamissin mesaiye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1617 Mesaj
    Evinde sıcak sıcak oturup maç izleyenlerin hatta tvden bile izlemeyenlerin , bu gece o saatte oraya belki binbir güçle gitmiş çıkışta yağmurda sırılsıklam olmuş cebindeki son parayı harcamış insanlara rezalet demeye hakkı yok !
    Madem beğenmiyorsun gelirsin iyisini gösterirsin , oly maçına cska maçına şov yapmaya, banvit maçına kupa görmeye gelen adamlar salona gelmesin.1000 kişiye oynarken bile tribünde oluşan aile havası takımı havaya sokmaya yeterdi. rezalet olan birşey varsa o da salonlarda başarıyla beraber oluşan samimiyetsiz ortam ve yerinden ahkam kesenlerdir.

Kahrolmuşuz, boğaz patlatmışız, sırılsıklam olmuşuz okuduğumuz laflara bak.

İsmail denen adam rahat dursun küfürü yemesin bu kadar basit. Fener tetikçisi kanalın muhabirine acıyacak ya da kayıracak değiliz.
    Ergin atamanda beni hayal kırıklığına uğrattı. Maç sonunda söyledikleri bir yana maç içinde de furkanı azarlamaktan başka birşey yapmadı. Maçın bitimine 21 sn var adamlara faul yapmayıp son topu onlara bırakıyorsun böyle saçmalık nerde var.
    Galatasarayda kimseyi zorla tutmayız.

Maç hakkında söylenecek fazla birşey yok.kubanın sertliğine cevap veremedik. Arroyoya sitem edecek bir durum da yok. Sorumluluktan kaçmadı büyük oyuncu olmanın gereğini yaptı. Hatalı oynadığı maçlar da tabiki olacak.
    Zaten arroyo dışında hiçbir oyuncudan verim alamadık. Ancak en çok gözüme batan Bonsu oldu. Resmen zorla oynadı. Birkaç defa yüzünde acıyı gördüm. Maccabi maçında da aynıydı. Perde yapmaya gelecek takati bile yoktu. Ayrıca yeterli sertliği de veremedi.
    Ergin hoca taraftara laf edeceğine Furkan ilk hatasında dışarı alıp niye çocuk gibi azarladığını açıklasın. Marici Bonsudan daha iyi savunmasına rağmen süre vermedi. Hele son da faul yapılmaması tam şaka .

Elde artık iş muciZelere kaldı lige odaklanmakta fayda var . Herkes işini yapmaya devam etse iyi olacak

Rüzgar ve Güneş başta olmak üzere yenilenebilir enerji sorularınızı sorabilirsiniz.

Kardeş kardeşi öldürmedikçe savaş yoktur.

• Yarbay
    9917 Mesaj
    Yahu neden adam gibi taraftar kitlemiz yok ! Kim hangi takimi tutuyirsa o takima gelen en ufak segi kaldiramiyor buyutuyor isleri cigrindan cikartiyor.ona kufur iyuncina kufur yeter ulan artik !
    Ataman burada cok dogru demis.
    Ataman zaten gidici bu sezon basindan beri belli.efes de de gitti besiktas da da gitti burada da gidecek.bjk taraftari once besiktasin cocugu dedi sonrasi malum..simdi gs taraftari laf atmaya basladi.
    Bunlar hep ataman in fevri olmasindan kaynaklaniyor cok iyi coach ama iliskileri zayif..

|
    |

Orijinalden alıntı: Ruskid

lamonica mıdır nedir, adamı türklerin maçı dışında bi maça vermiyorlar mı? sinir oluyorum şu adama
    quote:

Orijinalden alıntı: citizi

lamonica mıdır nedir, adamı türklerin maçı dışında bi maça vermiyorlar mı? sinir oluyorum şu adama

nefret ediyorum bu adamdan. bilinçli yapılıyor diye sanıyorum. geçen maçta bizim başımızı yaktı. taraftar resmen çileden çıktı. böyle rezalet olamaz. organizasyonun ana sponsoru türk ve atanan italyan hakem resmen türk takımlarının anasını ağlatıyor. büyük takımların daha çok reyting uğruna kollanmasına thy ses çıkarmıyor belli ki. taraftar olarak baskı kuramıyoruz, gelişmiş basketbol kültürümüz yok ama yine de bu kadar olmaz.
    |
    |

• Yarbay
    9917 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Evinde sıcak sıcak oturup maç izleyenlerin hatta tvden bile izlemeyenlerin , bu gece o saatte oraya belki binbir güçle gitmiş çıkışta yağmurda sırılsıklam olmuş cebindeki son parayı harcamış insanlara rezalet demeye hakkı yok !
    Madem beğenmiyorsun gelirsin iyisini gösterirsin , oly maçına cska maçına şov yapmaya, banvit maçına kupa görmeye gelen adamlar salona gelmesin.1000 kişiye oynarken bile tribünde oluşan aile havası takımı havaya sokmaya yeterdi. rezalet olan birşey varsa o da salonlarda başarıyla beraber oluşan samimiyetsiz ortam ve yerinden ahkam kesenlerdir.

İsmail denen adam rahat dursun küfürü yemesin bu kadar basit. Fener tetikçisi kanalın muhabirine acıyacak ya da kayıracak değiliz.
    Ergin atamanda beni hayal kırıklığına uğrattı. Maç sonunda söyledikleri bir yana maç içinde de furkanı azarlamaktan başka birşey yapmadı. Maçın bitimine 21 sn var adamlara faul yapmayıp son topu onlara bırakıyorsun böyle saçmalık nerde var.

Maç hakkında söylenecek fazla birşey yok.kubanın sertliğine cevap veremedik. Arroyoya sitem edecek bir durum da yok. Sorumluluktan kaçmadı büyük oyuncu olmanın gereğini yaptı. Hatalı oynadığı maçlar da tabiki olacak.
    Zaten arroyo dışında hiçbir oyuncudan verim alamadık. Ancak en çok gözüme batan Bonsu oldu. Resmen zorla oynadı. Birkaç defa yüzünde acıyı gördüm. Maccabi maçında da aynıydı. Perde yapmaya gelecek takati bile yoktu. Ayrıca yeterli sertliği de veremedi.
    Ergin hoca taraftara laf edeceğine Furkan ilk hatasında dışarı alıp niye çocuk gibi azarladığını açıklasın. Marici Bonsudan daha iyi savunmasına rağmen süre vermedi. Hele son da faul yapılmaması tam şaka .

Elde artık iş muciZelere kaldı lige odaklanmakta fayda var . Herkes işini yapmaya devam etse iyi olacak
    quote:

Tamam peki biz evimizde siz salonda zor kosular altindasiniz diye hakkimiz yok.
    Peki rezalete neden olanlarin ; turkiye nin en donanimli kendini gelistiren saygili nerede ne soracagini iyi bilen bir spor spikerine televizyoncuya kufurler etme hakki var mi ? Kim veriyir bu hakki ? Ustelik takimin en onemli macinda.sen orada mac anlatnaya calisan adama kufur ediyirsun.seninle birlikte sevinen uzulen adama....

|
    |

• Yüzbaşı
    746 Mesaj
    quote:

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aradesh -- 17 Ocak 2014; 1:23:33 >
    |
    |

• Binbaşı
    1617 Mesaj
    Heh tabi küfür sadece ipekçide ediliyor sadece galatasaray taraftarı ediyor ??? herkes kendi kapısının önünü temizlesin.
    Ayrıca ismail şenol beni zerre ilgilendirmez, bugün o salonda tek bir küfür bile etmedim etmem de ama gelip burda sanki hiç küfür duymamış hiç küfür etmemiş gibi davranmayın komik ooluyor .
    Hayır bir de bu kadar büyütülen mevzu nedir? Sanki 40 dkk ismail şenola küfür edildi. Maç başlamadan önce her salonda her takım taraftarı tarafından yapılan şeyler.
    Herkes işine baksın sorun çıkmasın ismail şenol galatasarayla ilgili konuşma hakkını nerden buluyorsa taraftarda ordan buluyor .

Rüzgar ve Güneş başta olmak üzere yenilenebilir enerji sorularınızı sorabilirsiniz.

Kardeş kardeşi öldürmedikçe savaş yoktur.
  • Yarbay
    2012 Mesaj
    3 takımında salonunda maç izledim gs taraftarı kadar küfür eden Bi topluluk görmedim. Reis dedikleri Bi adamın arkasında çoğunun kafa güzel sahada basket oynanıyormuş ne oynanıyormuş umrunda olmadan sürekli bağırmak küfür etmek nedir? Basketbol bu futbol taraftarı basketbol izlemeye gelmesin mumkunse sen küfür ederken sahada takımına ekstra güç katmıyorsun.

|
    |
    Şimdi olayın videosunu izledim hayatımda bu kadar koyun sürüsü bir arada gormemiştim.

Küfür etme sebebi dayak yiyen gsli birine hak etti dediği iddia edildiği içinmiş.

Dediği kesin bile değil iddia ediliyor sadece ve kendine reis diyen kafası güzel Bi kaç adam küfür edito diye tüm salon toplu olarak adama küfür ediyo.

Ki bu adam bu ülkenin görebileceği en kaliteli spiker benimde en sevdiğim spiker hadi Rıdvan erman olsa anlarım.

Videoda küfür eden pota arkasındaki o karaktersizlerin çoğu neden ettiğini bile bilmiyor ama sanki cinayet işlemiş gibi ana bacı düşman görmüşçesine saydırıyor.

Bu zihniyetten utanıyorum

ismail şenol a yapılanlara diyecek çok lafım var ama rakip takımın taraftarı olarak yazarsam tartışma çıkar, aynı şeyi fenerbahçe taraftarı yapsaydı kendi bölümümüzde demediğimi bırakmazdım. küfür ne zamandan beri savunulur bir şey oldu onu da merak ediyorum. küfür edilmeyen yer var mı diyen arkadaşı ülker arenaya davet ediyorum ülker arena da rakip takımın taraftarı küfür eder fener taraftarı etmez bu yıl tüm maçlara gittim hakeme bile küfür duymadım.

küfür eden kitleyi dışarıda bırakarak; maç 21:45 de, abdi ipekçide yıllarım geçti o hava koşullarında o saatte maça gidenlere atıp tutmak doğru değil, zaten salon çok ters bir yerde ve pek tekin yer değil maçın gece yarısı 00.00 a yakın bittiği düşünülürse ulaşım büyük dert maça gidişte de cuma gününün trafiği istanbulda malumdur, o seyirciye rezalet demek, o şartlarda gelen kitleye yakışık değil.

bu maç herşeyin sonu değil, top 16; 14 maçlık uzun periyottan oluşuyor geçen yıl maccabi 7 maçta 2 galibiyeti vardı o da herkese yenilen fb ile bjk ye karşıydı 6 maçlık galibiyet serisiyle üst tura çıktılar, laboral ilk turda 7 maçta 1 galibiyeti vardı göreve zan tabak ı getirdiler son 3 zorlu maçı kazanıp top 16 ya kaldılar ilk 4 maçını kazanarak 7 maçlık galibiyet serisi yaptılar ama ardından 5 maç ard arda kaybettiler, eleniyorlar deniliyordu ki son 5 maçın 4ünü kazanıp üst tura çıktılar yine siena sezona kötü başladılar herkes bütçeyi küçülten siena nın eleneceğini düşünüyordu 5 maç ard arda kazandılar, top 16 da ise 9 maçın 7 sini kazanarak lider durumdaydılar son 5 maçını kaybedince üst turu göremediler. Verdiğim tüm örnekler geçen yıl top 16 sezonunda yaşandı örnek daha var ama yazı uzar gider... haftaya bayern deplasmanında alınabilecek galibiyet işleri değiştirebilir... bu kadroyla galatasaray ın daha iyi işler yapması lazım ellerinde macvan gibi kalıplı dış şutu olan bileği düzgün pivotun yanında bonsu gibi atletik hırslı iyi oyuncusu var furkan Türkiyenin en yetenekli oyuncularından, erzeg dış şutu olan üstün fizik gücü olan bir uzun bu kadar kaliteli uzunlar var cenk, hairstone, domercant gibi tecrübeli forvetler sinan, h. köksal gibi iyi savunmacılar var ender euroleague tecrübesi üst düzey yetenekli oyuncu jawai,markoshvili, jamont, dudley i sakat oldukları için yazmadım ama dönem dönem onları da oynatıp verim aldı bence sorun ataman da ve ona sınırsız yetki sağlayıp yük oluşturan ve bunu iyi yapamayan arroyo da.

• Yarbay
    6936 Mesaj
    O kadar para harca gene top16 dan ileri gideme, belki bir mucize olursa top8 olabilir. Neyse geçmiş olsun.

|
    |
    Öncelikle İsmail Şenol'a edilen küfürleri çok ayıpladım, basketbol seyircisine yakışmaz böyle şeyler.

Arroyo'ya edilen sitemi anlayamıyorum. 36 yaşındaki adama 36 dakika süre verirsen maçın sonunu oynayamaması ve bitap düşmesi kadar doğal bir şey olamaz. Diğer taraftan Ergin Hoca'nın Ender ve Furkan'dan bu kadar çabuk vaz geçmesi de anlaşılır gibi değil.

G.Saray'ı eleştiremiyorum bu sene çünkü hakikaten çok büyük şanssızlıklar yaşadı. Şu anki tablonun hesabını Top 16 için kadroyu yeterli görüp takıma takviye yaptırmayan Ergin Hoca vermeli. Hackett ve Ajinja neden zorlanmadı bilemiyorum.

|
    |

COMINGSOON
  • Yüzbaşı
    948 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: permanganat26

Öncelikle İsmail Şenol'a edilen küfürleri çok ayıpladım, basketbol seyircisine yakışmaz böyle şeyler.

Arroyo'ya edilen sitemi anlayamıyorum. 36 yaşındaki adama 36 dakika süre verirsen maçın sonunu oynayamaması ve bitap düşmesi kadar doğal bir şey olamaz. Diğer taraftan Ergin Hoca'nın Ender ve Furkan'dan bu kadar çabuk vaz geçmesi de anlaşılır gibi değil.

G.Saray'ı eleştiremiyorum bu sene çünkü hakikaten çok büyük şanssızlıklar yaşadı. Şu anki tablonun hesabını Top 16 için kadroyu yeterli görüp takıma takviye yaptırmayan Ergin Hoca vermeli. Hackett ve Ajinja neden zorlanmadı bilemiyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: permanganat26

Aslında normalde Arroyo çok zorlanmıyor ama dün istisna oldu. Bu sezonun belki de en iyi oyuncusu olan Ender berbat bir performans sergileyince hoca mecbur kaldı Arroyo'da .Yoksa hocanın Ender'den vazgeçtiği falan yok. DÜn Ender daha fazla süre alsa çok daha kötü olurdu bizim için.
    Ajinsa'yı almak çok mantıksız olurdu.Çünkü adam her an gidebilir elinden. NBA çıkışı istiyordu gideceği takımlarda ki gelseydi de sadece Avrupa'da oynayacaktı. Aynı şekilde Hackett'ta gelse sadece Avrupa'da oynayacaktı. Ligde oynamayacaktı. Sezon sonu da NBA çıkışı istiyordu.Bu yüzden alınmadılar ki bence mantıklı oldu.Açıkçası oyuncu alınabilir miydi alınırdı ama realist düşünürsek top8'den öteye gidemeyeceğimiz EL için bence oyuncu alıp aşılan bütçeyi daha da aşmak gereksiz olurdu.Her şey bir anda olamaz. Bu yıl top16 olur . Seneye daha yüksek yerler olur. Bizim için önemli olan şey EL'de A lisansı almak. Eğer A lisansı alırsak basketbola yapılan yatırım daha da büyüyecektir . Ha bir de dün ne kadar kötü de oynasa takım o maçın önüne geçmiştir bana göre hakemler. Maçın sonucuna etki eden en az 5-6 tane hata sayabilirim burada ama neyse.

İsmail Şenol konusuna gelirsek kesinlikle katılıyorum . Çok ayıp etti salondaki taraftar ki bence Ergin Hoca maç sonu öyle bir açıklama yaptıysa iyi de demiş.
    |
    |

• Yüzbaşı
    471 Mesaj

Neden bahsediyorsun ?
    |
    |
    Paul Scholes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ataman çok büyük hata yaptı. Kuban son 3lügü attırmadan önce faul alsaydı maç en fazla uzatmaya giderdi. Ki bnce kalan 12 13 saniyedede, öne geçebilirdi. Bilmiyorum takım olarak faul hakkı doldumu o sıra..
    |
    |
haberler
SEO
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.