Şimdi Ara

Galatasaray Basketbol Ana Konusu (482. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
24.714
Cevap
56
Favori
541.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rakibimiz Karşıyaka olur. Bu saatten sonra İzmir'deki maçı full konsantrasyonla oynarlar. Fenerbahçe zaten çok kırılgan bir takım. Direnç bile gösteremeden eleneceklerdir. Beni asıl şaşırtan TED oldu. Ama Efes ayağa kalkacaktır diye tahmin ediyorum. Efes-Banvit galibi ile finali oynarız...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Efes bir yenilsede keyfimiz on katına çıksa yahu
  • Ersin bu ligin açık ara en iyi uzunu bana göre ancak neden bu kadar hafife alınıyor anlamış değilim...
  • 6 - 26

Sonlarına yetiştim ama skora bakılırsa iyi oynuyoruz. Tek hanelerde kalmış Tofaş.
  • Jamont Gordon ilk çeyrekte 14 sayı
  • Maşşallah diyecek tek kelime bu.Çok arzuluyuz ve hırçın oynuyoruz helal cocuklar
  • Bu maç 100 olur mu? Bence olur.
  • Böyle devam edersek 100'ü deviririz rahat rahat zatende Gordon napıyor öyle ya?
  • Maçı nerden izleyebiliriz arkadaşlar?
  • Tostumuzu yedik, bekliyoruz...

• Tofaş'ı deplasmanda 82-49 yenerek yarı finale çıktık. Bugün Karşıyaka kazansın final turları atalım.

İlk yarıdaki müdafaamızı -özellikle ilk periyot- ligde yapabilen takım yok. Çok başka oynuyoruz, çok başka takımız...
    Bu sezon hak ettiğimiz şampiyonluğu alacağız hayırlısıyla.
  • Karşıyaka maçında yine bize küfür ediliyor. Şu maçı kazansınlar da boylarının ölçüsünü alalım.

• Karşıyaka geldi, final çok yakın
  • Final

• beyler karagümrüklüler geliyor
  • Ksk kendini nimetten sandı dayak yiyince

Seyircisiz maçta dalga geçtiğimiz takımı , dolu salonda ne yaparız bilemiyorum

• KSK yı hafife alıyorsunuz gibi finaldeyiz falan bunlar erken diebler her zaman boş turnike kaçırmaz :D yerliler bu kadar kötü oynamaz ksk da fenere mahsustu bu :D karşıyakaya evinizde kaybederseniz final yine yarınlara kalır
  • Kaşıntıları devam ediyor anlaşılan. Bize rakip olabilecek takım değiller. Çirkeflikle bişeyler çıkarmaya çalışmasınlar, yemez...

• quote:

Orijinalden alıntı: abatrow1907

KSK yı hafife alıyorsunuz gibi finaldeyiz falan bunlar erken diebler her zaman boş turnike kaçırmaz :D yerliler bu kadar kötü oynamaz ksk da fenere mahsustu bu :D karşıyakaya evinizde kaybederseniz final yine yarınlara kalır

Sen ksk ile oynadığımız seyircisiz maçı izledin mi? Tokatladık resmen , taraftar varken bu havayla kskya içeride maç verir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerasuslu -- 21 Mayıs 2013; 21:58:45 >
  • 
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.