Şimdi Ara

Galatasaray Basketbol Ana Konusu (1233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.714
Cevap
56
Favori
541.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12311232123312341235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün oynanan fenerbahce maçında ışıl albenin bilerek isteyerek kötü oynayıp.elenmemizi sagladigini kimse görmedimi. Derhal takımdan uzaklaştırılmalıdır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezonu kapattık. Valla beklediğimden iyi bitti. Bu kadroyla ve bütçeyle bundan iyisi sadece Eurocup’ta son 16’ya kalarak olurdu. Öyle olsa da ligde sıralamamız düşerdi ve zaten dar olan rotasyonda en az 2-3 ciddi sakatlık riski doğardı. Seneye Ayberk hariç bütün yerliler tutulup 6 tane düzgün yabancı ve yerli olarak Birkan, İlkan Karaman, Tolga Geçim gibi 3 tane Türk alınmalı. Artık şu şubenin geçmiş borçlarını, ödenmeyen maaşlarını ve bütçe kısıtlamasını görmek istemiyorum! Fenerbahçe’den küçük camia değilsek onlar gibi bir sponsor bulup hem ligde hem de Avrupa’da iddialı bir takım kurmalıyız. Mustafa ve Abdürrahim! Futbolda bir oyuncuya 10-15 milyon Euro bonservis vereceğinize şu takıma 10-15 milyon Euro sponsor olacak firma/iş adamı/Gs sevdalısı bulun!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklediğimden iyi bir sezon oldu. Şubeyi sallamamaya devam ediyorlar ki Hayes'i Zalgiris'e kaptırdık. Muhtemelen Harrison da gidecek. Her sezon olduğu gibi sil baştan yeni kadro yapılacak yine. İstikrar sıfır (0). Zira şubeyi takan yok koca spor kulübünde. İnanılmaz cidden. Bu ilgisizlik beni de soğutuyor tabi ki.
  • Futbolu ihmal etmeyeceksin ama basketbola biraz yatırım yapsak şampiyon takım kurabiliriz. Böylece rakiplerimizi teselli olarak yeni heyecanlara, tenise, voleybola yönlendirmiş oluruz.

• https://youtu.be/LlNpVFxQUtE

Nigel Hayes'in zamaninda viral olduguyla ilgili şu videoyu neden hiçbir yerde görmedim

• Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt
    Burdada lüzumsuz yorum yeahhh

• CemalSanane kullanıcısına yanıt
    cemal tam sana cevap vericem PP'ne bakıyorum,ciddiye alamıyorum seni.burayı da 50 yaş facebook kullanıcısı teyze PP'n ile kirletme gözünü seveyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lüzumsuz Adam -- 15 Haziran 2019; 22:6:47 >
  • Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt
    Türkçe mizi katletmesen iyidi yeahhhh

• quote:

Orijinalden alıntı: CemalSanane

Türkçe mizi katletmesen iyidi yeahhhh
    "iyidi" evet..
  • Yiğit Arslan'ı aldığımız konuşuluyor, iyi transfer.
  • Maça gidiyor mu sizinkiler?
  • Yiğit Arslan transferi çok güzel bir yerli transferi oldu keşke Perezi elimizden kaçırmasaydık ama bu sene adeta Zalgris bizim aleyhimize çalışıyor :D işin şakası bir yana Tai'yi 2 numara kaydırıp güzel bir guard alırsak umutluyum Kalnietise bile razıyım ama lütfen Joe Reagland tarzı skoru olmayınca oyundan düşen oyuncu gelmesin genç bir takımız bu takıma abilik yapacak birisi lazım şuanlık rotasyonumuz şu şekilde gibi olacak bu arada Ömer Yalçınkaya Harrison ve Zach Auguste ile sözleşme yenilemeye çok yakınız demişti onu varsayarak yazıyorum bu kadroyu.

Transfer-Emir Gökalp
    Tai Webster-Göksenin-
    Yiğit Arslan-Aaron Harrison-transfer
    Caner Erdeniz-Marko Arapovic-Ayberk Olmaz
    Zach Auguste-Ege Arar

Bu kadroya şuan yapılacak 2 takviye o kadar önemli ki o takviyelerle takım ya çok büyük bir seviye atlayacak ya da geçen seneden daha kötü bir takım haline gelecek ama ben umutluyum çünkü Ertuğrul hocanın şuana kadar gittiği bütün isimler doğru isimlerdi güzel hamleler bekliyorum.

• Şu Lazeric'i nereden bulup getirmişler Allah aşkına?
  • Şu iddiasız ve saçma takımı izlemek resmen ızdırap. Auguste hala faul atamıyor. Ege hala hücumda smaçtan başka sayı üretemiyor. Webster ve Harrison hala 15-20 şut kullanıp sırf istatistik kasıyorlar. Hele Göksenin sen bu takımın kaptanısın kardeşim. Yazın milli takıma da seçilemedin ve boş geçtin. İnsan kendini bir gram geliştirmez mi? Sadece savunma ve boş üçlükleri atmak için yılda 4 trilyon alıyorsun ama onu bile yapamıyorsun be kardeşim. 15 senedir hayatın basketbol. Şu savunmayı faulsüz yapmayı bir öğrenemedin yahu..

• Derby takip eden yok galiba ama son çeyrekteki etkili oyunumuzla galibiyeti almak üzereyiz...
  • 22-6 son çeyrek skor şu an...

Webster üçlüğü ile 25-6 oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visceroid -- 27 Ekim 2019; 17:9:12 >
  • 83-64..

Biter...

Beni ağlaattmaaa!!!
  • Son çeyrek şov yaptık bildiğin. Ahahaha
  • Takım bütçesine oranla iyi iş çıkartıyor bu sezon. Avrupa ve ligde 9 maçta sadece 2 kez yenildik.
  • Fenerbahçe başlıklarının spor müdavimi olan biri olarak (fanatik değilim) haklı galibiyetten dolayı tebrik ederim. Bütçeniz belli, hedefleriniz belli ama 19 sayı fark ile kazanmayı hak ettiniz.

• 
Sayfa: önceki 12311232123312341235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.