Şimdi Ara

GALATASARAY - AJAX 10.01.2014 Turkish Airlines Winter Cup Yarı Finali (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
488
Cevap
1
Favori
12.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • amrabat gibi ne yapacağı belli olmayan kafası bazı maçlarda sahada olmayan bir adam
    hayrovic vasat oynadı ama altyapı kuvvetli bu belli
    bakalım biraz oynayıp takıma alışsın o zaman farkı ortaya daha da çıkar
    ama şu bir gerçek biz daha bruma yı oynatamıyorken bruma mı hayrovic mi dersen ben bruma yı son yabancı olarak seçerim ama tabii daha yeni geldi adam bekleyip görmek gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3-5-2

adam önündeki topa vuramiyor .türk statüsünde oybamayacaksa çöpün önde gideni. 18 yasindaki ibrahim vuruyor bide gol yapiyor.

cezada alcaksin 3. kisilere hakaret madde8376629837738

Senin gibilerle futbol tartistigim icin kendimden utaniyorum. Seni yazdim kafama, sende beni yaz. 1-2 ay sonra utancindan yuzun kizaracak hajrovicin performansindan dolayi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

adam önündeki topa vuramiyor .türk statüsünde oybamayacaksa çöpün önde gideni. 18 yasindaki ibrahim vuruyor bide gol yapiyor.

Peki yazılmayanlar içinde var mı ceza

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine futboldan anlamayanlar konuda ilk maci daha tek macla yorum yapanlar susun bi

• Beyler 2-1 bitti hala arıyorsanız.
  • İbrahim Çağlar'ı gerek tipi gerekse gol sevinciyle KAKA'ya benzettim. Yalnız değilim değil mi beyler?
  • adamın daha ilk maçı vurmaya başlamışsınız hemen takıma alışsın bekleyin görün iş yapmazsa o zaman konuşun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

quote:

Senin gibilerle futbol tartistigim icin kendimden utaniyorum. Seni yazdim kafama, sende beni yaz. 1-2 ay sonra utancindan yuzun kizaracak hajrovicin performansindan dolayi.

+1905

• quote:

ha seni görmüşken bloklayayım seni arıyordum bende.
  • Sabri ve Amrabat'ı yaş meşeyle kötürüm edesiye kadar dövceksin...
  • Maçtan ziyade Emre Can ile İbrahim'i kazandığımızı düşünüyorum.
  • Sabri oynadı mı? Ben izlemedim

• Şimdi ki maç celticle mi arkadaşlar ?
  • 14 ay içinde Galatasaray'ın yendiği takımlar; Manchester United, Schalke, Real Madrid, Porto, Arsenal, Juventus, Ajax.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

quote:

"Not Ekle" özelliği var forumda avatarın altında oraya yaz hocam

• quote:

recep_kovboy

• quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

14 ay içinde Galatasaray'ın yendiği takımlar; Manchester United, Schalke, Real Madrid, Porto, Arsenal, Juventus, Ajax.

Yemin ederim demin aklima geldi ama yazmadim. 2 senede oynadigimiz tum avrupa takimlarini yendik 1-2 istisna haric

• 3-5-2 3 kullanıcısına yanıt
    O ceza alsa ne olacak senin şu yorumlarına seviye ve akıl mı katılmış olacak?
  • Sabri bile şu an Amrabat'tan daha iyi oynuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paulownia

Şimdi ki maç celticle mi arkadaşlar ?

evet dostum pazar günü
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.