Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU] (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
72.449
Cevap
82
Favori
2.256.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burak Elmas veya Metin Ozturk'ten birine raziyim. Esref veya Yigit gelirse yandik zaten

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt
    Napılsın, seçim yapılmasın mı ? Ayrıca m.cengiz son 6 ayda yaptıklarıyla herşeyi berbat etti. Teşekküre bile gitmiyor elim, çok zararda verdi yaptığı kadar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 9700 üyeden 4700 üye oy kullanmış 5 aday var şaka gibi 1000 oy alan başkan olacak 30 milyon taraftarı temsil eden kişi sayısı bin sadece. Üye sayısının bile %10u.

30 senedir hep aynı terane ffp'nin sona erdiği dün açıklandı daha. Bir daha Mustafa Cengiz gibi başkan bulamayacagız. Burak elmas dursunla Mehmet cansunun karışımı gibi ilk sandık böyle olduysa seçilecek gibi.

Şaka gibi iki senedir modern tarihimizin en kötü oyununu oynayan 74 maçın 33unde puan kaybeden teknik direktörü seçim vaadi yaparak seçim kazanacak hem de genel kurulun %10unun vereceği oyla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sosyal medyada bu kadar desteklenip de başarılı olan herhangi bir sportif isim görmedim şu ana kadar, teknik direktörler dahil. Burak Elmas seçilirse sırf bu yüzden dolayı hiç umudum yok, tamamen his meselesi.

• 🟡🔴 Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]

mesaj atıp niye siliyorsun hocam yakışmamış @-BraveHeart-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 19 Haziran 2021; 16:11:22 >
  • ilk 3 sandıkta Eşref önde..

• Normal bu sandıklarda hamamcıoğlunun önde olması.Sonlara doğru çok düşecektir oyları.

• Muslera'nın yedeği olarak Uğurcan'ı gören bir adamın Galatasaray futbol kulübünün başkanı olması durumunda maç falan izlemem ben.

• Sast kullanıcısına yanıt

8.500-8700 e yakın üye var ne 9700 ü ve eşref aldı gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 19 Haziran 2021; 16:13:32 >
  • İlk 3 sandık

mor - 116

sarı - 13

yeşil - 190

kırmızı - 97

gri - 42

• Albayrak sanırsam oyu basıp pusulasını göstermiş. Severdim bu adamı GSli olarakta artık dönemi kapanmış yazık.

Burak elmas, yada en kötü metin bey gelemediği taktirde yönetim olarak güçsüz bir döneme daha gireceğiz demektir.

Ancak sonlara doğru Burak elmas ve metin beyin oylarının atacağına inanıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Ben silmedim

Edit: Mesaj duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BraveHeart- -- 19 Haziran 2021; 16:17:45 >
  • Bizim taraftar bir garip proje anlatınca samimi gelmiyor başkan inanılmaz :D

Ali Koç başarısız oldu diye Burak Elmas da başarısız olur gibi bir hissiyat var garip gerçekten.

• Eşref hamamcıoğlu önde.. kazanırsa td terim olmayacak gibi

• Terim den kurtulalım bana yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu fosillerin sandıkları bitsede yolumuza baksak.

• quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

Ben silmedim

Edit: Mesaj duruyor.

silmişsin hocam yalan söyleme bari

• .

Edit: Trollüyor musun hocam anlamıyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BraveHeart- -- 19 Haziran 2021; 16:25:39 >
  • Fbliler hamamcıoğlunu destekliyor

• kickboxer_18 kullanıcısına yanıt

Kazandıkları savaş yok seçilirse başarılı olur.

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.