Şimdi Ara

Galatasaray 2023-2024 Kombine Devir [ANA KONU] (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.422
Cevap
158
Favori
238.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Fenerbahçe veya psg ve fener maçlarını devredecem güney alt
  • Gisesi 600 tl olan bileti arkadasim 900 tl ye satmakta ilgilenen arkadaslara duyurulur, son fiyat imis. Benimle iletisime gecebilirsiniz.

"BILET BILGILERINIZ :REF: 8379721 ETKINLIK: Galatasaray A.S. - Fenerbahce A.S. TARIH: 28/09/2019 20:00 MEKAN: Ali Sami Yen Spor Kompleksi Turk Telekom Stadyumu TRIBUN: DOGU BLOK: 110D SIRA: 20 KOLTUK: 16 KAPI: Mersis No: 0225013653700015 Hizmet saglayici: CODEC B002"

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gişe fiyatına 200 yada 400’lük biletlerden devredecek olan varsa pm atsın lütfen...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bursada okuyorum. Haftasonu maça çok gitmek istiyorum. Bugün şansımı denedim ama bilet bulamadım. :( Haftasonu istanbulda olucağım. Kale arkasına max 300 lira verebilecek param var. Bursada veya istanbulda yüz yüze devredebilecek arkadaşlar varsa özelden mesaj atabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güney tribünü, 422.blokta biletim vardır. İlgilenenler mesaj atabilir.

• Fenerbahçe öncelikli PSG ve Real maçları için 2 bilet yanyana Batı üst 402 blok ( kategori 8 ) için mesaj atabilirsiniz.
    (tek bilet satmıyorum 2 li olmak zorunda )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Betfair -- 26 Eylül 2019; 11:30:5 >
  • 411.blok 5.sıra; Kuzey ile doğu tribünlerinin birleştiği kısımda köşe gönderi hizasında,Sahayı çaprazdan gören yanyana 2 biletimiz satılıktır.
  • 200 tl bütçem var. Gişe fiyatına veren var ise bana yazabilir.
  • Güney Alt 120 119 blok yan yana 4 adet bilet devredilecektir. Adet fiyatı 500 tl İstanbul içi yüz yüze teslim edilir.
  • BATI ÜST 429 BLOK KOMBİNE Mİ DEVREDİYORUM 5387121298
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moon Star Turkey

200 tl bütçem var. Gişe fiyatına veren var ise bana yazabilir.
    Kategori 11 200 tl idi ondan alabilende bir elin parmaklarını geçmez.Kalkıp sana birde 200 tl ye mi vericekler?
  • Tanesi 400 TL'den iki bilet arıyorum Fenerbahçe maçına; nevizadede maç günü elden teslim olacak. Satanlar pm ile ulaşsın..
  • Gs mobile’lılara öncelik ve kombine devir saçmalığı bitmediği sürece bizim gibi normal passolig sahipleri daha çok karaborsacıların kucağına oturur yada hiç bir maça gidemez.

Dünyanın parasını yükledim karta, şampiyonluk kutlaması harici kullanamıyorum çünkü tüm kötü niyetli insanlar biletleri bir gün önceden toplayıp 3-4 katına satıp tek biletle kombine parasını çıkarıyor. Tamamen ticarete dökülmüş bu iş ve asla denetleme yada kısıtlama yok.

Bilet devir saçmalığı bitmediği sürece daha çok bu futbol teröristleri gerçek futbolseverleri soyar soğana çevirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 26 Eylül 2019; 11:34:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Galatasaray-Fenerbahçe
    Galatasaray-PSG

maçları için Kuzey Üst devredilir. Fiyat için PM atabilirsiniz.

Uygun fiyata tüm sezon için kökten kombine devri de yapılır. PM.
  • Fenerbahçe ve (real Madrid yada psg) maçlarına gitmek istiyorum. Cem Yılmaz 30 Eylül İstanbul Zorlu PSM gösterisi için Orkestra orta da yan yana 2 biletim var takas edebilirim maçlar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohibar -- 26 Eylül 2019; 12:47:57 >
  • Galatasaray-Fenerbahçe
    Galatasaray-PSG
    maçları için devir yapıyorum. Doğu Alt Blok 114- 2. sıra. Fiyat için özelden mesaj atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espâda -- 26 Eylül 2019; 13:23:12 >
  • 1 adet Batı Alt 124 biletim 1100 liradan devredilebilir.

Güney alt bileti olanlar ile de 600 liraya takas yapabilirim.

• 2 adet yanyana bilet devredilecektir.
    Kuzey Tribün
    Blok 405 (açısı iyi)
    Sıra 15 (koridor yanı)

Silivri civarı yüz yüze alışveriş yapılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cRChasch -- 26 Eylül 2019; 18:42:8 >
  • 8. kategori 401. blok 20. sıra 1 adet bilet 600 TL'ye devredilir. Pazarlık yapabiliriz. PM atın.
  • Doğu üst 412 blok 2 adet yanyana satılıktır. PM atınız

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.