Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (1436. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14341435143614371438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yönetimin Halil transferini nasıl bir mantığa dayanarak yaptığını açıklamasını istiyorum. Genç oyuncu, gelip direk iş yapabilecek bir adam değil. Ha oldu da iş yaptı, çok iyi oynadı, kulübü bize vermeyecek ya da 1.5 milyonluk adama 10 milyon isteyecekler. Bizim aynı yaş grubunda ''altın jenerasyon'' denilen oyuncularımız var. Onları oynat bari, kazanmaya çalış. Yönetimi şu ana kadar öyle ya da böyle destekliyordum ama şu Halil transferi illallah ettirdi gerçekten.

• .

(
    )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trmeto -- 23 Ocak 2021; 11:8:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Deliormanli90

Avrupadan Falcao Belhanda Maicon aldıkta ne oldu ? Eleştirmek içi enleştiriyorsunuz . Gelcek adamlar kamp bile yapmayacak devre arası diye bir şey yok uyum sürecini aşacağı bir zaman olmayacak. Takıma uyun sorun yaşamayacak adam almaları çok mantıklı devre arasında. 2 .ligden sağlam topçu mu çıkmıyor anlamadım bütün dünya kalsı futbolcular 1. ligte mi futbola başlamış.

Takıma uyum sağlamaktan bahsederken 6 ay top oynamamış olmasını saymıyorsunuz sonra ben eleştirmek için eleştiriyorum. Ayrıca Diagne de zaten ligden biri olduğu için çok mantıklı transferdi herhalde

• Bence kulüp tüzüğüne yeni kurallar eklenmeli

Mesela Türkiye ligi içerisinden 3 milyon € dan fazla transfer parası harcanacaksa , divan kurulunun onayı olmalı .

Böyle kurallar olmadıkça daha çok bu Türk oyunculara paraları kaptırırız

İrfan kim Allah aşkına ya Galatasaray’da oynayabilecek kalibrede mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesinizmirliksk2 -- 23 Ocak 2021; 11:35:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silverlight

Yönetimin Halil transferini nasıl bir mantığa dayanarak yaptığını açıklamasını istiyorum. Genç oyuncu, gelip direk iş yapabilecek bir adam değil. Ha oldu da iş yaptı, çok iyi oynadı, kulübü bize vermeyecek ya da 1.5 milyonluk adama 10 milyon isteyecekler. Bizim aynı yaş grubunda ''altın jenerasyon'' denilen oyuncularımız var. Onları oynat bari, kazanmaya çalış. Yönetimi şu ana kadar öyle ya da böyle destekliyordum ama şu Halil transferi illallah ettirdi gerçekten.

FT oynatmaz bu çocuğu klübede çürüyüp gidecek maalesef.

• Hadi inş. bu lige fazla bir adam beleşe kapatsak harika olur

Edit: Malatya'da ne zaman izlesem taş gibi oynuyor izlemeden bilmeden karşı çıkanı blokluycam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İsen Buga -- 23 Ocak 2021; 12:40:53 >
  • İsen Buga kullanıcısına yanıt

Adamı izlemedim bilmiyorum öyle yazınca önemli bir oyuncu sandım ama 29 yaşına kadar en yüksek piyasa değeri 3M olmuş. Yani iş yapabilir bilemem de lige nasıl fazla anlamadım. İroni yapmış olabilirsiniz anlamamışımdır kusura bakmayın.

• lige fazla falan değil ama kötü oyuncu da değil. rotasyonda bulunabilir fena olmaz. zaten bizimkiler ya bumerang onyekuru ya türk kökenli yurtdışı oyuncular ya da ligden transfer yapabiliyor, arjantin brezilya norveç falan oyuncu yetiştirmediğinden scout ekibi de bulamıyor doğal olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Youssouf Ndayishimiye transferinde yaşananlar;

Galatasaray, Bir miktar para ve zorunlu satın alma opsiyonu teklif etti.

Yeni Malatyaspor 1 milyon Euro ve oyuncu istiyor.

Transfer olmazsa Galatasaray Seri ile görüşecek. Seri dönmeye sıcak bakıyor. (Hürriyet)

Youssef iyi yedek olur takıma, ama izlediğim kadarıyla al A takıma koy oynasın seviyesinde değil. Ancak bu adamı almak lazım. Seriden ziyade Youssefi istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: İsen Buga

Hadi inş. bu lige fazla bir adam beleşe kapatsak harika olur

Edit: Malatya'da ne zaman izlesem taş gibi oynuyor izlemeden bilmeden karşı çıkanı blokluycam

Takıma ne yıldızlar geldi, sezon başı giden Ademi aradık bu sene. Böyle oyuncular her takımda bulunmalı. Yedekten girip iş yapar, oyunu tutar, dinamizm katar. Ancak taraftar her zaman yıldız ister.

• Fenerin borcuymuş bu adamların bu kadar borcu varda transfer yapabiliyor biz nasıl yapamıyoruz ben anlamıyorum bu işi?

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evapsie

Fenerin borcuymuş bu adamların bu kadar borcu varda transfer yapabiliyor biz nasıl yapamıyoruz ben anlamıyorum bu işi?

Fenerin 1 kurşunu kaldı. Bu sene şampiyon olamasınlar, koç beyefendi cebinden ödemezse kepenk indirmeye doğru yola girecek. Bu bataktan çıkmanın tek yolu şampiyon olmak .

• Hocaya iletmeyeceği belli ancak iletirim demesi bile rezillik.

• bunlar ne yapmaya çalışıyor ya biri sosa defans oynasın der biri kırmızı kazak ile çıksın der

biri yazmış twitter'da kahkaha attım.

• intercityfirm1895 kullanıcısına yanıt

Emre kılınç feldi normal oynuyor adam sivasta şut çekiyordu bindiriyordu vs vs şimdi al ver al ver.

• Bence İrfan ı almaya çalışırken Taylan ve Oğulcanı veririz transferi kapatırız.

• Emre Kılınç'ın takasta kullanılması bence mantıklı olur. Sivas'ta oynadığı topun yarısını bile oynamadı şu ana kadar. Tek başına kazandırdığı bir maç yok. Çoğu zaman oyun içinde kaybolup gidiyor. Emre Akbaba'dan bir tık iyi sadece. Vazgeçilmez bir oyuncu gibi davranmaya gerek yok.

• İrfan için 14 Milyon Euro isteniyor dediğini falan okuyorum. İrfan'ın şuan edeceği 7-8 Milyondur. 10+ veren olsa çoktan satarlardı Avrupaya.

• Bence oyun ici butun sorun teknik direktorden kaynakli
    Bize gelen oyunculara bakiyoruz eski takiminda ucuyo kaciyo filan
    Bize gelince de ilk 3-4 mac o sekil oynuyor of bul oldu diyoruz ondan sonra bi bakiyoruz pas al ver geri git pas al ver geri git. Tamamen taktikle alakali oyuncular sonup gidiyor.
    Sarachi ilk 3-4 macinda fenaydi muz ortalar bakarak tam kafaya atmalar deli gibi topu alip calimlar filan 5.mac bi bakiyoruz takimdaki digerbekler gibi durmus saklaniyor cizgide sarachi sadece bir ornek ama gelen topcularin geneli bu sekilde 3-4 hafta icinde kayboldu. Bence bizim antrenmanlar filan disiplinden uzak sallamasyon sekilde yapiliyor. Bizim kadroyu tutup bi avrupa takiminin yerinde onlarla beraber antrenman yaptirip sadece haftasonlari mac icin getirip oynatsaydik simdi +15 puan farkla liderdik ben buna eminim.
    Sorunun buyuk kismi oyunculara verilen taktik ve antrenmanlardan kaynakli

En basit ornek olarak 6 futbolcunun 6si da kornellerde on direge orta acacak kadar yeteneksiz olabilir mi? Tamamen taktikten kaynakli yoksa hepsi de cok iyi sekilde orta acabilir.

• 
Sayfa: önceki 14341435143614371438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.