Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (1175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11731174117511761177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok mu penaltı usta maç gidiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TadicOnFire

Dakika 1 - Ömer Bayram dirsek attı sarı kart.

Dakika 9 - Marcao kendini kurşun yemiş gibi yere attı,sağlık ekibi girecek diye şak ayağa kalktı.Hakemi aldatmaya yönelik hareket sarı kart.

Dakika 25 - Marcao , Gökdeniz'in ayağına bastı. Pozisyonu 4 dakika sonra gösterdi beinsport. Net sarı.

Dakika 50- Net kırmızı zaten. Ona rağmen VAR'a gidilip sarı kart çıkar mı acaba diye bekliyor hakem. Bir de gelip Emre'ye açıklama yapma ihtiyacı duyuyor.

Dakika 54 - Marcao sarı gördü. Bileğe basma net kırmızı kart. Sezon başından beri dokunulmaz olan Marcao , bileğe bastıktan sonra çekemiyor bile ayağını.

Dakika 65 - Hava topuna çıkan Falcao adamın hem cinsel organına vuruyor,hem yere düşüp ayağına basıyor. Sarı kart.

Dakika 82 - Sarısı olan Arda adamın formasından çekiyor. 2 Sarıdan Kırmızı kart.

Dakika 94 - Marcao rakibiyle kafa kafaya itiş kakışa giriyor yetmiyor bir de adamın üstüne koşuyor. Yine sarı kartı es geçiliyor.

Buna rağmen geçen haftanın 6 yiyen Antalyası 1 puanı aldı  

Başakşehir maçından sonra artık Fenerlileri takan yok hakem konusunda, sabaha kadar yazın kendi kendinize.

• help21 kullanıcısına yanıt
  • BlackLead kullanıcısına yanıt

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• Kırmızı görmesek bir şekilde kazanırdık , ama böyle maçlarda yine de yenilmemek önemlidir. Haftaya da 3 puan düşük ihtimal bu kadar eksiğe. Pazartesi fener inşallah puan kaybeder

• Onyekurunun koşuları ersunun psikolojisini bozmuş adam hücum futbolu oynatamıyor artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Ne alaka şimdi? Yani bazen cidden şaşırıyorum ya ben hep yorum sahiplerini 20 30 yaşlarında aklı başında insanlar gibi düşünüyorum ama veletler bu yorumları yapmıyor facebookta artık.

Adam kendince yorum yapmış ne hakem demiş ne bir şey demiş gelip ortalığı germeye çalışıyorsun. Eski hocanızın takımına kalitesiz denmesi üzüyorsa git günlüğüne yaz burada boş yapma.

• 6-7 eksiğe, 45 dakika 10 kişi oynamaya rağmen bence 1 puan yine iyidir. Yenilmemek önemli.

• Taylan olsa bence galip gelirdik bugün.

Oğulcan da yanlış koşular atıyor arada aslında bunları öğrense fena topçu değil bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: TadicOnFire

Dakika 1 - Ömer Bayram dirsek attı sarı kart.

Dakika 9 - Marcao kendini kurşun yemiş gibi yere attı,sağlık ekibi girecek diye şak ayağa kalktı.Hakemi aldatmaya yönelik hareket sarı kart.

Dakika 25 - Marcao , Gökdeniz'in ayağına bastı. Pozisyonu 4 dakika sonra gösterdi beinsport. Net sarı.

Dakika 50- Net kırmızı zaten. Ona rağmen VAR'a gidilip sarı kart çıkar mı acaba diye bekliyor hakem. Bir de gelip Emre'ye açıklama yapma ihtiyacı duyuyor.

Dakika 54 - Marcao sarı gördü. Bileğe basma net kırmızı kart. Sezon başından beri dokunulmaz olan Marcao , bileğe bastıktan sonra çekemiyor bile ayağını.

Dakika 65 - Hava topuna çıkan Falcao adamın hem cinsel organına vuruyor,hem yere düşüp ayağına basıyor. Sarı kart.

Dakika 82 - Sarısı olan Arda adamın formasından çekiyor. 2 Sarıdan Kırmızı kart.

Dakika 94 - Marcao rakibiyle kafa kafaya itiş kakışa giriyor yetmiyor bir de adamın üstüne koşuyor. Yine sarı kartı es geçiliyor.

Buna rağmen geçen haftanın 6 yiyen Antalyası 1 puanı aldı  

Marcao gecen hafta 1 mac, TD 11 mac beklerken 5 den 4 e indirildi.O saatten sonra konusacak birsey kalmadı zaten,Emre Kılınc a KK verdim diye Marcao nun ki direkt KK oldugu halde 94 de en kotu 2. sarıdan atılması gerektigi halde kart gostermedi.

50 kusur de Marcao direkt KK gorseydi zaten mac 0 0 bitmezdi.Bir de FB Basaksehir macında 3 penaltı pozisyonumuz VAR a bile gitmemisken atılan bir tweet var.

islam Cupi ruhu sad olsun Bosa dememis FB nin buyuklugu baska bir buyukluktur diye, Allaha sukur ki FB liyiz.Son nefesimize kadar FB...

• quote:

Orijinalden alıntı: Dert Sahibi

Gazımızı aldığın için teşekkür ederiz hocam, sen bu takımı yağlasan ballasan da bizim sinirimiz dinmez bu gece.

Valla bu gece sinirlenecek biri arıyorsanız anadolu takımlarının kültürüne sinirlenin, ya da Ersunun futbolu mu desem. Kanser futbol izlerken yeseler de hak ettiklerini bulsalar dedim, anti-futbol oynamaya kurulu iğrenç kültür... Onun haricinde GSyi abartma amacım yoktu yağladıysak da hakkını vererek, hep rakip takım övmem ama GS 10 kişi olmasına rağmen bu kadar iyi oynayınca yiğidi öldürecen hakkını yemeyeceksin. Hadi iyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

Ben baya güldüm bugün kendisine

• Hocam size büyüklerinizle dalga geçilmemesi gerektiğini öğretmediler mi? Yakıştırmadım çok ayıp 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

Adam çime basmayı özledim demiş. Terim'de maçta hayır yok. Az gezin. Canın sıkılınca çıkarsın demiş ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Felina.

Ne alaka şimdi? Yani bazen cidden şaşırıyorum ya ben hep yorum sahiplerini 20 30 yaşlarında aklı başında insanlar gibi düşünüyorum ama veletler bu yorumları yapmıyor facebookta artık.

Adam kendince yorum yapmış ne hakem demiş ne bir şey demiş gelip ortalığı germeye çalışıyorsun. Eski hocanızın takımına kalitesiz denmesi üzüyorsa git günlüğüne yaz burada boş yapma.

Alıntıları Göster

babayiğit sakin ol,şaka maksatlı mesaj atmışız görmek istemezsen engelle rahatsızlık duyuyorsan şayet.

• quote:

Orijinalden alıntı: atiuser

Valla bu gece sinirlenecek biri arıyorsanız anadolu takımlarının kültürüne sinirlenin, ya da Ersunun futbolu mu desem. Kanser futbol izlerken yeseler de hak ettiklerini bulsalar dedim, anti-futbol oynamaya kurulu iğrenç kültür... Onun haricinde GSyi abartma amacım yoktu yağladıysak da hakkını vererek, hep rakip takım övmem ama GS 10 kişi olmasına rağmen bu kadar iyi oynayınca yiğidi öldürecen hakkını yemeyeceksin. Hadi iyi forumlar.

Alıntıları Göster

Marcao sizin macta da Sarı ile gecistirilirse mutlu mu olacaksınız?

• Falcao iyi forvet adamı değerlendirmek mesele.
    Not: Fb

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boupendza 2 tane de konyaya sallamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11731174117511761177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.