Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (800. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam yaratıyor işte Avrupa'dakiler ben de onu diyorum. Bu genç oyuncuların ya antrenman sistemlerinde ya beslenme sistemlerinde bir hata var Türkiye'de. Hepsi çelimsiz. Salt yetenekle iyi topçu olunmuyor artık, alt yapıya profesyonel ekipler getirilmeli bu yeteneklerden verim alınmalı. Çağlar, Ozan, Merih yurtdışına gittikten sonra tank gibi oldular

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gusttavo G kullanıcısına yanıt
    Ama kim gelecek daha iyi?

Lucescu bile derman olmadi balonu sondu milli takimda. Her takim fatih hoca gibi birine sahip olmak ister.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Denver

Hakemi nasil buldunuz?

Çelimsiz bulduk 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]  Bence maçta hakemi konuşacak bir durum yok. Kritik pozisyonlarda da VAR desteği ile doğru kararlar verdi. Yoksa kartlarda ve faullerde tutarsızlıklar her maçta olan şeyler. Terim dışında da hakemi ağzına alan yok zaten ...

• quote:

Musleranin ayagini kim.kirmisti?

Marianonun itmesiyle Rizeli Skoda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tunc@y kullanıcısına yanıt
    Son golde ofsayt yok muydu?

• Tabi bülent yıldırım gibiler olmayınca olmuyor..

• quote:

Neden hocam ga en buyuk basarilarini fatih hoca sayesinde kazandi. Gecen yildan once de 2 yil sampiyon yapti. Daha sezon bitmis degil. Adam zaten yakinda emekli olacak bu sekilde gondermek dogru mu? Hem fatihten baska bana bitane basarili hoca soyleyin. Rejkardlari unutmadik ...

Yönetim oyuncu satamıyor. Gitmesi gereken birçok oyuncu var.

Daha önce birçok şampiyonluk elde ettik. Ama o zamanlarla şimdiki zamanı karşılaştırmak hata olur.

Terimle olmadığını birçok kişi görüyor. Hep aynı şeyleri görmekten bıktı herkes.

• quote:

Hakemi nasil buldunuz?

İkimci yarıda üç kritik hatası dışında iyi yönetti. (Marcaoya belhandaya yapılan iki frikik faulünü çalamadı. Taylanı teması olmamasına tağmen tehlikeli atağı sonlandırdı) sonunca etki edecek bir hatası yoktu bence. Ve vara gitmeden penaltıyı çalabilen hakemde vsrmış dedirtti.

• 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
  • quote:

Gollerde sıkıntı yoktu

• quote:

Ben yok diye gördüm hocam. En azından topa son dokunan oyuncu ofsayt değildi. Diğerleri de bizim delik kovanın görüşünü engeller gibi görünmedi. Varsa bile bunu hakemden ziyade yan ve VAR hakemlerinin görmesi lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Muslera var ne kaleci alması

Alıntıları Göster

Çok ciddi sakatlık geçirdi, bu yaşta eski performansını vermeyebilir

• Valla benim fikrimce, fatih gidip yerine senol hoca gelecekse olur. Onun disinda ki herkese kuskuyla bakiyorum. Sonucta tr nin en basarili 2 hocasi.

Denizli falan demeyin lutfen :)

• quote:

Ama kim gelecek daha iyi?

Lucescu bile derman olmadi balonu sondu milli takimda. Her takim fatih hoca gibi birine sahip olmak ister.

Yerli olarak Okan Buruk düşünülebilir. Farklı birçok aday çıkacaktır 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• şenol hoca ile çalışmak kolay değil böyle bir hamlenin başarılı olması için yönetimin de gitmesi gerekiyor

geleceğiniz okan burukta bence ama neden gelsin sorusunun cevabını vermek zor

• quote:

Valla benim fikrimce, fatih gidip yerine senol hoca gelecekse olur. Onun disinda ki herkese kuskuyla bakiyorum. Sonucta tr nin en basarili 2 hocasi.

Denizli falan demeyin lutfen :)

Denizli intihar olur. Şenol Güneş ile hiç çalışılmadı.

Benim yerli olarak ilk adayım Okan Buruk.

• Gusttavo G kullanıcısına yanıt
    Hocam okan hocayi bu yil gorecegiz hem cl hem ligte nasil tempoyu saglayacagini. Ama okan basaksehirle.kotu basladi. Daha ligin basi ama fatih hoca icinde ligin basi. Unutmayin fatih hoca yenilgiyi asla kabul etmez. Zaten inanci olmasa istifa ederdi

• tazminat almadan gitmez bence inancını kaybetsede gitmez

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Çok ciddi sakatlık geçirdi, bu yaşta eski performansını vermeyebilir

Alıntıları Göster

Muslera kalede otursun yine yemez kardeşim bu golleri.

Fatih iyi kaleci olsa trabzon yollamazdı, çocukta vizyon yok eli ayağına dolanıyor. Birde akhisar maçlarında bize karşı tutumuda hoş değildi. Okan kocuk fatihten kat kat iyi kaleci. Yermek için demiyorum ama altay agücü ve gs ile oynanan 3 maçta 12 gol.yemişti. Fb güvendi şimdi kale emin ellerde yeterli güven verilsin.

• quote:

Hocam okan hocayi bu yil gorecegiz hem cl hem ligte nasil tempoyu saglayacagini. Ama okan basaksehirle.kotu basladi. Daha ligin basi ama fatih hoca icinde ligin basi. Unutmayin fatih hoca yenilgiyi asla kabul etmez. Zaten inanci olmasa istifa ederdi

Yabancı hocaların ülkeyi ligi ve oyuncuları tanıması her zaman çok zaman alır.

Bu düşünülürse ilk yerli hoca düşündüğümüzde en uygun aday Okan Buruk.

• 
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.