Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2940. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29382939294029412942
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Fatih Terim varken başka takımın şampiyon olabileceğini düşünmeyelim demek.

Çok fazla değil 5 sayfa geriye gidelim, görelim Fatih Terim hakkında neler yazmışsınız.

Tamam neyse, şampiyonsunuz. Bu sene de şampiyon olursunuz ama seneye direk UCL yok haberiniz olsun. Öyle bedavadan puan almadan dönsen bile para verecekleri bir lig yok. Çok sevinmeyin.

Alıntıları Göster
    Siz önce intertoto seviyesindeki Uefa gruplarında sonuncu olmayın da ŞL'yi sonra düşünürsünüz.

Ayrıca bu senenin şampiyonu da direk ŞL'ye gidiyor, Galatasaray seneye de ŞL'de olacak. Galibiyet alıp almaması fark yemesi sorun değil o ŞL gelirlerini kasaya koyalım da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Eski Açık Sarı Desene

Siz önce intertoto seviyesindeki Uefa gruplarında sonuncu olmayın da ŞL'yi sonra düşünürsünüz.

Ayrıca bu senenin şampiyonu da direk ŞL'ye gidiyor, Galatasaray seneye de ŞL'de olacak. Galibiyet alıp almaması fark yemesi sorun değil o ŞL gelirlerini kasaya koyalım da

Alıntıları Göster
    Zamanında oynadığınız UCL maçlarında ve UEFA avrupa ön eleme maçlarında mahalle takımlarına elenmeseniz, tabiri caiz ise ''Ye kürküm, ye'' mantığı gütmemiş olsaydınız bunları düşünmek zorunda kalmazdık. Maalesef şimdi bu durumdayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Dedi 2 senelik dev çınar, avrupa fatihi beşiktaşspor taraftarı. Yahu sen koca çınarsın, hayatında 1 kere gruptan çıktın, havalara bak sanki her sene çeyrek final oynuyolar ŞL'de. O gruptan çıktığınız sene öncesini hatırla, hiçbir iddiası olmayan kievden 6 yiyip dönmüştünüz tıpış tıpış evinize. neyse böyle devam :)

Alıntıları Göster
    Şu dediklerini 2000 li yılların başında başkalarına yazarak yutturursun da internet çağındayız yahu. Hiç internete bakmıyor musun araştırmalara. Bu forumda bile sizlere defalarca paylaştık. Ayıptır yahu. Son 5, 10 ve 15 yılda ülke puanına en fazla katkıda bulunmuş takım taraftarına verdiğin cevaba bak. Aynı durumda siz olsanız, siz bu katkıyı yapıyor olsanız ben bu yazıyı yazmaya utanırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roberto Baggio -- 4 Aralık 2019; 11:13:0 >

• quote:

Zamanında oynadığınız UCL maçlarında ve UEFA avrupa ön eleme maçlarında mahalle takımlarına elenmeseniz, tabiri caiz ise ''Ye kürküm, ye'' mantığı gütmemiş olsaydınız bunları düşünmek zorunda kalmazdık. Maalesef şimdi bu durumdayız.

Alıntıları Göster
    Galatasaray 16 kere ŞL'ye katıldı 9'u ön eleme oynayarak. 9 kere ülkeye ŞL puanını ön elemeden getirdi. Son 5 senede 10 senede en çok puan toplayan takım Beşiktaş olabilir 1953 yılından UEFA kurulduğundan bu yana en çok puan toplayan takım da Galatasaray. Şimdi soruyorum Avrupa'da tüm zamanların en çok puan toplayan takımı Galatasaray mı daha çok Türk futboluna yarar sağladı yoksa Beşiktaş mı?

Avrupa'da tüm kulüpler arasında ŞL puanı en yüksek 23. takım aynı zamanda Galatasaray. Son senelerdeki kötü ŞL performansı bu gerçeği değiştirmiyor. Son 2 senede Uefa'nın komik gruplarında komik puanlar alıp kazandırdığı puanları cömertçe harcayan Beşiktaş bence Avrupai hakkında en son konuşması gereken takımlardan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hopali08

Program Kullanmıyorum. Telefonda, Pc de Farketmez. Elim Otomatik Bu Şekilde Yazmaya Gidiyor. Hatta Kalemle Yazacağım Zaman Bile Elim Buna Gidiyor. Sizler Gibi Yazmak İstediğimde EKstra Gayret Göstermem Gerekiyor. Koşullanma ve Sonrasında Oluşan Öğrenilen Davranış Özümsemesi Sanırım. Ayrıca Epey Hızlı Yazıyorum. 10 Parmak Olmasa da Yavaş Konuşanın Sözlerini Yazabilirim

Alıntıları Göster
    Enteresan gerçekten... Farklı alanlarda da yeteneklerinizi keşfetmeniz ve kendinizi geliştirmneniz dileğiyle diyeyim o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: Eski Açık Sarı Desene

Alıntıları Göster
    "Parayı kasaya koyalım gerisi önemli değil"
    Bu nasıl bir düşünce ozman sezon başı uefaya düz 20 milyon verin cl maçlarına çıkmayalım deseydik.Para gelince nolacak sanki çok iyi değerlendirenler varda gene çarçur edilip ocağı bekleyin derse şaşırmam.Cl kalitesine uygun degiliz orası amenna o seviyeyi düşüren 3 5 takımdan biriyiz düzeltmeye çalışacağımıza para önemli diyenleri görüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tortote

"Parayı kasaya koyalım gerisi önemli değil"
    Bu nasıl bir düşünce ozman sezon başı uefaya düz 20 milyon verin cl maçlarına çıkmayalım deseydik.Para gelince nolacak sanki çok iyi değerlendirenler varda gene çarçur edilip ocağı bekleyin derse şaşırmam.Cl kalitesine uygun degiliz orası amenna o seviyeyi düşüren 3 5 takımdan biriyiz düzeltmeye çalışacağımıza para önemli diyenleri görüyorum.

Alıntıları Göster
    O seviyeye çıkmak için ne lazım? İyi bir kadro lazım.
    İyi bir kadro için ne lazım? İyi futbolcular lazım.
    İyi futbolcular için ne lazım? Para lazım.
    Para için ne yapmak lazım? Şampiyon olmak lazım.

Senin bir kaç senede ŞL'de elle tutulur bişe yapmak istiyorsan grup peformansın nasıl olursa olsa 3-4 sene üstüste gitmen lazım.

Bunu düzeltmek için tek çare şampiyon olmak.

• Şu eXcitinG_jr nickli elemana cevap vermeyin. Gs bölümüne yazmazdı bu hiç, kendi bölümündede Gslileri kovalardı rahatsız olup sürekli. Sıralamada üstümüze çıktılar hakemle 2 maç alıp, özgüven geldi herhalde. Altımıza düşsünler bakın 1 tane mesajı olacak mı burada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rai-gy -- 4 Aralık 2019; 19:33:31 >
  • Ben de diyordum bu Ali neden uzun süredir açıklama yapmıyor diye

• Genç genç diye algı kasan hozamız ilk 11 e Selçuk'u bakın nasıl da yapıştırıyor direk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicosia

Şu iddia oranları bile çok şey anlatıyor. Trabzon maçında ilk defa mücadele sinyali verdik, ilk devre kalan 4 maçın 3ü de evimizde. Hem Fener hem Beşiktaş'ın üstünde bitirebiliriz devreyi. Ondan sonra da Linnes, 1-2 takviye ve Falcao'nun dönmesi ile çok daha iyi hale geleceğimize inanıyorum. Ligi alıp götürebilecek bir takım yok şu an.

Ben bu hocayı az tanıdysam Linese lisans çıkartmaz.Zira Belhandayı 11 e koyabilecek kadar çok biliyor forma adaletini

• quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Ben bu hocayı az tanıdysam Linese lisans çıkartmaz.Zira Belhandayı 11 e koyabilecek kadar çok biliyor forma adaletini

Alıntıları Göster
    Yok hocam o kadar da değil ya, ki hocanın kendisi Linnes ile ilgili bir demeç verdi diye hatırlıyorum. Mutlaka olacaktır kadroda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicosia -- 4 Aralık 2019; 16:48:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicosia

Yok hocam o kadar da değil ya, ki hocanın kendisi Linnes ile ilgili bir demeç verdi diye hatırlıyorum. Mutlaka olacaktır kadroda.

Alıntıları Göster
    Bak mesela bugün kaptanlık bandıyla Selçuk'u görecek gözlerimiz.Yazık o gençlere.
  • hoksi kullanıcısına yanıt
    Selçuk oynar mı oynamaz mı bilemem ama kalkıp 11 tane genç futbolcu ile Tuzlaspor'un karşısına çıkarsan çarpıverirler. Beklentiniz nedir PAF takımı ile mi sahaya çıkalım?
  • J.McNulty kullanıcısına yanıt
    Yalnız hocam senin kadron da aşırı kabız oluyor. Oyun kuracak kimse yok. Alıp gitmeyle olsaydı bu işler Bruma 25 asistle bitirirdi. Nzonzi'yi çok beğeniyordum ama resmen hiçbir işe elini sürmüyor. Old school DM ler gibi sadece bizim 45 metrede etkili. Hücum yapmaya gelince adam oyunda yok. Zor deplasmanlara bu oyun olabilir ama evimizde bu kadroyla hiçbir takımı kolay kolay açamazsın sonra yediğinle kalırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Ben de diyordum bu Ali neden uzun süredir açıklama yapmıyor diye

Daha ne istiyor bu Fenerliler anlayamıyorum.
    TFF başkanı Fenerli, Mhk Fenerli, Pfdk Fenerli. Galatasaray lehine hata yapan hakemin kariyeri bitiyor ee daha ne istiyor bunlar?

Federasyon maçları direk 3-0 falan başlatsın bunlar için anca şampiyon olurlar öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Acil Stop

Selçuk oynar mı oynamaz mı bilemem ama kalkıp 11 tane genç futbolcu ile Tuzlaspor'un karşısına çıkarsan çarpıverirler. Beklentiniz nedir PAF takımı ile mi sahaya çıkalım?
    Bunlara kalsa 10 tane Beknaz ile çıkalım diyecekler
  • Acil Stop kullanıcısına yanıt
    Selçuklu pas takım arasinda kimse yok galiba ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Şu dediklerini 2000 li yılların başında başkalarına yazarak yutturursun da internet çağındayız yahu. Hiç internete bakmıyor musun araştırmalara. Bu forumda bile sizlere defalarca paylaştık. Ayıptır yahu. Son 5, 10 ve 15 yılda ülke puanına en fazla katkıda bulunmuş takım taraftarına verdiğin cevaba bak. Aynı durumda siz olsanız, siz bu katkıyı yapıyor olsanız ben bu yazıyı yazmaya utanırdım.

Alıntıları Göster
    son 10-15 yilda mi? Beşiktaşin Avrupada iyi puan aldiği 2 yil var.2016/2017 sezonu ve 2017-2018 sezonu. Gsnin 2013te ŞLde çeyrek finali var.Bizimde 2013te Uefa yari final var.Hocam, öyle bir anlatiyorsun ki, sanki Beşiktas her sene ŞLde gruptan çıkıyor.Tarihiniz boyunca, gruptan 1 kez çıkmışşıniz ŞLde. Bizim ŞLde çeyrek final var, Uefa yari final var. Sizde ikisi de yok.

• quote:

Alıntıları Göster
    15 yıl mı? Yok 100 yıl

İnternet çağındayız, gerizekalı değiliz, bize hikaye anlatmana gerek yok o yüzden.

15 yıla aç bak, bi kere ŞL'de üst tura çıkmışsın, bi kere de UEFA'da çeyrek finale kalmışsın. Başka somut başarın yok. Galatasaray'ın sadece 2012-2014 arası 2 sezonda ŞL'de aldığı başarılar, senin 15 yıllık başarından fazla ve hatta senin gelmiş geçmiş Avrupa kupası başarılarından fazla.

Doğru düzgün iş yaptığınız tek sezon var, o da ŞL gruplarını birinci bitirdiğiniz sezon işte. Geri kalanı hüsran.

Şimdi bi de bu ülkeye Galatasaray'dan fazla puan getiriyoruz olayı var. Bunun sebebi, Galatasaray ŞL'de oynarken, o 5 yıllık periyotların çoğunu UEFA'da köy takımlarıyla oynayarak geçirmenizden kaynaklanıyor olabilir mi?

Son 10 yılda Galatasaray 6 kez ŞL'ye gitti, sen 2 kere gittin. Birinde Kiev 6 attı evine döndün, diğerinde karşılaştığın ilk top class takım yürüyerek 2 maçta 8 tane gol attı sana. Şimdi ŞL'ye 6 kez giden sen olsaydın, o ülke puanına katkın ne olurdu bi daha düşün. Masal anlatma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louise Attaque -- 4 Aralık 2019; 18:47:46 >

• 
Sayfa: önceki 29382939294029412942
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.