Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu Fatih Terim ve Galatasaray'a bağlanır diyenler

• Ben gelmesin mi yazmışım yada kötü oyuncu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: armutsever

2012'deki Selçuk futbolunu oynayabilecek oyuncu 50-60 milyon Euro'lara ancak bulunur şu piyasada, Banega o katkının yarısını verse kafi.

Hatırlamıyor iseniz sadece istatistiklere bakmanızı tavsiye ederim.
    Şu yorum gözden kaçmasın.

Piyasa o kadar yükseldi ki, 10 milyon euroya artık tırt futbolcular var.

Hele kaleci piyasası efsane şekilde tavan şuan, aynı şekilde 2012-2013 muslerasını 50 m € dan aşağı bulamazsınız.

Şuan muslerayı dolduracak kaleci 30 m € dan başlıyor malesef.
  • Bu adam yenilgi sonrası, fenerbahçe kongresinde , tv programında, orda burda sürekli Galatasaraya laf sokma çabasında.

Vizyon! diye getirdikleri adam, aziz yıldırımdan daha olay olucak. Ancak ali koç bu sene sonu istifa edicek fener ilk 5te bitiremez
  • Fernandoyla belhandayı satalım, iki 8 ve bir 6 numaralı 4 - 1 - 2 - 3 oynayalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

Bu adam yenilgi sonrası, fenerbahçe kongresinde , tv programında, orda burda sürekli Galatasaraya laf sokma çabasında.

Vizyon! diye getirdikleri adam, aziz yıldırımdan daha olay olucak. Ancak ali koç bu sene sonu istifa edicek fener ilk 5te bitiremez
    Son 20 yılda bizimle uğraşacaklarına kendilerine baksalar belki de 3 şampiyonluk gerimize düşmeyeceklerdi.

• Takımın yeni yapılanmaya gitmesi gerekli,en az 3 kişi gitmeli ilk 11 den.Çok yaşlı takıma dönüyoruz.Ya altyapıdan yeni ozan kabaklar çıkarıcaz,yada potansiyelli gençler alıcaz.FFP bitene kadar başka bi yolumuz yok.
  • Eğer Banega transfer edildiyse Galatasaray yönetimi tam nokta atışı yapmış olur. Senelerden beri aslında Galatasaray'ın ihtiyacı olan isim diyebilirim. Özellikle bu sene CL'de Galatasaray'ın vasat performans sergilemesinin sebebi orta sahanın katkısının pek fazla olmamasıydı. Banega ilaç gibi gelir.
  • Vedat çöpüne o paraları verene kadar bedelsiz oyunculardan 2 tane alırız. Sözleşmesi biten oyunculardan bazıları;
    - Balotelli
    - welbeck
    - stutridge
    - rondon
    - max kruse
    - fredrick gulbrandsen
    - josip drmic (***)
    - hugo duro
    - youssef el arabi
    - fernando llorente ( sadece 1 yıllık, uygunsa )
    - jack harper

• Ozornwafor diye 20 yaşında bi stoper kiralandı şeklinde bir kaçtır haber denk geliyor. Hatta muriç transferinde rizeye kiralanacak diye okumuştum. oyuncu hakkında bilgisi olan?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsmileh

Ozornwafor diye 20 yaşında bi stoper kiralandı şeklinde bir kaçtır haber denk geliyor. Hatta muriç transferinde rizeye kiralanacak diye okumuştum. oyuncu hakkında bilgisi olan?
    Alındığıyla ilgili net bilgi yok ama Nijerya u21 miydi ne maçında izledim biraz. Öyle ahım şahım gözet batmıyor. İzlerken ne topçu beee demezsin yani ama ileriye iyi yatırım. Ozan benzeri biraz. Sadece çok seri değil gibi geldi bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einar Solberg

Fernandoyla belhandayı satalım, iki 8 ve bir 6 numaralı 4 - 1 - 2 - 3 oynayalım
    artık tek 6'lı dönem geçti ya. O 6'nın ilerye dönük diagonal paslar atması, topu oyuna iyi sokması lazım. Ona da zaten para yetemz.

• Banega ve Babel gelirse, Ndiaye yerine de defansta daha az savruk oynayan bir isim gelirse 4 3 3 oynayabiliriz aslında. Hem Babel hem Feghouli bu sistem oyuncuları aslında.
    Banega X Belhanda
    Feghouli Forvet Babel
    Burada önemli olan konu bu orta sahaya gelecek yırtıcı ve defansı iyi bir isim ve tabii ki forvet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2012-2013 yılından sonra biz ve 2016 yılından sonra Beşiktaş'ın düştüğü tuzağa düşmeyerek yaşlı oyuncudan çok genç oyuncu transfer edilmesini istiyorum. İleride bize para olarak dönen oyuncular olmalı.

Mesela Babel için aceleci olmamak lazım, çok istediğim bir oyuncu değil. Banega ise hemen alınmalı.

Daha çok genç oyuncu alarak takım yaşını benzer hizalarda tutmalıyız.

Banega, Babel gibi gidecek ise transfer dönemi hataya düşeriz.

Onyekuru gibi, Marcao gibi, Luyindama gibi ortalamanın üstünde performans sergileyecek 6-7 oyuncunun yanına 4-5 tane tecrübeli oyuncu yerleştirmemiz yeterli olacaktır.

Muslera, Nagatomo, Fernando, Feghouli, Belhanda gibi isimler şu an ne olursa olsun takımın abileri rolünde olacaktır. Belhanda'nın satılacağını varsayar isek onun yerine tecrübeli oyuncu olarak Banega'yı yazarak bu ihtiyaçlarımızı kapatırız. Marcao, Luyindama, forvet, kanat, sağ bek transferlerini ise 25 yaşı geçmeyecek oyunculardan oluşturarak güzel bir ahenk yakalarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

Alındığıyla ilgili net bilgi yok ama Nijerya u21 miydi ne maçında izledim biraz. Öyle ahım şahım gözet batmıyor. İzlerken ne topçu beee demezsin yani ama ileriye iyi yatırım. Ozan benzeri biraz. Sadece çok seri değil gibi geldi bana.

Alıntıları Göster
    2 metre boyu var, 150 bin dolara alındı haberleri dolaşıyor.

• Banega'ya bi Galatasaray forması giydireyim dedim yakıştı yalnız. Bir Trabzonspor taraftarı ve hastası olarka bu tarz oyuncuların ülkeye getirilmesinden son derece mutlu oluyorum. Umarım gelir renk katar lige.

.

(
    )

• Kac haftalardir babel yazilip duruluyor Galatsaraya. Aranizdan birisi aciklayabilir mi Babel Galatasaray’a 33 yasinda ne katki saglamaya gelecek ? Tamamiylen olu yatirim, imza parasi, yuksek maas istemesi ??? Bilmiyorum en kotu transfer hamlesi olabilir babel..

• miyavlayankirpi kullanıcısına yanıt
    sol kanatları eklemiştim sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zengin Dük

Kac haftalardir babel yazilip duruluyor Galatsaraya. Aranizdan birisi aciklayabilir mi Babel Galatasaray’a 33 yasinda ne katki saglamaya gelecek ? Tamamiylen olu yatirim, imza parasi, yuksek maas istemesi ??? Bilmiyorum en kotu transfer hamlesi olabilir babel..
    Finansal fair play var elimiz kolumuz bağlı, gönül ister 10 milyona sol açık alalım ama diagne'yi satıp Luyindama'nın taksidini ödedikten sonra elimizde çok para kalmayacak. O para ile Banega ve 1 forvet daha alırsak öpüp başımıza koyalım.
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.