Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: riquelme76

Bu Abdurrahim Albayrak transfer filan yapamaz. Semih Kaya- Şener-Jimmy Durmaz'ı filan alır gelir. Nerde vasat adam varsa değerinin 3 katını verip, alır gelir. Geçen sezonun yarısını forvetsiz geçirmişiz. Bu adamlardan herşey beklenir. Halbu ki 2 sezondur ligi domine etmek için tarihi fırsatlar geliyor. Kur iyi kadro lige ambargonu koy gelsin paralar ama nerde vasat adam varsa gidip parayı veriyorlar. Diagne çöpüne 12-13 Milyon euro veren adamın aslında diğer sezon yönetimde olmaması lazım ama burası Türkiye :)

Nerde çer çöp varsa Temmuz ayında toplarlar. İhtiyacımız olmayan sağ bek transferini filan yaparlar. Orta saha forvet filan bunlar Ağustosun 25'ini geçer. Onu da becerip alabilirler mi bilemiyorum?

İşin daha kötüsü herkes bu yönetimin beceriksizliğini kabullendi. Kimse transfer filan beklentisine girmiyor
    Yav sen ne diyorsun? Çıldıracağım. İki senedir şampiyon oluyor bu takım. Biraz sabretmeyi ve destek olmayı öğrenmemiz lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kevzer

Yav sen ne diyorsun? Çıldıracağım. İki senedir şampiyon oluyor bu takım. Biraz sabretmeyi ve destek olmayı öğrenmemiz lazım.

Alıntıları Göster
    Takımı şampiyon yapan fatih terimdir, albayrak değil ki.

Albayrak ın transferde beceriksiz olduğu gerçek. Galatasaray sevgisi başka tamam ama türkçeyi bile şiveli konuşan ingilizce bilmeyen adam transferle ilgilenmesin bi zahmet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: riquelme76

Bu Abdurrahim Albayrak transfer filan yapamaz. Semih Kaya- Şener-Jimmy Durmaz'ı filan alır gelir. Nerde vasat adam varsa değerinin 3 katını verip, alır gelir. Geçen sezonun yarısını forvetsiz geçirmişiz. Bu adamlardan herşey beklenir. Halbu ki 2 sezondur ligi domine etmek için tarihi fırsatlar geliyor. Kur iyi kadro lige ambargonu koy gelsin paralar ama nerde vasat adam varsa gidip parayı veriyorlar. Diagne çöpüne 12-13 Milyon euro veren adamın aslında diğer sezon yönetimde olmaması lazım ama burası Türkiye :)

Nerde çer çöp varsa Temmuz ayında toplarlar. İhtiyacımız olmayan sağ bek transferini filan yaparlar. Orta saha forvet filan bunlar Ağustosun 25'ini geçer. Onu da becerip alabilirler mi bilemiyorum?

İşin daha kötüsü herkes bu yönetimin beceriksizliğini kabullendi. Kimse transfer filan beklentisine girmiyor
    Biz değilsek, 2 Sezondur ligi kim domine ediyor?

Yazdıklarını arada bir okumanı öneririm...

• Galatasaray, Ryan Babel ve Şener Özbayraklı’yı bugün KAP’a bildirecek.

(Ali Naci Küçük)

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

çocuklara giden para amma zorlarına gitti be. size mi verseydik parayı ne istiyor bu adam anlamıyorum. Terim ne yaptı buna? Bir derdi varsa çıksın açıklasın. samimiyet kırıntısı yok adamda.
    Eee, Terim iki senedir hardcore yapıyor. Canı fazla acımıştır Alinin. Normaldir.

• quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

Eee, Terim iki senedir hardcore yapıyor. Canı fazla acımıştır Alinin. Normaldir.

Alıntıları Göster
    İçten içe hepsi diyordur "keşke bizim de Fatih Terim gibi bir efsanemiz olsaydı" diye. Terim onların efsanesi olsa her yere heykelini dikerlerdi ama ezeli rakipte olunca çamur atma iç güdüsü oluyor.

• 2019/2020 sezonu parçalı formamız. 2013-2014 parçalısından sonra gördüğüm en iyi forma desem yalan olmaz

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Uzun yıllar sonunda beğendim
  • Formayı beğenmedim maalesef. Çubuklar olmamış bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alım gücümüz çok düştü be gerçekten. 12-13 maç formasını 200 liraya aldığımı hatırlıyorum. Dikkat edin maç forması. Şimdi kıytırık kalitedeki forma bile 250 olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 250tl cidden çok. Bi de isim fln yazdirsan forma arkasına 300 fln bulur.

Ama formayı çok beğendim. Deli bi anima denk gelirse alırım :)

• benim için en anlammlı ve güzel forma 2011-2012 forması.
  • Ben kendimi bildim bileli bu formaları beğenen görmedim. Her sezon aynı terane forma çıkar burada sürekli beğenmediğini söyleyen insanlar olur. Bence gayet olmuş ben her sezon çıkan formaşarı gayet beğeniyorum beğenmeyenlere de zevksiz diyorum genelde.

• quote:

Orijinalden alıntı: gereksiz işler bunlar

Alım gücümüz çok düştü be gerçekten. 12-13 maç formasını 200 liraya aldığımı hatırlıyorum. Dikkat edin maç forması. Şimdi kıytırık kalitedeki forma bile 250 olmuş.
    İç saha forması zaten maç forması değil mi hocam ha taraftar forması var o biraz daha kalın kumaşlı oluyor ben böyle biliyorum.
    Halı saha kullanımı için şu an satışa sunulan forma uygun değil mi peki? Ben alacağım çünkü..

• MSefa23 kullanıcısına yanıt
    Taraftar formasının kumaşı daha düşük kalitede oluyor. Arması da dikiş değil baskı oluyor. Halı sahada falan iş görür ama alınır yani

• Ic saha formasi mükemmel olmus. Parcali ruhu ve orjinal renkler korunmus ve gayet modern bir tasarim yapilmis.

13/14 tam parcali nostaljisi yapmaya gerek yok. Her sezon ayni formayi üretip satis rakamlarinin artmasini bekleyemezsiniz. Ben zamaninda aldim o formayi ve evde tertemiz duruyor. Aynisindan bir tane daha almak icin 250 TL para veremem.
  • En son formamı 4. yıldızı taktığımız sene aldım. Bu seneki forma inanılmaz güzel duruyor. Paraya kıydım ve kargo dahil 490 TL'ye maç formasını satın aldım. Sanırım bir 5 yıl daha forma almam fiyatlar çok yüksek
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Ic saha formasi mükemmel olmus. Parcali ruhu ve orjinal renkler korunmus ve gayet modern bir tasarim yapilmis.

13/14 tam parcali nostaljisi yapmaya gerek yok. Her sezon ayni formayi üretip satis rakamlarinin artmasini bekleyemezsiniz. Ben zamaninda aldim o formayi ve evde tertemiz duruyor. Aynisindan bir tane daha almak icin 250 TL para veremem.
    Hocam bişey soracağım. 2013-2014 formasına 4. yıldızı taktırmak mümkün mü ? Ama 2015-2016 sezonundaki forma gibi 4. yıldız diğer 3 yıldızın üstünde olmayacak. Normal şimdiki gibi hepsi yanyana olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

benim için en anlammlı ve güzel forma 2011-2012 forması.
    Bende o sezonun sarı forması var. Nike o zamanlar baya iyi yapıyordu forma işini.

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.