Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
442.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Welbeck gelirse içinden geçer ligin.Sakatlık raporlarına bakılır sıkıntı görülmezse şov yapar burada , welbecki tutacak defans yok hiçbir takımda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şöyle bir forma niye yapmazlarki.miis gibi forma.

https://store.donanimhaber.com/72/23/d0/7223d0d4dbecdb152092adc6ed5b4cf3.Jpeg

https://store.donanimhaber.com/7c/b5/91/7cb5915ccbfac5db40445a0260098f57.jpeg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 17 Haziran 2019; 13:58:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Welbeck gelirse içinden geçer ligin.Sakatlık raporlarına bakılır sıkıntı görülmezse şov yapar burada , welbecki tutacak defans yok hiçbir takımda
    uçan hollandalı fenere ne kadar katkı verdiyse welbeck te bize o kadar katkı verir.. uçan hollandalı kadarda parayı götürür
  • https://anketinho.com/976/s

fikirlerinizi merak ediyorum
  • gereksiz işler bunlar kullanıcısına yanıt
    Sosom nerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ExtrameBOY27 kullanıcısına yanıt
    Uçan hollandalı çıtkırıldım biriydi ayrıca 33 yaşında geldi ve fener ona uygun oyun oynamıyordu , aziz yıldırım da söyledi zaten kronik sakatlığı olmasına rağmen aldıklarını.Welbeck bizim lig için daha uygun oyuncu.Türkiye liginde welbeck>persie

• Galatasaray, yakın zaman içinde Babel, Şener ve Jimmy Durmaz'ı KAP'a bildirecek.

Diagne'nin satışı an meselesi.

Banega transferinde de Sevilla'nın bonservisi 4 milyon euroya indirmesi bekleniyor. (DHA)

• Göğüs reklamı nef olmayacak mı forma niye reklamsız satılıyor

• Yine Belhanda tartışması çıkmış Bir taraf ölümüne sallarken diğer taraf ölümüne kollamış bravo

Ergümanları da komik.. Yok şu kadar para alıyor, yok kırmızı görüyor, takımda huzursuzluk çıkarıyor bla bla bla.

Diğer taraf ise Gs forması giyiyor diye sahip çıkıp bütün futbolculara sallıyor Bu daha komik.Hatta Belhanda'ya Kante muamelesi yapan bile var Bütün oyunu Belhanda kuruyormuş gibi de laf yapmayın, takımın direkt defansından kanatlara atılan veya Diagne'ye gönderilen topları çok gördük.Hatta Donk bile uzun pasları ile kritik pozisyonlar yarattı.

Hepimiz bütçe için Belhanda'nın satılması taraftarıyız.Yerini doldururlar dolduramazlar orasını bilemeyiz.Müneccim değiliz sonuçta, tek güvencemiz scout ekibinin güzel işler çıkartıyor olması.Alırlar Belhanda yerine birini o zaman tartışırız.

• Dokuz köyden kovulmuş.
  • Welbeck in pl de 10 gol attığı sezon var mı? Merak ettim.

• welbeck diyorda herkes bu adam 10 gol atarsa öpün başınıza koyun sezonun yarısını sakat geçirmezse iyi. santrafordan çok sol forvet gibi birde daha çok.Çok sakar bir oyuncu. Ve 3 milyondan aşağı gelmeyecek olması ve klasik şişirilmiş ingiliz futbolcu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rzcyle -- 17 Haziran 2019; 16:30:32 >
  • Bana göre ligdeki en iyi önlibero mahmut.. Başakşehirden mahmutu alsak hemde yerli oyuncu sayımızı arttırmış oluruz
  • Serdar Aziz ve Eren Derdiyok'u sürekli sakatlandıkları için kovduk takımdan. Son 3 senede düzenli olarak sakatlanmış Danny Welbeck'i almak kamikaze olur.

Senede 1 m eur ile gelecekse sıkıntı yok.
  • Bizim kadronun bu seneki maaş durumu belli mi? selçuk kalacak mı? maaşı ne olacak? diğer sözlemesi bitenler kesinlikle gitti mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

Bizim kadronun bu seneki maaş durumu belli mi? selçuk kalacak mı? maaşı ne olacak? diğer sözlemesi bitenler kesinlikle gitti mi?
    Selçuk'a 500 bin euro diyolardı en son

• quote:

Orijinalden alıntı: Manciaa

En son formamı 4. yıldızı taktığımız sene aldım. Bu seneki forma inanılmaz güzel duruyor. Paraya kıydım ve kargo dahil 490 TL'ye maç formasını satın aldım. Sanırım bir 5 yıl daha forma almam fiyatlar çok yüksek
    hocam nerden aldınız maç formasını link var mıdır ?

• gitti gidiyor.

• Şu saatten sonra Balo gibi kalitesi belli adamlar hariç sorunlu forvet istemem. En azından alınan riske değecek biri lazım :D Diagne'den yeterince ders alınmıştır umarım...
    Sakatlık sorunu olmayan, daha garanti denebilecek forvet almamız lazım gerekirse parayı basıp.
    Ortasahada için ciddi yenilenme lazım. Fernando, Ndiaye (yeniden kiralanırsa) ve belhanda ile avrupada çok dayak yeriz çok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

Welbeck in pl de 10 gol attığı sezon var mı? Merak ettim.
    yok, gomis in de oynadığı 2 sezonda yoktu

o değil de ciddi ciddi bonservisi elinde welbeck gibi ingiliz bir topçuyu buraya getirebileceğimize inanan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.