Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (2558. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.311
Cevap
93
Favori
2.317.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25562557255825592560
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ah be Linnes, çok açtın ayağından topu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Açık kanallarda maç sırasında spiker tarafından yapılan kanalın dizi, program reklamlarını yanlış buluyorum.
    Biz çok doğru buluyoruz hocam,bizim taraftarın en büyük zevkidir bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ömere verilen paslar bana verilse 1 gol 1 asist yazdırırdım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marcao'da maçı izliyor.

• Takımda 3 isim var selçuk Ömer muğdat rakipte olsa yedek kalır o kadar kötü yani

• Sezon başından beri hakem hataları sayesinde bir sürü puan topladılar. O zaman hiç sesleri çıkmıyordu. Bir maç aleyhine olunca zıpladılar. Hakem hataları olmasa şu an 12-13 puanla son sırada olmaları lazımdı. Bakalım daha ne kadar küçülecekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni güldürmeyi başardınız, yaptığınız espri için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Sabah akşam salladığınız Feghouli şimdi Belhanda’nın on katı mı oldu? Ne zaman adamı salarsanız biz de asistin asisti muhabbetini salarız.

Alıntıları Göster
    Beni sabah akşam bu forumda takılan cahil kesimle karıştırdın herhalde? Ben hiç bir futbolcuya tü kaka demedim (Leşçuk hariç) ne Belhanda'ya salladım ne de Feg. için kötü bir şey söyledim.O izlemediğin Fegh. tam formunu yakalasa ligin içinden geçer, tam onun sevdiği tarzda futbol oynuyoruz, onun sevdiği şekilde kapanan dar alanda savunma yapan takımlara karşı oynuyoruz.

Belhanda için ise her zaman bi 10 numara olmadığını söyledim yer yer eleştirdim evet ama onu gömüp diğer oyuncuları yüceltmedim.Sadece sizin övdüğünüz kadar iyi oynamadığını söyledim, evet iyi oynamıyor ve evet bu adamdan daha iyisini bulamazlar.Tabi birisi çıkıp 10 milyon verirse satmalısın.

Şimdi önyargılarını bir kenara bırak ve bana şunu söyle. Belhanda ve Fegh. bu takımın ileri ucunda oynayıp çuvalla para alıyor mu? Peki bu adamların başa geçip sorumluluk alıp ileri uçta daha aktif olması gerekiyor mu gerekmiyor mu? Asistin asistini yapması değil doğru düzgün forvet yokken daha fazla ön plana çıkması gerekmiyor mu?

edit:Bu yazdıklarım son maça dahil değildir.Son maçta hem Feg. hemde Belhanda çok iyi oynadı umarım bunu sezonun geri kalanına yayabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragramir -- 22 Ocak 2019; 20:10:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Beni güldürmeyi başardınız, yaptığınız espri için teşekkür ederim.
    Bu güzeldi bak

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzozan

https://youtu.be/ZQEhPKsjyw8

• selçuk ahmet gibi işi bitmiş adamlarla oynayacağımıza alt yapıdan oyuncular oynasaydı keşke.

bu arada yunus gayet de etkili bir oyuncu. fiziken güçlenirse çok iyi bir oyuncu olabilir.
  • Belhanda, oraya Yunus koşsa bile çok hızlı bir pastı. Azıcık dikkatli kullanılsa eminim goller ardı ardına gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Sezon başından beri hakem hataları sayesinde bir sürü puan topladılar. O zaman hiç sesleri çıkmıyordu. Bir maç aleyhine olunca zıpladılar. Hakem hataları olmasa şu an 12-13 puanla son sırada olmaları lazımdı. Bakalım daha ne kadar küçülecekler.
    Aynen hatta sezonun ortasına bakmamıza bile gerek yok. Sezonun ilk maçında Bursa'yı bariz şekilde VAR sistemi ile yendiler. O maç berabere bitse şu an Rize ile aynı puandalardı. Bunlara göre Galatasaray'ın dilim dilim doğranması adaletli yönetim oluyor. VAR sistemi de son birkaç maçı saymazsak sürekli aleyhimize çalıştı. VAR sistemini yalamalarının nedeni de zaten buydu.

• Belhanda çok free oynuyor. Sanki umurunda değilmiş gibi , halı sahada oynar gibi
  • Selçuk,Ahmet,Ömer Bayram,Semih Kaya,Emre Taşdemir,Muğdat bunların hepsini toplasan 1 adam etmez.Çok kötü yerli rotasyonumuz var.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

Alanı da dembabayı da tokatlar
    Tettehi tanımıyorum
    Pato Çin'de bile 0.5 gol ortalamasını geçememiş Serie a da 0.3 ortalama ile oynamış bundan 10 12 sene önce dünyanın kendisinden çok şey beklediği ama hala patlama yapamayan santrafor

Gelse Demba dan daha iyi performans verir ama kendisine verilecek maaş imza parası her zaman tartışılır 1 2 sene sonra çok maaş alıyor diye körfez ülkelerine satmaya çalışırız

Alan ile karsilastiracağım bir oyuncu değil

• İsmail Çipe çok güzel kurtardı.
  • çipe 150 milyon

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal İsmail 😉

• Gökay gayet sağlam duruyor.

Ömer,Muğdat, Ahmet ve Selçuk 2. ligin vasat takımlarının vasat oyuncuları...

• 
Sayfa: önceki 25562557255825592560
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.