Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (2409. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.311
Cevap
93
Favori
2.317.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24072408240924102411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ertelenmesin arkadaş maç falan ilerde fikstür sıkışacak daha kötü olacak.

Milyonluk adamlar bir zahmet karda oynasınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Ertelenmesin arkadaş maç falan ilerde fikstür sıkışacak daha kötü olacak.

Milyonluk adamlar bir zahmet karda oynasınlar.
    İlk yarı oynanır ama ikinci yarı ertelenir o zaman. Yağış en az 3 saat sürecek gözüküyor, oynanacak ortam yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

İlk yarı oynanır ama ikinci yarı ertelenir o zaman. Yağış en az 3 saat sürecek gözüküyor, oynanacak ortam yok.

Alıntıları Göster
    Devre arası temizlenir karlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Devre arası temizlenir karlar.

Alıntıları Göster
    Temizlenecek ortam olsa ertelenme ihtimali konuşulmaz, 2 dakika boş bırakınca bile hemen birikmeye başlıyor. Ertelenmezse şaşırtıcı olur.

• Edit: Taffarel paylaşımını sildi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 15 Ocak 2019; 18:55:55 >

• Taffarel paylaşımını sildi ama bu ortamda nasıl oynanacak merak konusu. Belki kulüp istemiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 15 Ocak 2019; 18:56:53 >
  • Hayda bi maç keyfimiz vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elvismail

Hocam bence kalirsa bir daha elden çıkarılamaz odenecwk yüksek maasi da cabasi

Alıntıları Göster
    Hocam daha 28 yaşında adam. Belhanda'nın arap piyasasında her zaman talibi olur, 7-8-9 sezon sonu gönderilir sıkıntı yok ama şu an şampiyonluk için bize lazım olan bir oyuncu. Sezon sonu sakin kafa ile nasıl bir takviye yapılacak bakılır, bu kargaşada bide belhanda'nın yerine adam aramak zorunda kalmayalım. 1 tane forvet gelsin artık kafayı yedik

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 15 Ocak 2019; 18:58:29 >
  • Fanatik maç ertelendi yazmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maç ertelendi. Yarın öğlen oynanır umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Fanatik maç ertelendi yazmış.
    Fanatik bakacağınız son kaynak olsun her zaman. Herkes ertelendi yazdı Taffarel paylaşımından sonra ama sonra sildi paylaşımını. Hakemlere kaldı ama bana kalırsa ertelenecek yüksek ihtimalle.

• Belli değil ertelenip ertelenmediği, taffarel paylaşımını silmese ertelendi yazardım lakin paylaşımını kaldırdı.
  • Galatasaray'ın 11'i: İsmail Çipe, Maicon, Ahmet Çalık, Linnes, Ömer Bayram, Donk, Selçuk İnan, Yunus Akgün, Gökay Güney, Celil Yüksel, Muğdat

• Maç ertelenirse Fatih Hocanın cezası uzar sıkıntılı bir durum.
  • Taffarel'in paylaşımından dolayı her yerde ertelendi diye haber çıktı ama resmi açıklama yok hala. Galiba oynanacak.
  • Yarın gunduz saatlerinde oynatırlar bence
  • Umarım oynatılmaz veya oynatılırsa sporcu sağlığı için tehlikeli olmaz.en son böyle bir sahada ığur uçar’ın ayağı kırılmıştı.sonra kendini toplayamadı.

Transferde yönetim üzerine düşen görevi yapacağını düşünüyorum.malum cengiz başkan mali konularda çok iyi olduğunu düşünüyorum.sezon başında forvet alınmamasının sebebi tamamiyle bir oyundu.yoksa kulüp ceza alacaktı.takımımıza laik oyuncular geleceğini düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: deta53

Yarın gunduz saatlerinde oynatırlar bence
    Bugün bunu yapmaları gerekiyordu, hava durumuna bakıp karar vermekten aciz bu federasyon.
  • 
Sayfa: önceki 24072408240924102411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.