Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir Kullanıcı, 14 Masaüstü Kullanıcı
87.568
Cevap
119
Favori
2.166.622
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    18244 Mesaj
    [29 Aralık 2019 17:18:03 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    bir çoğumuz ozanı ilk maçından bu çocuk olur demişizdir ki zaten ilk maçlarının rüzgarı ile bu seviyeye geldi, ben diğer oyuncularda bu ışığı göremedim, yunus sezon başında şov yapıyordu ancak sonra bozdu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: BekirTemel

bir çoğumuz ozanı ilk maçından bu çocuk olur demişizdir ki zaten ilk maçlarının rüzgarı ile bu seviyeye geldi, ben diğer oyuncularda bu ışığı göremedim, yunus sezon başında şov yapıyordu ancak sonra bozdu.
    Aynı fikirdeyim yarınki maçıda izleyeceğim ancak bizim diğer gençler yeterli seviyede değil hala. Birde Yunusun kendini göstermesi biraz daha zor bana göre mevkisi gereği.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Frapz2k

https://youtu.be/VDRs2UrI1-8

Su cocugu elimizde tutariz insallah. Altyapı da bu kadar iyisini gormemistim hic. Masallah mermi gibi cocuk buyuk topcu olacak bence.
    bebedeki fiziğe bak la kesinlikle işlenmeli
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

İyi de bu doğrulama değil ki
    Go Galatasaray tezahürattır yani iyi niyet söylemi olarak alınabilir
    Bilmiyorum yalan olabilir.
    |
    |

Orijinalden alıntı: deatless22

Öyle tonla örnek gösteririm hocam ben sana. Zaten transfermakt da yazan değerle oyuncu değerlerinin alakası yok. Orası biz kullanıcıların piyasa belirlediği bir sistem. O yüzden ben 22 yaşındaki Marcao için 4M normal bir rakam olarak görüyorum. Oynayan bir oyuncuyu devre arasında bedavaya alamazsınız.

Cengiz 1.50M iken 5M alan başakşehir. Piyasası 5 iken 15M alan Roma
    Buradaki her arkadaş gidip ilk transfermakt'a bakıyor sonra burada o para fazla diye sallamaya başlıyor.

Alıntıları Göster
    Haklısın.

Oyuncu genç potansiyelli aslında artık piyasa böyle bu rakamlara şaşırmamak lazım.
    |
    |

Leipzig maçındaki asisti yeter

|
    |
    cihatyurdakul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: BekirTemel

alanı hiç bilmem ama hucumcu olsun taştan olsun diyoruz artık, kulübün anahtarını vermesinler de birileri ile görüşsünler ve gelsin mümkünse

Alıntıları Göster
    Forvet herkese lazım. Alan formda bir oyuncu alırlarsa fena olmaz

|
    |
    Kimsesiz Sevdaların Oldu Kimsesi
  • Yüzbaşı
    500 Mesaj
    Talisca ve Alan dalga mı geçiyor yoksa transfer için işaret mi çekilen video ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esteban C -- 15 Ocak 2019; 8:24:54 >

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Talisca ve Alan dalga mı geçiyor yoksa transfer için işaret mi çekilen video ?

Adam Çin takımında oynuyor Turkiyenin en büyük takımı ile dalga mı geçecek? Avrupa takımında olsa neyse derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    Guangzhou Evergrande, opsiyon hakkını kullanarak oyuncusu Alan'ın sözleşmesini 31 Aralık 2019’a kadar uzatmış olmasına rağmen, Galatasaray ile el sıkışmış. Transferin uzamasındaki neden, Çin Futbol Federasyonu’nun kulüpler için açtığı soruşturma. (Bahadır Çokişler / Sözcü)
    |
    |

|
    |

Futbol, çok şeyi anladığını söyleyen insanlarla dolu ama aslında hiçbir şey anladıkları yok.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Al İttihat, başka takım mı yok? Bütün takımı topladınız lan.

|
    |
    Kanat,10 numara,2 forvet,stoper ne zaman gelecek bunlar

|
    |

- Alan Carvalho için yıllık 3.500.000 € + 2.000.000 € imza parasından 3,5 yıllık sözleşmeden bahsediliyor. Ki oyuncu son 5 sezonun ikisini sakat geçirmiş. 2 kere çapraz bağları yırtılmış. Temmuz'da 30 yaşında.

- Clinton N'Jie ismi geçiyor. 26 yaşında olmasına rağmen sadece 129 maç oynamış. 22 gol atabilmiş sadece. Yaklaşık 200 günlük bir sakatlık geçmişi var.

- Demba Ba desek gelmiş 34 yaşına. Son 2 sezonda yaklaşık 500 gün sakatlık sebebiyle sahalardan uzak kalmış. En sonra Amerika'da kulüp aldığı haberleri çıkmıştı.

- Penarande desek geçen seneyi tamamen sakat geçirmiş. 21 yaşında, 60 maçta 8 golü var.

- Tetteh için 10.000.000 € gibi astronomik bonservis rakamından bahsediliyor.Henüz çok genç. Potansiyelli olduğu belli ama gelip direkt olarak büyük katkı sağlar diyemeyiz.

İşin özeti durum biraz karışık gibi. Gomis her ne kadar yaşı ilerlemiş olsada, alcaklarını gününde ödediğinizde, kafası başka konulara takılmadığında sahada iyi mücadele ediyordu. Ve bu lig için en uygun santafor tiplerindendi. Çok istikrarlı, fizik gücü yüksek biri isimdi. Ya ona yakın profilde birini almalıydık ya da onu 1 sezon daha takımda tutmalıydık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony Quinn -- 15 Ocak 2019; 11:2:48 >

Futbol, çok şeyi anladığını söyleyen insanlarla dolu ama aslında hiçbir şey anladıkları yok.

• Yarbay
    3111 Mesaj
    Başkan,Çin' de Brezilya' da saat kaç biliyor musunuz diyordu... Galiba 1 2 hafta geriden geliyor adamlar.

Para için Çin ligine gidip klübüyle sorun yaşayan futbolcuların peşinde koşup transfer dönemini heba etmek bu yönetimde gelenek oldu.Bir de çok zamanımız varmış gibi kıtalararası çalışıyorlar.Ucuza mal olsa ona da bir şey demeyeceğim.Madem bu kadar para veriyorsun Avrupa liglerinde oynayan liglerinin zorluk derecesi yüksek takımlardan oyuncu transfer et ne işin var kıytırık,temposu düşük liglerde?
    |
    |

|
    |
    Hakkaten yazık ya bu taraftara ulan hadi alan la insanları oyalıyosun 19 ocak sözleşmesi bitiyo falan filan bize tek forvet mi lazım 6 ay öncesinden belli bize iki forvet lazım bu 6 ay bu yöneticiler ne yaptı? birinin kampa çoktan katılması gerekirdi belliki oluruna bırakıp bakmamışlar üstüne bide tamam erene kızıyoruz ama adamı allayıp pullayıp satmak varken ne diye kadro dışı bırakırsın aynı şey serdar içinde geçerli burada da fatih terimin kafa yapısını anlayamadım yönetim ve teknik heyet el ele vermişler takımı şampiyon yapmamak için uğraşıyolar.

|
    |
Mobilya Takımları
son dakika
seo paketleri
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.