Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (2403. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.311
Cevap
93
Favori
2.317.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24012402240324042405
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Köln'e transfer olan Modeste'nin lisansı iptal edildi. Modeste, tıpkı Nasri gibi ceza alacak. (Bahadır Çokişler)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

Köln'e transfer olan Modeste'nin lisansı iptal edildi. Modeste, tıpkı Nasri gibi ceza alacak. (Bahadır Çokişler)
    İşte ileri görüşlü başkanım benim Mustafa Cengiz. Büyük Başkan.

Bu arada bu saatten sonra transfer yapmasınlar bence bu sene zaten gitti.

1-Gelecek adamın takıma uyum sağlaması vesaire 1 ay.
    2-Bu saatten sonra ne kadar iyi oyuncular bulabilirsin.

Artık çok geç kaldılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 15 Ocak 2019; 2:56:52 >
  • böyle bir iklimde fatih hocanın erenle serdarı peşinen ayıklaması büyük risk.
    herifler alacakalrını istiyor yoksa serbest kalırlar alacağını yatırısın sezon sonuna kadar yatrlar sezon sonu bedavaya giderler.
    ki öyle olacak gibi duruyor.
    yerleri dolmazsa işin faturasını fatih hoca da öder.
  • https://youtu.be/VDRs2UrI1-8

Su cocugu elimizde tutariz insallah. Altyapı da bu kadar iyisini gormemistim hic. Masallah mermi gibi cocuk buyuk topcu olacak bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi de bu doğrulama değil ki
    Go Galatasaray tezahürattır yani iyi niyet söylemi olarak alınabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bir çoğumuz ozanı ilk maçından bu çocuk olur demişizdir ki zaten ilk maçlarının rüzgarı ile bu seviyeye geldi, ben diğer oyuncularda bu ışığı göremedim, yunus sezon başında şov yapıyordu ancak sonra bozdu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

bir çoğumuz ozanı ilk maçından bu çocuk olur demişizdir ki zaten ilk maçlarının rüzgarı ile bu seviyeye geldi, ben diğer oyuncularda bu ışığı göremedim, yunus sezon başında şov yapıyordu ancak sonra bozdu.
    Aynı fikirdeyim yarınki maçıda izleyeceğim ancak bizim diğer gençler yeterli seviyede değil hala. Birde Yunusun kendini göstermesi biraz daha zor bana göre mevkisi gereği.

• quote:

Orijinalden alıntı: twinzz

https://youtu.be/VDRs2UrI1-8

Su cocugu elimizde tutariz insallah. Altyapı da bu kadar iyisini gormemistim hic. Masallah mermi gibi cocuk buyuk topcu olacak bence.
    bebedeki fiziğe bak la kesinlikle işlenmeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

İyi de bu doğrulama değil ki
    Go Galatasaray tezahürattır yani iyi niyet söylemi olarak alınabilir
    Bilmiyorum yalan olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deatless22

Öyle tonla örnek gösteririm hocam ben sana. Zaten transfermakt da yazan değerle oyuncu değerlerinin alakası yok. Orası biz kullanıcıların piyasa belirlediği bir sistem. O yüzden ben 22 yaşındaki Marcao için 4M normal bir rakam olarak görüyorum. Oynayan bir oyuncuyu devre arasında bedavaya alamazsınız.

Cengiz 1.50M iken 5M alan başakşehir. Piyasası 5 iken 15M alan Roma
    Buradaki her arkadaş gidip ilk transfermakt'a bakıyor sonra burada o para fazla diye sallamaya başlıyor.

Alıntıları Göster
    Haklısın.

Oyuncu genç potansiyelli aslında artık piyasa böyle bu rakamlara şaşırmamak lazım.

• cihatyurdakul C kullanıcısına yanıt
    Leipzig maçındaki asisti yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

alanı hiç bilmem ama hucumcu olsun taştan olsun diyoruz artık, kulübün anahtarını vermesinler de birileri ile görüşsünler ve gelsin mümkünse

Alıntıları Göster
    Forvet herkese lazım. Alan formda bir oyuncu alırlarsa fena olmaz

• Talisca ve Alan dalga mı geçiyor yoksa transfer için işaret mi çekilen video ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 15 Ocak 2019; 8:24:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Talisca ve Alan dalga mı geçiyor yoksa transfer için işaret mi çekilen video ?

Adam Çin takımında oynuyor Turkiyenin en büyük takımı ile dalga mı geçecek? Avrupa takımında olsa neyse derim.

• fazla bile vermişler yol ver gitsin

• Guangzhou Evergrande, opsiyon hakkını kullanarak oyuncusu Alan'ın sözleşmesini 31 Aralık 2019’a kadar uzatmış olmasına rağmen, Galatasaray ile el sıkışmış. Transferin uzamasındaki neden, Çin Futbol Federasyonu’nun kulüpler için açtığı soruşturma. (Bahadır Çokişler / Sözcü)
  • gomis, belhanda, rodrigues’den selçuk, mugdat ve sinan üçlüsüne ya sabır ya sabır..

• Hala mı forvet gelmedi

• Al İttihat, başka takım mı yok? Bütün takımı topladınız lan.

• Kanat,10 numara,2 forvet,stoper ne zaman gelecek bunlar

• 
Sayfa: önceki 24012402240324042405
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.